Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • notsobadd Autorytet
    Postów: 3183 8351

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Ostatnio gdzieś na instagramie widziałam pytanie do jakiegoś eksperta ze zdjęciem testu, gdzie kreseczka była troche słabsza od tej kontrolnej. Brzmiało ono, czy tu wszystko wygląda okej, bo jakaś taka słaba i mało widoczna.
    Pomyślałam sobie, kobieto, czy Ty wiesz co to znaczy słaba kreska, kuzyn kuzyna kuzyna cienia? Czy kiedykolwiek pracowałaś w komisji ds. oceniania cieni???? Chyba nie 🤪🤣 My na widok takiego testu sikałybyśmy po gaciach ze szczęścia 🤣

    Nie zapomnę jak moja koleżanka pokazała mi swój test (wyglądał mniej więcej tak jak ten Katsue) i zastanawiała się czy to pozytyw bo kreski nie są równego koloru… 😂😂 wynik bety z tego samego dnia ponad 700 🙈

    Ja wtedy miałam takie… kobieto, ja test pod światło oglądam i latarka świece pod różnymi kątami 😂

    elektro96, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👩🏼 PCOS (ustabilizowane, są regularne owulacje), niedoczynność tarczycy
    drożność jajowodów✅ pasożyty✅ AMH 3,69✅ KIR Bx (obecne wszystkie implantacyjne)✅
    MTHFR✖️ PAI-1 hetero✖️


    👱🏻‍♂️ morfologia 3%, ale ładna ilość, lekko obniżona ruchliwość ✖️ stres oksydacyjny 3,4✖️
    posiew nasienia✅ HBA 80%✅ fragmentacja 10%✅

    kilka cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych letrozolem ❌

    Walczymy 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 18:35

  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Jeny, to najgorsze co może być… miałam taki okres, kiedy takie problemy się zdarzały i to był koszmar 🙄 efektem tego wszystkiego są hemoroidy, które dają o sobie znać co jakiś czas 🤣

    Ojejku.. współczuje hemoroidów, ja też na nie niestety cierpię.. ☹️🥺

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Haha, no to pocisnęłaś 🤭😜
    Współczuję 💩 ale ciekawe że już na tym etapie tworzy się i leci mleczko 🤭🍼🍼🍼

    To ta cała siara chyba, ale też się zdziwiłam 🤣 A ty kochana, masz dalej trudności z cukrem? Pamietam, że wcześniej wspominałaś o tym, ale mogę się mylic.☺️

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 13 lipca 2024, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    Tak, potwierdzam, że Akademia to sztosik 👌🏻 choć ostatnio robiłam szpinakowe gofry i mi nie do końca wyszło 🤣

    O niee, a ja w przyszłym tygodniu chce robić :D

    Za to mi nie smakowała pasta z bakłażana, ale chłop był zachwycony 😂

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue gratulacje kochana 😘🥳😄 Super wiadomość z rana!!! Bardzo wyraźna krecha, u mnie takie cienie były w 10dpo. Kilka dni później to już lepiej wygląda. Rozumiem że się boisz, ale tak jak pisze notsobadd to zupełnie inna historia i teraz będzie inaczej 😘 Na radość przyjdzie pewnie jeszcze czas, jak się przekonasz że jest wszystko dobrze. Ciocie trzymają mocno kciuki ❤️

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorbecik mocne kciuki za dzisiejsza wizytę! Będziemy tam z Toba!!! 😘🍀

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1641 3901

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia kochane dziewczyny! U nas była straszna burza wieczorem, na szczęście nic złego się nie wydarzyło. Narzeczony całą Polskę przejechał w tych burzach, ale wrócił bezpiecznie. Wyglaskał mnie i wyprzytulał, więc od razu mi lepiej o bezpieczniej ☺️ leżę sobie po sniadanku i myślę co tu robić 😄 Krwawienie się już nie powtórzyło, jakieś tylko czas brązowe resztki na bieliźnie, ale widac że jest coraz lepiej. Zakładam więc, że to rzeczywiście po badaniu wziernikiem I USG.

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2024, 18:35

  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    W ogóle mam teraz rozkminę życia, bo w przyszły wtorek (23 lipca), mam tą zakichaną medycynę pracy. Szczerze to nie pamiętam już jak to przebiega, o co pytają i zastanawiam się jak to się ma do tej ciąży.

    Robią badanie moczu i krwi plus okulista zazwyczaj.
    Pytają czy przyjmujesz leki na stałe.
    I to by było na tyle ,😉

    Nie kojarzę aby ktoś mi zadawał kiedykolwiek pytanie "czy jest Pani w ciąży?" Więc na spokojnie 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Paima Autorytet
    Postów: 1347 2326

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    To ta cała siara chyba, ale też się zdziwiłam 🤣 A ty kochana, masz dalej trudności z cukrem? Pamietam, że wcześniej wspominałaś o tym, ale mogę się mylic.☺️

    Lecę na diecie.
    Wczoraj płakałam wieczorem przed lodówką bo już nie wiedziałam co zjeść, a nie miałam za dużo zakupów zrobionych.
    Mąż chyba nie wiedział czy się ma ze mnie śmiać czy mi współczuć więc się delikatnie mówiąc wycofał 😂
    Dobrze zrobił , bo później włączył mi się agresor 😂😂

    Zaczarowan lubi tę wiadomość

    9.03 II ❤️ 31 dzień cyklu (5cs)
    12.06 witaj Maleńka 🩷🥹

    age.png
  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Lecę na diecie.
    Wczoraj płakałam wieczorem przed lodówką bo już nie wiedziałam co zjeść, a nie miałam za dużo zakupów zrobionych.
    Mąż chyba nie wiedział czy się ma ze mnie śmiać czy mi współczuć więc się delikatnie mówiąc wycofał 😂
    Dobrze zrobił , bo później włączył mi się agresor 😂😂

    Hahaha dobrze przyjęta taktyka 🤣

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue mnie kiedyś pytali o ciążę i czy rodziłam w medycynie pracy. Ale ja bym nie mówiła im o ciąży 🙈

    Trzymam kciuki za Ciebie ✊🏻 Wiem, że się boisz. Bardzo mocno Cię tulę 🫂

    Jak ostatnio pisałaś, że czujesz, że coś się bierze a na drugi dzień byłaś zdrowa to wiedziałam, że to jest to 🥹🙈

    Sorbeciku kciuki za wizytę czekamy na wieści 🥹✊🏻

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    Hej, dzień dobry, oto i on.

    IMG-1415.jpg

    Pink płytkowy i facelle- ledwo widoczny kuzyn brata cienia. Nie wiem, no mam jakieś poczucie, że tyle dpo i z 1 sika ta krecha powinna być bardziej prawilna, nie mówiąc już pozostałych testach, na których gówno widać. I boję się, że historia się powtórzy. Boję się cieszyć.

    Kochana, to jest mocna, prawilna krecha ♥️ Pamiętaj, że to nie jest jak z testami owu - stopień jej wybarwienia o niczym nie świadczy. Jest krecha - jest ciąża.

    Rozumiem Twoje obawy, które są podyktowane tym, co przeszłaś 🫂 Postępuj tak, jak czujesz 😘 Widziałam, że wybierasz się na betę w poniedziałek.

    Mocno trzymam za Was kciuki ✊♥️ I naprawdę wierzę, że będzie dobrze!

    nick nieaktualny, Paima, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczarowan wrote:
    Hej dziewczyny ❤️ dzień dobrek!

    Katsue gratuluje kochana 💜🫂🫂

    Suzie dokładnie.. to z troski, ale rozumiem, że może to być wkurzające 😂

    Notsobadd ja też uwielbiam jeść „po godzinach” 😂

    Wczoraj przeżyłam SZOK xd Wybaczcie za szczegóły 😂😂 Niedawno kupiłam sobie ten produkt, co jedna z was polecała, ale mimo to i tak boleśnie się załatwiałam.. No i tak cisnę.. a tu nagle patrzę na moją bluzkę w okolicach piersi, a tam taka mokra plama 😂😂🫣 Nieźle, nieźle.. 🤪


    Zaczarowana, współczuję tych toaletowych przeżyć, ja sama dwa tygodnie temu się z tym borykałam, idzie się spocić 😅 U mnie teraz w drugą stronę 🙄🤪

    Zaczarowan lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 13 lipca 2024, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    No właśnie mój też pierwsze co, to zapytał czemu ta druga kreska jest taka słaba 🙈
    No ale oboje jesteśmy teraz bardzo, bardzo ostrożni. Naprawdę chciałabym się cieszyć, ale jakoś nie potrafię. I jest mi z tego powodu tak przykro i smutno, że aż chce mi się płakać, bo naprawdę chciałabym się cieszyć, ale tak bardzo się boję… poprzednim razem niby wiedziałam, że takie rzeczy jak poronienia czy puste jaja się zdarzają, ale byłam pewna, że mnie to nie dotyczy… no i proszę…

    Kochana, Twoje odczucia są zupełnie normalne, oboje macie do tego prawo 🫂

    I niech nie będzie Ci głupio, przykro czy smutno 😘

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue wrote:
    W ogóle mam teraz rozkminę życia, bo w przyszły wtorek (23 lipca), mam tą zakichaną medycynę pracy. Szczerze to nie pamiętam już jak to przebiega, o co pytają i zastanawiam się jak to się ma do tej ciąży.

    Z suplami to tak średnio pomogę. O inozytolu słyszałam dwie szkoły - odstawiać i nie odstawiać. Wiem, że na pewno reguluje cukry, więc polecany przy IO. Wiesiołek ja pewno, ale to już sama wiesz 😘 Ja na początku brałam podstawy z Insta, które podrzuciła @Prezesoowa, zaraz to odgrzebię.

  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2913 4856

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-6375.png

    Ja jeszcze brałam magnez, bo miałam problem z tańczącymi nogami.

    Oczywiście nie bierz moich słów za pewnik, bo ja raczej nie jestem dobrym źródłem informacji w tym temacie 😉

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ultramaryna_ Autorytet
    Postów: 2163 4636

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsue, gratulacje! 🥳 ❤️ Wszystko wygląda dobrze i tak jak powinno 🤞 Te mocne krechy tzw. „dye stealer” pojawiają się duzooo później.
    EDIT. Specjalnie dla Ciebie sprawdziłam, abyś się nie zamartwiała i ja miałam taki dopiero 2 tygodnie po pozytywnym teście 😘

    Sorbet 🤞🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2024, 11:13

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania o drugie 👶 od 12.2023 / 25.01. 💔cb

    16.05. ⏸️ / 18.01.2025 🩷 Witaj, Ł.!
  • ellevv Autorytet
    Postów: 4659 6482

    Wysłany: 13 lipca 2024, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Kat! Ta krecha nie wygląda jak jakiś cień któregoś członka rodzinnych kresek tylko jak tłusta krecha 😍

    elektro96, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    PCOS, cykle bezowulacyjne, nadwaga, wysokie TSH (4,34), 3 lata na AH

    🔹️12.2025 👨‍👩‍👧‍👦🩷 3735g, 52cm
    🔹️11.05.2025 - serduszko ❤️
    🔹️27.04.2025 - nadal dwie kreski ⏸️
    🔹️26.04.2025 - dwie kreski ⏸️
    🔹️starania od 02.2024

    age.png

    🔸️ 07.2020 👨‍👩‍👦💙 3600g, 50cm
    🔸️ 29.11.2019 - serducho ❤️
    🔸️ 13.11.2019 - beta HCG 228
    🔸️ 13.11.2019 - dwie kreski ⏸️
    🔸️ starania od 07.2017

    age.png
‹‹ 1363 1364 1365 1366 1367 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ