X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Paima Autorytet
    Postów: 1254 2217

    Wysłany: 12 lipca, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan dobrze, że masz wizytę niedługo.
    Pogadaj z lekarzem żeby przepisał ci jakiś preparat podnoszący wyniki.
    Ja przy pierwszym porodzie miałam koło 11 hemoglobinę i niskie żelazo.
    Po porodzie bardzo odczułam spadek.
    Oczywiście nie mówię, że u ciebie też tak będzie ale lepiej mieć wyższe wyniki idąc do porodu.
    Maluszki sporo nam zabierają 😅

    Speranza :), Zaczarowan lubią tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    preg.png
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2275 4511

    Wysłany: 12 lipca, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Zaczarowan dobrze, że masz wizytę niedługo.
    Pogadaj z lekarzem żeby przepisał ci jakiś preparat podnoszący wyniki.
    Ja przy pierwszym porodzie miałam koło 11 hemoglobinę i niskie żelazo.
    Po porodzie bardzo odczułam spadek.
    Oczywiście nie mówię, że u ciebie też tak będzie ale lepiej mieć wyższe wyniki idąc do porodu.
    Maluszki sporo nam zabierają 😅

    Dziękuje, że to piszesz ;* Właśnie też mnie to trochę niepokoi. Mam nadzieje, że uda mi się to jakoś ogarnąć :D

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    preg.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowana może rzeczywiście u Ciebie też laktoferyna z witaminą C, by się sprawdziła? Mnie się tak udało mocno podnieść ferrytyne. Posłuchałam rad dziewczyn, w tym Frutellki, która kiedyś u nas o tym pisała

    Zbuntowana lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2275 4511

    Wysłany: 12 lipca, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Zaczarowana może rzeczywiście u Ciebie też laktoferyna z witaminą C, by się sprawdziła? Mnie się tak udało mocno podnieść ferrytyne. Posłuchałam rad dziewczyn, w tym Frutellki, która kiedyś u nas o tym pisała

    A polecasz jakaś konkretna firme?

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    preg.png
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 12 lipca, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 16:51

    Prezesoowa, Speranza :) lubią tę wiadomość

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    A polecasz jakaś konkretna firme?

    Laktoferyna z Jarrow - ja właśnie ten specyfik brałam, Frutellka go polecila

    Zaczarowan lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Mam wyniki proga i nie wiem co o nim myśleć.

    36,6 ng/ml (norma dla I trymestru 11-45,3)

    Niby ok, ale ja sobie mierzyłam proga 7dpo w miesiącach, gdy nie byłam w ciąży, to też raz miałam 35 a za drugim razem 25. I nie wiem jak to się ma do tego, że teraz też mam 36. Któraś z Was coś wie na ten temat?

    Wyników bety jeszcze nie ma :(

    Wydaje mi się, że ten wynik jest dobry ma początku ciąży. Na pewno nie jest za niski. A bierzesz jakiś progesteron dodatkowo? Może dziewczyny się wypowiedzą jeszcze

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/FssmQty

    Prezesoowa, elektro96, MummyYummy, Zaczarowan, Dropsik, Vienna, ultramaryna_, notsobadd, PaulaG, Liyss🧚🏻, ellevv, Malinowysorbet, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 6237 11681

    Wysłany: 12 lipca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśneintro wrote:
    Mam wyniki proga i nie wiem co o nim myśleć.

    36,6 ng/ml (norma dla I trymestru 11-45,3)

    Niby ok, ale ja sobie mierzyłam proga 7dpo w miesiącach, gdy nie byłam w ciąży, to też raz miałam 35 a za drugim razem 25. I nie wiem jak to się ma do tego, że teraz też mam 36. Któraś z Was coś wie na ten temat?

    Wyników bety jeszcze nie ma :(

    Wg mnie prog jest super! Wystarczający do utrzymania ciąży jest progesteron powyżej 13 ng/ml, a Ty masz prawie trzy razy tyle :)

    Speranza :), Leśneintro, Zaczarowan, notsobadd, Liyss🧚🏻, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

    When life knocks you down, stand the fuck up and say "you hit like a bitch".
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ibb.co/ysyDdCS

    To obiecane fotki dla cioć ☺️😘

    Prezesoowa, elektro96, MummyYummy, Leśneintro, Dropsik, Liyss🧚🏻, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 6237 11681

    Wysłany: 12 lipca, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    https://ibb.co/FssmQty

    Kawał żabki 🐸♥️

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    When life knocks you down, stand the fuck up and say "you hit like a bitch".
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Kawał żabki 🐸♥️

    Kochana jak Ty się masz w dniu urodzin? Jak spędzasz ten dzień? ☺️😘

    elektro96, Leśneintro, Prezesoowa lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2506 6162

    Wysłany: 12 lipca, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    https://ibb.co/ysyDdCS

    To obiecane fotki dla cioć ☺️😘
    Jaka słodka syrka 😭♥️
    Ja też poproszę o takiego małego wiruska 🤪

    Prezesoowa, Speranza :), notsobadd, Malinowysorbet, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Jaka słodka syrka 😭♥️
    Ja też poproszę o takiego małego wiruska 🤪

    Elektro kochana jeszcze nigdy wirusków nie zostawiałam, ale specjalnie dla Ciebie - 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Zabierz proszę ile trzeba, a cała reszta jest dla pozostałych ovu sióstr ❤️❤️❤️

    Prezesoowa, Zaczarowan, elektro96, notsobadd, Gregorka lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Kreska41 Ekspertka
    Postów: 272 63

    Wysłany: 12 lipca, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to ja jednego wiruska biorę 🥰

    12.12.2019- 4kg,54cm- zdrowa Izabela!
    03.10.202💔 3480g,58cm,38tc Różyczka.👼😭
    Mutacje hetero pai1 i mthfr1

    Świat rozsypal się jak cienkie lustro. Na miliony kawałków a ja trwam.

    Boże,dlaczego wymyśliłeś los człowieka który musi iść przez życie sam? Całkiem Sam.
  • Prezesoowa Autorytet
    Postów: 6237 11681

    Wysłany: 12 lipca, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Kochana jak Ty się masz w dniu urodzin? Jak spędzasz ten dzień? ☺️😘

    Mniej więcej tak:
    IMG-6923.jpg

    Do południa opiekowałam się tatą i miał wyjątkowo ciężki dzień. Zdałam sobie sprawę, że jestem gotowa na dziecko, bo na pewno dziecko łatwiej przewinąć i na pewno łatwiej ululać niż 70 letniego chłopa 🫣

    Do niedzieli odpoczywam i się nie przejmuję :)

    Leśneintro, Dropsik, Zaczarowan, Speranza :), elektro96, ultramaryna_, MummyYummy, notsobadd, Liyss🧚🏻, Malinowysorbet, Gregorka, Pati2804 lubią tę wiadomość

    When life knocks you down, stand the fuck up and say "you hit like a bitch".
  • Leśneintro Autorytet
    Postów: 955 2043

    Wysłany: 12 lipca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @speranza jaki piękny bobuś 😍😍 Pięknie się prezentuje na fotkach 😍 co do proh, to nie biorę żadnego

    @prezesowa udanego relaksu! 🌴🌳 Proszę zapomnieć o całym świecie na ten weekend

    Speranza :), Prezesoowa lubią tę wiadomość

  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2275 4511

    Wysłany: 12 lipca, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    https://ibb.co/ysyDdCS

    To obiecane fotki dla cioć ☺️😘

    Jaka stopeczka piękna ❤️🥹

    Leśneintro zajebisty próg! :)

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    preg.png
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 12 lipca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leśne intro, ja mierzyłam tylko raz w tej ciąży z pierwszą betą i miałam koło 20/25 już nie pamiętam. Nie ma co się czepiać tego wyniku, bo jest bardzo dobry. Nie przyjmowałam nigdy Proga, dla mnie wynik powyżej 20 to jest fajny i bezpieczny wynik.

    Speranza, piękności 🥰 będą Cię kopać te nóżki a potem będziesz całować re stópki 😍

    Speranza :), Prezesoowa, Gregorka lubią tę wiadomość

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 12 lipca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prezesoowa wrote:
    Mniej więcej tak:
    IMG-6923.jpg

    Do południa opiekowałam się tatą i miał wyjątkowo ciężki dzień. Zdałam sobie sprawę, że jestem gotowa na dziecko, bo na pewno dziecko łatwiej przewinąć i na pewno łatwiej ululać niż 70 letniego chłopa 🫣

    Do niedzieli odpoczywam i się nie przejmuję :)

    Bardzo się cieszę, że już odpoczywasz 😘☺️ Widoki super i ten basen - zazdro totalne 😄 Chilluj cały weekend!!! Należy Ci się kochana 🍹🥂⛱️

    Prezesoowa, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
‹‹ 1363 1364 1365 1366 1367 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ