Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam owulaki i testy ciążowe, czuję się przygotowana na przyszły tydzień i ewentualnie kolejny cykl 😁 oby zdążyły dojść do piątku 😂

    Dobrej nocy kochane 😴😴

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2024, 23:11

    Amira, Majlen, Pati2804, damrade, nick nieaktualny, MummyYummy, Platynova55, Majuna, Rachelka23 lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Zamówiłam owulaki i testy ciążowe, czuję się przygotowana na przyszły tydzień i ewentualnie kolejny cykl 😁 oby zdążyły dojść do piątku 😂

    Dobrej nocy kochane 😴😴

    Też muszę się zaopatrzyć, jakie owulacji brałaś ? Z domowego labo.?

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 5035 7927

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Też muszę się zaopatrzyć, jakie owulacji brałaś ? Z domowego labo.?
    Tak, dla mnie są najlepsze :) facelle też spoko, ale to masa niepotrzebnego plastiku moim zdaniem, wolę paskowe pod tym względem ;)

    Amira, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Tak, dla mnie są najlepsze :) facelle też spoko, ale to masa niepotrzebnego plastiku moim zdaniem, wolę paskowe pod tym względem ;)

    Też używam tylko z domowego labo. Najlepsze są.

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Tak, dla mnie są najlepsze :) facelle też spoko, ale to masa niepotrzebnego plastiku moim zdaniem, wolę paskowe pod tym względem ;)
    Dla mnie też z domowego labo najlepsze, facelle dziwnie mi się wybarwiały

    Amira lubi tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majlen wrote:
    Dla mnie też z domowego labo najlepsze, facelle dziwnie mi się wybarwiały

    U mnie z facelle często ta kreska kontrolna się nie pokazywała ani testowa. Często miałam wadliwe.

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2515 4045

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Zamówiłam owulaki i testy ciążowe, czuję się przygotowana na przyszły tydzień i ewentualnie kolejny cykl 😁 oby zdążyły dojść do piątku 😂

    Dobrej nocy kochane 😴😴
    Ja też haha 😅 zapasy porobione, muszę tylko jechac odebrać

    Amira, Monk@ lubią tę wiadomość

    ♀️29
    PCOS

    🍀Zapukało szczęście w 11 cyklu ❤️
    ( 5 cykl na lamecie + ovitrelle )

    ✨️08.11.2025 - nasza maleńka na świecie 🩷P
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 5 kwietnia 2024, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj dzisiaj powrót do przeszłości 😃
    Harry Potter to moja największa miłość od czasu kiedy w podstawówce podkradałam książki starszemu kuzynowi ♥️ niestety mój mąż nie podziela mojego entuzjazmu i oglądać muszę sama 🥲
    Kogel Mogel i Sami Swoi, kocham!!!
    Z polskich klasyków to jeszcze dzięki tacie poznałam i do dziś uwielbiam Poranek Kojota, Chłopaki nie płaczą i Nikosia Dyzme. Do dzisiaj jak wpadam wieczorem w weekend i akurat gdzieś leci to recytujemy z tatą dialogi na pamięć 😂

    Ciężki był jakiś ten piątek dzisiaj, zrobiłam prawie 2h drzemkę po pracy. Miałam ambitne plany sprzątania, zakupów - nie zrobiłam nic 🤨 Więc jutro pracowity dzień mnie czeka.

    Jedyny przyjemny akcent dzisiaj - leje jak z cebra. Kocham zasypiać przy deszczu 🤭

    Dobranoc i do jutra 🫶🏻

    Pati2804, Amira, elektro96, nick nieaktualny, Gregorka, nick nieaktualny, MummyYummy, Rachelka23 lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4634 6470

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pisałam ani nie dzwoniłam jeszcze do swojego lekarza bo cały czas czekam na ten wynik tej insuliny.
    No i właśnie skończyłam czytać książkę i widzę powiadomienie na telefonie że lekarz rodzinny wysłał wiadomość:

    "Badania krwi wyszły dobrze, wyniki są dobre. Tylko poziom insuliny nie jest jeszcze dostępny w systemie. Normalny jest cukier i hba1c, tarczyca, prolaktyna, testosteron, cholesterol."

    Nie żeby coś ale tarczyca 3,5? a glukoza 102.. czyli tak jak mówiłam, dopóki będę w widełkach to huja zadziałam a nie 😮‍💨 eh jeszcze się na noc zdenerowałam. Dobranoc.

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • damrade Autorytet
    Postów: 612 1338

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:
    Nie pisałam ani nie dzwoniłam jeszcze do swojego lekarza bo cały czas czekam na ten wynik tej insuliny.
    No i właśnie skończyłam czytać książkę i widzę powiadomienie na telefonie że lekarz rodzinny wysłał wiadomość:

    "Badania krwi wyszły dobrze, wyniki są dobre. Tylko poziom insuliny nie jest jeszcze dostępny w systemie. Normalny jest cukier i hba1c, tarczyca, prolaktyna, testosteron, cholesterol."

    Nie żeby coś ale tarczyca 3,5? a glukoza 102.. czyli tak jak mówiłam, dopóki będę w widełkach to huja zadziałam a nie 😮‍💨 eh jeszcze się na noc zdenerowałam. Dobranoc.
    A twoj lekarz wie ze sie starasz? Bo w Polsce tez gowno zrobią jak sie ma 3.5 ale jak powiesz że się starasz to stara szkoła lekarzy zbija poniżej 3, a nowa szkoła poniżej 2. Nawet tacy starzy dziady ogarniają że ma być niżej..
    Ja rozumiem ze jeszcze te glukozę wg swojej normy akceptuję, ale i tak do powtórki lub do krzywej. Ale że tsh akceptować??? Nie chcesz iść do innego lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2024, 01:46

    👩🏻28
    👨🏼31

    👦🏼 12.2019 syn

    11.2023 usunięcie nadnercza prawego - guz chromochłonny 🦞

    od 01.2024 staramy się o drugie 👶🏼

    02.2024 - podwójna owulacja: po jednym pęcherzyku w prawym i lewym 🥚🤞🏼

    26.02 ⏸️
    27.02 beta 18.13
    29.02 beta 71.04
    04.03 beta 428
    06.03 beta 1191.42
    08.03 pierwsza wizyta - pęcherzyk 0.66 cm
    25.03 zarodek 1.63 cm i ❤️
    02.05 badania prenatalne
    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj nadrabiałam aż zasnęłam przy tym 🤪

    ellevv większość się mieści w „widełkach”, które są tak rozległe i nijak mają się do staraczek :( Ostatnio oglądałam lajva z ginekolożką to mówiła, że tsh im bliżej 1 tym lepiej. Pogadaj może z lekarzem, że się starasz. Bo glukoza też najlepiej jakby była poniżej 90. Kciuki ✊🏻

    Co do starych filmów to pamięta ktoś z Disney channel Camp rock? I piosenkę demi lovato this is me? Oglądałam to chyba z milion razy 😂 a jeśli chodzi o bajki to mam taki sentyment do Franklina. Jak słyszę czołówkę to mnie dopada taka nostalgia jak ja jeszcze wczoraj byłam dzieckiem a dziś już tyle lat 😂

    nick nieaktualny, Leśneintro, notsobadd, Pati2804, MummyYummy, elektro96, ellevv, Majuna, CoffeeDream, Amira lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ellevv wrote:

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2024, 09:59

  • patience Ekspertka
    Postów: 147 334

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! 🫶
    U nas od rana promienie słońca stukają w okno, to będzie piękny dzień❤
    A kto pamięta swego czasu kultowy serial h2o wystarczy kropla?
    "a ja mam tajemnicę swą" lalalala
    😂

    Liyss🧚🏻, notsobadd, nick nieaktualny, MummyYummy, Majuna, CoffeeDream, Amira, grazka0022 lubią tę wiadomość

    ~ patience
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Ja wczoraj nadrabiałam aż zasnęłam przy tym 🤪

    ellevv większość się mieści w „widełkach”, które są tak rozległe i nijak mają się do staraczek :( Ostatnio oglądałam lajva z ginekolożką to mówiła, że tsh im bliżej 1 tym lepiej. Pogadaj może z lekarzem, że się starasz. Bo glukoza też najlepiej jakby była poniżej 90. Kciuki ✊🏻

    Co do starych filmów to pamięta ktoś z Disney channel Camp rock? I piosenkę demi lovato this is me? Oglądałam to chyba z milion razy 😂 a jeśli chodzi o bajki to mam taki sentyment do Franklina. Jak słyszę czołówkę to mnie dopada taka nostalgia jak ja jeszcze wczoraj byłam dzieckiem a dziś już tyle lat 😂

    Ja! Uwielbiałam!

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • patience Ekspertka
    Postów: 147 334

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Ja wczoraj nadrabiałam aż zasnęłam przy tym 🤪

    ellevv większość się mieści w „widełkach”, które są tak rozległe i nijak mają się do staraczek :( Ostatnio oglądałam lajva z ginekolożką to mówiła, że tsh im bliżej 1 tym lepiej. Pogadaj może z lekarzem, że się starasz. Bo glukoza też najlepiej jakby była poniżej 90. Kciuki ✊🏻

    Co do starych filmów to pamięta ktoś z Disney channel Camp rock? I piosenkę demi lovato this is me? Oglądałam to chyba z milion razy 😂 a jeśli chodzi o bajki to mam taki sentyment do Franklina. Jak słyszę czołówkę to mnie dopada taka nostalgia jak ja jeszcze wczoraj byłam dzieckiem a dziś już tyle lat 😂

    Camp rock to było coś 😎
    Tą piosenkę aż zanuciłam, pamiętam do dziś 😁

    Liyss🧚🏻, Amira lubią tę wiadomość

    ~ patience
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patience wrote:
    Dzień dobry ! 🫶
    U nas od rana promienie słońca stukają w okno, to będzie piękny dzień❤
    A kto pamięta swego czasu kultowy serial h2o wystarczy kropla?
    "a ja mam tajemnicę swą" lalalala
    😂

    Też ja! Parę lat temu nawet powtórkę robiłam 😂

    Liyss🧚🏻, patience, Amira lubią tę wiadomość

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H20 też mega uwielbiałam haha szał był wtedy na to 😁

    patience, Fermina, Majuna, Amira lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • patience Ekspertka
    Postów: 147 334

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    H20 też mega uwielbiałam haha szał był wtedy na to 😁

    Taaak, ja bardzo chciałam mieć syreni ogon 🤣
    I te moce! 😁

    Liyss🧚🏻, Eniana, Amira lubią tę wiadomość

    ~ patience
  • Fermina Autorytet
    Postów: 3129 5977

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, to kto pamięta Tajemnicę Sagali? :D

    Dzień dobry! :*

    patience, nick nieaktualny, Leśneintro, Dropsik, Amira lubią tę wiadomość

    2018 - 👱🏻‍♂️
    2019 - 👱🏻‍♀️
    2025 - 👶🏼

    1cs o 4 bobasa.
    09.04 ⏸️ beta: 11.28
    11.04 beta: 39.47 prog: 23.9
    15.04 beta: 418,41 prog: 27,5 😍
    05.05 - ❤️ + crl: 1.05cm💗
    26.06 - wizyta
    15.06 - prenatalne I trym

    preg.png
  • patience Ekspertka
    Postów: 147 334

    Wysłany: 6 kwietnia 2024, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego niestety nie kojarzę .. 😁
    A z ciekawości który rocznik?

    ~ patience
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ