Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4659 6482

    Wysłany: 13 lipca 2024, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MummyYummy wrote:
    Z suplami to tak średnio pomogę. O inozytolu słyszałam dwie szkoły - odstawiać i nie odstawiać. Wiem, że na pewno reguluje cukry, więc polecany przy IO. Wiesiołek ja pewno, ale to już sama wiesz 😘 Ja na początku brałam podstawy z Insta, które podrzuciła @Prezesoowa, zaraz to odgrzebię.


    To racja, ja pamiętam że mi powiedział ginekolog aby brać inozytol w ciąży jak byłam w pierwszej ciąży ale nie wiem czy to też nie ma nic wspólnego z pcos. I tak jak Mummy piszę, że też na regulacje cukrów

    MummyYummy lubi tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    Leśne intro, ja mierzyłam tylko raz w tej ciąży z pierwszą betą i miałam koło 20/25 już nie pamiętam. Nie ma co się czepiać tego wyniku, bo jest bardzo dobry. Nie przyjmowałam nigdy Proga, dla mnie wynik powyżej 20 to jest fajny i bezpieczny wynik.

    Speranza, piękności 🥰 będą Cię kopać te nóżki a potem będziesz całować re stópki 😍
    Leśneintro ja miałam proga raz badanego i miałam 28,5 także Ty masz super proga 🙂

    Prezesoowa widziałam wczorajsze zdjęcie, pięknie tam u Ciebie ! Odpoczywaj 😘

    Speranza :), nick nieaktualny, Leśneintro lubią tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Dziękuję za podsunięcie pomysłu! Napisałam do internisty w luxmedzie i dostałam receptę 🥹
    Uff jak dobrze że się udało 😘

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulaG wrote:
    Kilka dni temu przestało mnie boleć podbrzusze... ale od wczoraj kłuje mnie po lewej stronie jajby jajnik jak przy owu....
    Szczerze pamiętam w ciazach bolało mnie jak na okres a nie jajniki.... tym bardziej jeden.
    Myślicie martwić się? Czy olać to?
    Niby 3 ciąża a jednak wątpie w cokoowiek
    Ja tak miałam, nawet tutaj pisałam i ból był kłujący w lewym jajniku i okazało się że to cysta, ale lekarz nie kazał się martwić bo to zniknie no i tak było 🙂 ale ból był okropny czasem, az nie mogłam wstać i iść.. no ale ja byłam u lekarza wtedy i on mi to potwierdził więc nie wiem jak u Ciebie.. w kryzysowych sytuacjach brałam nospe i pomagała 🙂

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    Hej, dzień dobry, oto i on.

    IMG-1415.jpg

    Pink płytkowy i facelle- ledwo widoczny kuzyn brata cienia. Nie wiem, no mam jakieś poczucie, że tyle dpo i z 1 sika ta krecha powinna być bardziej prawilna, nie mówiąc już pozostałych testach, na których gówno widać. I boję się, że historia się powtórzy. Boję się cieszyć.
    Kochana ta krecha jest jak dla mnie dobrze widoczna , gratulacje! ❤🥺 nie myśl negatywnie, to nie pomoże 😘🍀 będę się za Was modlić ✊🍀

    nick nieaktualny, MummyYummy lubią tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Hej dziewczyny ❤️ dzień dobrek!

    Katsue gratuluje kochana 💜🫂🫂

    Suzie dokładnie.. to z troski, ale rozumiem, że może to być wkurzające 😂

    Notsobadd ja też uwielbiam jeść „po godzinach” 😂

    Wczoraj przeżyłam SZOK xd Wybaczcie za szczegóły 😂😂 Niedawno kupiłam sobie ten produkt, co jedna z was polecała, ale mimo to i tak boleśnie się załatwiałam.. No i tak cisnę.. a tu nagle patrzę na moją bluzkę w okolicach piersi, a tam taka mokra plama 😂😂🫣 Nieźle, nieźle.. 🤪
    O jej, też się tego obawiam wiec chyba czas zamówić wkładki laktacyjne.. 🙈 a co za produkt kupiłaś? Jeśli chodzi o probiotyki to żeby byl efekt to musi minąć pewnie z dwa tygodnie regularnego brania.. Ja biorę żelazo teraz dodatkowo i nie mam problemu , oby u Ciebie też pomogło ✊🍀

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue ja tak naprawdę biorę z healthlabs witaminy ciążowe, są tam dedykowane dla kobiet w ciąży suple, są dwa rodzaje na 1 trymestr , a także na 2 i 3 trymestr razem. Oprócz tego biorę omega d3+k2 z olimp 2x1 , 1x b12 methyl z jarrow 500 i dodatkowo sanprobi ibs rano 1xi po południu loggic60 1x lub dicoflor 1x (mają taki sam sklad) . 🙂 pytałam lekarza i mowil że mogę to wszystko brać. A aspargin i żelazo dodatkowo przez moje spinania i zła ferrytyne 🙈 ale to z polecenia lekarza.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 13 lipca 2024, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowy czekamy na wieści!

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj tu spokój i cisza 😁
    Ale weekend u ciepło to pewnie korzystacie! Ja chciałam iść na spacer ale dla mnie za gorąco 🥵

    Mąż spełnia moją zachciankę ciążową i będziemy jeść 3 raz z rzędu spaghetti bolognese a że robi podwójną porcję to na jutro też będzie 😂

    Speranza :), elektro96, ultramaryna_, Gregorka lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati2804 wrote:
    O jej, też się tego obawiam wiec chyba czas zamówić wkładki laktacyjne.. 🙈 a co za produkt kupiłaś? Jeśli chodzi o probiotyki to żeby byl efekt to musi minąć pewnie z dwa tygodnie regularnego brania.. Ja biorę żelazo teraz dodatkowo i nie mam problemu , oby u Ciebie też pomogło ✊🍀
    U mnie probiotyki szybko zadziałały na wypróżnianie:) Ja brałam 10 dni łącznie, a efekt miałam już po kilku dniach (2-4) nie pamiętam dokładnie. Może nie były takie silne te zaparcia u mnie.

    Chciałam napisać, że wkładki lepiej mieć,bo się przydadzą prędzej czy później, ale potem sobie przypomniałam, że moja siostra dwójkę dzieci karmiła piersią ponad rok czy półtora i nigdy nie użyła żadnej wkładki, bo nic jej nie leciało "bez dziecka". Mi kilka tygodni po porodzie zaczęło lecieć "samo" i aż do końca karmienia musiałam nosić 😐 Więc może kup małą paczkę na początek a potem się dokupi w razie potrzeby, a może nie będzie potrzeby 🤷‍♀️ Ja też chyba zacznę od jakiegoś małego zapasu i będę reagować. Właśnie dzisiaj znalazłam jakieś stare moje kartki z listą wyprawkową i w sierpniu chyba będę się ogarniać pod tym kątem 😁

    Pati2804, nick nieaktualny, Zaczarowan lubią tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Dzisiaj tu spokój i cisza 😁
    Ale weekend u ciepło to pewnie korzystacie! Ja chciałam iść na spacer ale dla mnie za gorąco 🥵

    Mąż spełnia moją zachciankę ciążową i będziemy jeść 3 raz z rzędu spaghetti bolognese a że robi podwójną porcję to na jutro też będzie 😂
    Zapraszamy nad morze jest dzisiaj duże ochłodzenie, jest czym oddychać, mocno wieje niestety :(
    Smacznego spaghetti mamo i bobofrutku 😁

    Liyss🧚🏻, nick nieaktualny, elektro96 lubią tę wiadomość

  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Malinowy czekamy na wieści!
    Pewnie jeszcze nie wyszła albo jest obsuwa 🤞 Czekamy!

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik dziękuję 😁 z miłą chęcią wolałabym Twoją pogodę! Ale cóż, byle do jesieni 😂

    Ja ciągle myślę o karmieniu dziecka ale chyba jeszcze trochę czasu jest na namysł. Bo póki co nie wiem czy będę chciała KP a wiem, że po porodzie może mi się zmienić i dlatego się zastanawiam co będą musiała kupić, żeby potem się przydało..

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    U mnie probiotyki szybko zadziałały na wypróżnianie:) Ja brałam 10 dni łącznie, a efekt miałam już po kilku dniach (2-4) nie pamiętam dokładnie. Może nie były takie silne te zaparcia u mnie.

    Chciałam napisać, że wkładki lepiej mieć,bo się przydadzą prędzej czy później, ale potem sobie przypomniałam, że moja siostra dwójkę dzieci karmiła piersią ponad rok czy półtora i nigdy nie użyła żadnej wkładki, bo nic jej nie leciało "bez dziecka". Mi kilka tygodni po porodzie zaczęło lecieć "samo" i aż do końca karmienia musiałam nosić 😐 Więc może kup małą paczkę na początek a potem się dokupi w razie potrzeby, a może nie będzie potrzeby 🤷‍♀️ Ja też chyba zacznę od jakiegoś małego zapasu i będę reagować. Właśnie dzisiaj znalazłam jakieś stare moje kartki z listą wyprawkową i w sierpniu chyba będę się ogarniać pod tym kątem 😁

    Dropsiku, a jak będziesz ogarniać tę wyprawkę to podzielisz się tym z nami?
    Ja jestem mega ciekawa co się w takiej wyprawce kupuje, pewnie o 80% rzeczach nawet nie pomyślałam albo nie wiem, że istnieją 🫣😂

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorbeciku, czekamy na Ciebie 🥰🤞

  • Malinowysorbet Autorytet
    Postów: 1148 3128

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz po. Musialam sobie popłakać.
    Jest echo zarodka. Fasol ma chyba 0,36cm i odpowiada 6tc, ale pęcherzyk ma 0,39cm i to jest chyba na granicy bo nie może przekroczyć 0,4? No i to wychodzi 6t6d.
    Takze nie wiem, gin mówi, że wszystko jest na dobrej drodze i fasol ma szansę.
    A ja jedyne co po wyjściu to tylko płacze, tak się boję 😭🥺
    Mam kolejna wizytę 25.07 na 10:30. Mam zrobić badania te ogólne +moja i męża grupa krwi i na następnej wizycie założy kartę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2024, 14:27

    nick nieaktualny, Speranza :), notsobadd, Suzie, Zaczarowan, MummyYummy lubią tę wiadomość

    ,,Miłość potrafi znaleźć drogę tam, gdzie nie ma nawet ścieżki"🌸
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowysorbet wrote:
    Jestem juz po. Musialam sobie popłakać.
    Jest echo zarodka. Fasol ma chyba 0,36cm i odpowiada 6tc, ale pęcherzyk ma 0,39cm i to jest chyba na granicy bo nie może przekroczyć 0,4? No i to wychodzi 6t6d.
    Takze nie wiem, gin mówi, że wszystko jest na dobrej drodze i fasol ma szansę.
    A ja jedyne co po wyjściu to tylko płacze, tak się boję 😭🥺
    Mam kolejna wizytę 25.07 na 10:30. Mam zrobić badania te ogólne +moja i męża grupa krwi i na następnej wizycie założy kartę.

    Oddaj trochę tego strachu nam :* będzie wszystko dobrze 😍 jest Kropeczka i zostanie, jestem o tym przekonana!!

    Malinowysorbet, elektro96 lubią tę wiadomość

  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 16:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @elektro nie myślałam o dopisaniu się do Waszej grupy z przepisami, bo bym tydzień się zastanawiała co ugotować i skończyłoby się na niczym 🫣😂

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 13 lipca 2024, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorbecik jest dobrze wszystko! Kropek da radę 🍀 Odetchnij kochana i się relaksuj 😘

    Malinowysorbet lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
‹‹ 1364 1365 1366 1367 1368 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ