Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    My na pewno skorzystamy.

    W ogole jestem mega dumna z mojego, bo wczoraj mi powiedział, że jak nie zajde w tym cyklu to on też sie przebada. Sam z siebie. <3
    Ale powiedziałam, że mam badania 15.04 i zobaczymy co ze mną, jak wyniki itp i wtedy zdecydujemy.
    Wiem, że mężczyźni mają problem z tymi tematami.
    Super podejście Twojego męża!
    Ale niektórzy mają, mają problem z tym, bo przecież co jak co, ale u nich wszystko działa 😎 a nawet jak nie, to lepiej nie wiedzieć i żyć w przekonaniu, że jest ok 🥸

    grazka0022, CoffeeDream, Gregorka lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [QUOTE=

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 15:50

    Suzie lubi tę wiadomość

  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 12:31

    grazka0022, nick nieaktualny, Dropsik, damrade, MummyYummy, Monk@, CoffeeDream, Pati2804 lubią tę wiadomość

  • Smerfetkaa Autorytet
    Postów: 2003 2380

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super macie te zdjęcia profilowe 🤩
    Można takiego zrobić podobnego do smerfa? Jak coś to jestem blondynką ale skóry nie mam niebieskiej 🤣

    Dropsik, MummyYummy, Vienna, Gregorka, Amira, Platynova55, Pati2804 lubią tę wiadomość

    age.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Jeżeli nie masz dużego ciśnienia na szybkie zakończenie cyklu, oczywiście o ile nie dojdzie do zapłodnienia, to ja bym nie brała. Nie jest też powiedziane, że luteina załatwi temat :) osobiscie wychodzę z założenia, że nasze organizmy potrafią tyle, że ciężko to objąć rozumiem i czasem trzeba dać im pokazać co potrafią :)
    Dziękuję ❤️

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • damrade Autorytet
    Postów: 612 1338

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    IMG-2511.jpg

    Mój ulubiony kolor, ale strasznie ciężki w utrzymaniu, więc pozwalam sobie na niego tylko raz w roku, w okolicy majówki :D już tuptam nóżkami na wizytę u fryzjera :D
    Nie wierzę! Tak sobie Cię wyobrażałam, z szalonym kolorem 🥰🥰

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👩🏻28
    👨🏼31

    👦🏼 12.2019 syn

    11.2023 usunięcie nadnercza prawego - guz chromochłonny 🦞

    od 01.2024 staramy się o drugie 👶🏼

    02.2024 - podwójna owulacja: po jednym pęcherzyku w prawym i lewym 🥚🤞🏼

    26.02 ⏸️
    27.02 beta 18.13
    29.02 beta 71.04
    04.03 beta 428
    06.03 beta 1191.42
    08.03 pierwsza wizyta - pęcherzyk 0.66 cm
    25.03 zarodek 1.63 cm i ❤️
    02.05 badania prenatalne
    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:29

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienna wrote:
    @Dropsik prześliczny Kropek, strasznie mnie rozczulają takie zdjęcia 😍😍😍

    @Damrade tak zaokrągla się 😍 super wyglądasz, zazdroszczę wam figury dziewczyny 😊

    U mnie już chyba po owulacji. Niby apka pokazuje, że będzie jutro/pojutrze. Ale dziś już prawie nie mam śluzu, no i wczoraj dość mocno poczułam jak zabolał prawy jajnik. Więc obstawiam, że była wczoraj. ❤️ było przedwczoraj, wczoraj nie miałam siły 🤣 mam nadzieję że to wystarczy. No i chyba dziś powtórzymy dla pewności 😅

    A ja nadal nie wiem, mi apka pokazuje, że była we wtorek. Ale ja cały czas mam śluz, choć nie miałam ze dwa dni. Testy wychodzą negatywne. Więc <3 było w poniedziałek, wtorek i wczoraj. Dzisiaj nie będzie, bo wychodzę z koleżanką i wróce pewnie w nocy. :D Niczego nie jestem pewna w tym cyklu, dlatego mam luz. Zatestuję w dzień planowanej @ i zobaczymy.

    Edit: A no boli mnie jajnik. Chyba z 5 dni. Dzisiaj też. Wczoraj nawet w trakcie <3 nie mogłam za bardzo się ruszać xD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2024, 14:38

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 18:28

    damrade, nick nieaktualny, Monk@ lubią tę wiadomość

  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 12:31

    grazka0022, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:29

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 18:28

    damrade, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Cudowne wieści 🥰 Gratulacje ♥️

    Dobrze rozumiem, że planujesz prowadzić ciszę na NFZ i prywatnie?
    Tak planuje i tak robiłam ostatnio.

    MummyYummy lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:30

    grazka0022, nick nieaktualny, Malinowysorbet, nick nieaktualny, elektro96, Suzie, Pati2804, Liyss🧚🏻 lubią tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:30

    Malinowysorbet lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:30

  • Vienna Autorytet
    Postów: 844 2071

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2025, 12:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo prowadzę zajęcia z programowania w Pythonie dla studentów :P to chyba przeznaczenie

    Ej, a ktoś prowadzi ciążę prywatnie i na NFZ? Jak to działa wtedy? Ja zawsze prywatnie ale te badania takie drogie,…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2024, 14:51

    Fermina, Dropsik, MummyYummy lubią tę wiadomość

  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1717 3453

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienna wrote:
    A wyłapałaś wcześniej pik na owulakach, czy od początku cyklu negatywne? Może jeszcze nie było owulki? Polecam poprawić jeszcze ❤️ przez weekend 😄

    Ja już nie wiem, nie wyłapałam piku w sumie. Dlatego profilaktyczne <3 jutro bedzie grane hah

    Vienna lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowysorbet wrote:
    Ale czad! 😁 A ja obstawiałam, że jesteś blondynka. Ten słonecznik mnie zmylił 🤣🤣

    Ja tak samo!!’

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ