X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 9 sierpnia, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vienna wrote:
    Zwykłe HSG... Właśnie wiem że może być kiepsko, tym bardziej że miałam rozcinane oba jajowody i mogły się tam porobić zrosty. Co za tym idzie będzie bolało 😳
    Dziś mąż będzie gadał z szefem. Normalnie nie byłoby problemu, ale to jest poniedziałek po długim weekendzie i nie wiadomo co wymyślą. Niby mogliśmy załatwiać to wolne wcześniej, ale czekałam z nadzieją że może się uda w tym cyklu 😅 Dzisiejszy spadek tempki i mocne plamienie jednak rozwiały moje wątpliwości 🤣
    Ja po zwykłym HSG czułam się okropnie, tzn bardziej po znieczuleniu niż po samym badaniu. Nie dałabym rady wrócić sama do domu, a też to rozważałam… całą drogę w samochodzie przespałam z workiem foliowym na kolanach, bo bałam się że zwymiotuję 🤣

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Dropsik Autorytet
    Postów: 2277 5270

    Wysłany: 9 sierpnia, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Dropsik, kiedy ci się zrobił 31 tydzień ciąży 🤯
    Mrugnęłam 😆😆 serio nie wiem kiedy to leci i faktycznie trzeba to łóżeczko kupić już 😳
    Walizkę zaraz pakuję i rodzę 😎 dopiero co był luty i test wstawiłam 🤩

    elektro96, Liyss🧚🏻, Speranza :), Platynova55, MummyYummy, Zbuntowana, Pati2804 lubią tę wiadomość

  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5288 9846

    Wysłany: 9 sierpnia, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego weekendu 🥰

    Gregorka, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 9 sierpnia, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza, gdzie jesteś? 🧐

    Speranza :), Zbuntowana lubią tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 9 sierpnia, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Speranza, gdzie jesteś? 🧐

    Jestem 😘 Tylko dzisiaj w pracy byłam, a po powrocie padłam jak kawka.

    elektro96, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • CoffeeDream Autorytet
    Postów: 2291 3453

    Wysłany: 9 sierpnia, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Jestem 😘 Tylko dzisiaj w pracy byłam, a po powrocie padłam jak kawka.

    Jak Twoje samopoczucie ogólnie? 😊

    🔸🔹Nie czekaj z wdzięcznością na nic wielkiego,
    Bądź wdzięczny, a wszystko stanie się wielkie 🔹🔸
  • Platynova55 Autorytet
    Postów: 277 709

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja chyba oficjalnie powoli wracam do starań, bo byłam zrobić badania w kierunku trombofilii i to co zleciła mi moja ginekolog. 10 probówek krwi na to poszło, myślałam że tam zejdę 😝 no ale teraz czekam na wyniki i zobaczymy co dalej. Powiem Wam, że tak jak wcześniej bardzo chciałam żeby starać się jak najszybciej tak teraz podchodzę do tego z dużo większym spokojem, ale może to dlatego że dużo różnych zawirowań życiowych zaliczylismy i trochę starania zeszły na dalszy plan. Miłego i spokojnego weekendu Wam życzę 🌞

    Dropsik, Prezesoowa, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    31.03.2024 ⏸️
    05.2024 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
  • Gregorka Autorytet
    Postów: 977 2241

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova55 wrote:
    Hej, ja chyba oficjalnie powoli wracam do starań, bo byłam zrobić badania w kierunku trombofilii i to co zleciła mi moja ginekolog. 10 probówek krwi na to poszło, myślałam że tam zejdę 😝 no ale teraz czekam na wyniki i zobaczymy co dalej. Powiem Wam, że tak jak wcześniej bardzo chciałam żeby starać się jak najszybciej tak teraz podchodzę do tego z dużo większym spokojem, ale może to dlatego że dużo różnych zawirowań życiowych zaliczylismy i trochę starania zeszły na dalszy plan. Miłego i spokojnego weekendu Wam życzę 🌞
    Cieszę się,że badania na trombo porobione i trzymam kciuki,aby ten elemnecik starniowej układanki w końcu przypasowal❤️🤞🍀
    Ostatnio sporo ma Was spadło🥺 wierzę,że sloneczko powoli czai się za rogiem i nieśmiało wychodzi💛💚🩷❤️🧡
    Dziękuję Tobie również życzę udanego weekendu😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września, 15:57

    Platynova55, Zbuntowana lubią tę wiadomość

  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CoffeeDream wrote:
    Jak Twoje samopoczucie ogólnie? 😊

    Wczoraj wieczorem szorowalo po dnie. Niestety, ale progesteron robi ze mną cuda... Potrafię zrobić aferę o byle drobiazg. Nie wiem jak niemaz to wytrzymuje... Wczoraj już się pokłóciliśmy, bo on też teraz mnóstwo frustracji związanych z tą nową, beznadziejna praca. Przez to mam wrażenie, że oboje jesteśmy momentami w kryzysie, przez co nikt nie jest w stanie pomóc tej drugiej osobie. No ale to było wczoraj, bo dzisiaj znowu mam inny humor i wszystko jest dobrze. Szczerze powiedziawszy to chyba zasługa mojego dzisiejszego snu... Śnił mi się nasz synek, taki już raczkujący, jak sobie siedzi i bawi się klockami. Był przeuroczy i patrzyłam na niego w tym śnie i czułam, że go tak mocno kocham. Bardzo byl realny ten sen 🥰🥹 Tak jakby przyszedł do mnie się pokazać i mnie uspokoić. Wiem, że dla niego muszę się postarać być spokojniejsza i się nie martwić drobiazgami. ☺️

    Coffee, a co u Ciebie? Jak nastrój?

    Majlen, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova55 wrote:
    Hej, ja chyba oficjalnie powoli wracam do starań, bo byłam zrobić badania w kierunku trombofilii i to co zleciła mi moja ginekolog. 10 probówek krwi na to poszło, myślałam że tam zejdę 😝 no ale teraz czekam na wyniki i zobaczymy co dalej. Powiem Wam, że tak jak wcześniej bardzo chciałam żeby starać się jak najszybciej tak teraz podchodzę do tego z dużo większym spokojem, ale może to dlatego że dużo różnych zawirowań życiowych zaliczylismy i trochę starania zeszły na dalszy plan. Miłego i spokojnego weekendu Wam życzę 🌞
    Daj znać koniecznie jak wyniki. Mam nadzieję, że przyniosą jakieś nowe informacje 🥰

    Platynova55 lubi tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova55 wrote:
    Hej, ja chyba oficjalnie powoli wracam do starań, bo byłam zrobić badania w kierunku trombofilii i to co zleciła mi moja ginekolog. 10 probówek krwi na to poszło, myślałam że tam zejdę 😝 no ale teraz czekam na wyniki i zobaczymy co dalej. Powiem Wam, że tak jak wcześniej bardzo chciałam żeby starać się jak najszybciej tak teraz podchodzę do tego z dużo większym spokojem, ale może to dlatego że dużo różnych zawirowań życiowych zaliczylismy i trochę starania zeszły na dalszy plan. Miłego i spokojnego weekendu Wam życzę 🌞

    Jej, dziesięć probówek 🥴 szacun, że dałaś radę. Jakie badania robiłaś? Przy tej ilości to już jestem mega ciekawa ☺️ Tak w ogóle to bardzo miło Cię widzieć na forum ☺️ Cieszę się, że masz spokojniejsza głowę, to bardzo ważne

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Wczoraj wieczorem szorowalo po dnie. Niestety, ale progesteron robi ze mną cuda... Potrafię zrobić aferę o byle drobiazg. Nie wiem jak niemaz to wytrzymuje... Wczoraj już się pokłóciliśmy, bo on też teraz mnóstwo frustracji związanych z tą nową, beznadziejna praca. Przez to mam wrażenie, że oboje jesteśmy momentami w kryzysie, przez co nikt nie jest w stanie pomóc tej drugiej osobie. No ale to było wczoraj, bo dzisiaj znowu mam inny humor i wszystko jest dobrze. Szczerze powiedziawszy to chyba zasługa mojego dzisiejszego snu... Śnił mi się nasz synek, taki już raczkujący, jak sobie siedzi i bawi się klockami. Był przeuroczy i patrzyłam na niego w tym śnie i czułam, że go tak mocno kocham. Bardzo byl realny ten sen 🥰🥹 Tak jakby przyszedł do mnie się pokazać i mnie uspokoić. Wiem, że dla niego muszę się postarać być spokojniejsza i się nie martwić drobiazgami. ☺️

    Coffee, a co u Ciebie? Jak nastrój?
    Mega wzruszający sen 🥹

    Speranza :), Zbuntowana lubią tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5288 9846

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova powodzenia i kciuki za wyniki 🥹✊🏻

    Platynova55, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    🔜 01.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 9 sierpnia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro zdecydowałaś co z tą instruktorką? Będziesz się na to decydować? Jak w ogóle sytuacja u Was? Mąż zaczął antybiotyk?

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 10 sierpnia, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Elektro zdecydowałaś co z tą instruktorką? Będziesz się na to decydować? Jak w ogóle sytuacja u Was? Mąż zaczął antybiotyk?
    Przemyślałam i chyba na razie sobie odpuszcze. Obserwuję siebie, mierze temperaturę, wszystko zapisuje i na ten moment moje przewidywania są zgodne z rzeczywistością 😁 zgadza mi się termin owulacji i termin miesiączki, także chyba niczego więcej od instruktorki się nie dowiem… Pokażę doktorkowi te moje notatki za dwa miesiące i zobaczymy co powie.
    Mąż bierze antybiotyk i bromergon - na razie 1/4 tabletki, a za tydzień zwiększymy dawkę do 1/2. Czuje się dobrze, a to najważniejsze 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia, 08:32

    Speranza :), Liyss🧚🏻, Zaczarowan lubią tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Majlen Autorytet
    Postów: 2005 3219

    Wysłany: 10 sierpnia, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Wczoraj wieczorem szorowalo po dnie. Niestety, ale progesteron robi ze mną cuda... Potrafię zrobić aferę o byle drobiazg. Nie wiem jak niemaz to wytrzymuje... Wczoraj już się pokłóciliśmy, bo on też teraz mnóstwo frustracji związanych z tą nową, beznadziejna praca. Przez to mam wrażenie, że oboje jesteśmy momentami w kryzysie, przez co nikt nie jest w stanie pomóc tej drugiej osobie. No ale to było wczoraj, bo dzisiaj znowu mam inny humor i wszystko jest dobrze. Szczerze powiedziawszy to chyba zasługa mojego dzisiejszego snu... Śnił mi się nasz synek, taki już raczkujący, jak sobie siedzi i bawi się klockami. Był przeuroczy i patrzyłam na niego w tym śnie i czułam, że go tak mocno kocham. Bardzo byl realny ten sen 🥰🥹 Tak jakby przyszedł do mnie się pokazać i mnie uspokoić. Wiem, że dla niego muszę się postarać być spokojniejsza i się nie martwić drobiazgami. ☺️

    Coffee, a co u Ciebie? Jak nastrój?
    Polubiłam za ten piękny sen 🥰
    Mega wzrusz 🥰

    Speranza :) lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego maluszka 🩷

    ♀️96
    pcos, suplementacja, aktywność fizyczna,
    dieta-niski IG
    ♂️91
    badania nasienia✅️, aktywny tryb życia, suplementacja
    ______________________________

    • Start cykl 🩸 10.09
    • 🥚 15/16.09
    • testowanie 30.09 🤞

    🗓
    • 28.10 - usg piersi 🍒

    💊
    magnez+B6+potas, folian, omega3, wit.D3+K2, wit.B12, cynk, inozytol, laktoferyna, wit.C, olej z wiesiołka+omega6, selen, wit.E
    ______________________________

    „Wznoś się po każdym upadku,
    padniesz trupem albo urosną Ci skrzydła.”
    ~Maria von Ebner-Eschenbach 🦋
  • Platynova55 Autorytet
    Postów: 277 709

    Wysłany: 10 sierpnia, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    Jej, dziesięć probówek 🥴 szacun, że dałaś radę. Jakie badania robiłaś? Przy tej ilości to już jestem mega ciekawa ☺️ Tak w ogóle to bardzo miło Cię widzieć na forum ☺️ Cieszę się, że masz spokojniejsza głowę, to bardzo ważne
    Cały zestaw na trombofilie, antykoagulant tocznia, białko c i s, chyba tyle. Kupę kasy mnie to kosztowało i stresu jak zobaczyłam te 10 probówek😂 ale teraz już tylko czekanie na wyniki mi zostało😊 też się cieszę że tu wracam do Was ❤️

    elektro96 lubi tę wiadomość

    starania od 10.2022
    01.2024- cb 💔
    31.03.2024 ⏸️
    05.2024 💔
    👩🏻29
    IO, PCOS
    🧔🏻‍♂️31
    badanie nasienia ✅️
  • Speranza :) Autorytet
    Postów: 1638 3900

    Wysłany: 10 sierpnia, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platynova55 wrote:
    Cały zestaw na trombofilie, antykoagulant tocznia, białko c i s, chyba tyle. Kupę kasy mnie to kosztowało i stresu jak zobaczyłam te 10 probówek😂 ale teraz już tylko czekanie na wyniki mi zostało😊 też się cieszę że tu wracam do Was ❤️

    To rzeczywiście sporo tych badań ☺️ Trzymam kciuki za dobre wyniki, ewentualnie znalezienie puzelka, który powodował niepowodzenia 🤞🏻

    Dobrego dnia dziewczyny! My wróciliśmy z zakupów i robimy kawkę (dla mnie lure 😅). Wspólnie stwierdziliśmy, że nic nam się nie chce , więc nie wiem jak będzie że sprzątaniem 🤣

    Platynova55 lubi tę wiadomość

    "Pamiętaj, nieważne na jakie natrafisz przeszkody. Nawet jeśli będą bolesne i przysporzą trudności, nie wolno ci tracić nadziei. Utrata nadziei to jedyne, co naprawdę może cię zniszczyć"
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2503 6161

    Wysłany: 10 sierpnia, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Speranza :) wrote:
    To rzeczywiście sporo tych badań ☺️ Trzymam kciuki za dobre wyniki, ewentualnie znalezienie puzelka, który powodował niepowodzenia 🤞🏻

    Dobrego dnia dziewczyny! My wróciliśmy z zakupów i robimy kawkę (dla mnie lure 😅). Wspólnie stwierdziliśmy, że nic nam się nie chce , więc nie wiem jak będzie że sprzątaniem 🤣
    Ja dzisiaj siedzę w pracy, ale jeszcze tylko 2,5 godzinki i do domu ♥️ i w końcu weekend 😊

    Speranza :), Zbuntowana lubią tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • MummyYummy Autorytet
    Postów: 2640 4481

    Wysłany: 10 sierpnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry 😘

    @Platynova, mocne kciuki za badania ✊ I za starania ✊😘

    @Speranza, cudowny sen ♥️ U mnie też progesteron odbija się na samopoczuciu niestety... Z czasem objawy się trochę zmniejszają, czego i Tobie życzę 😘 Wierzę, że sytuacja z pracą męża jest frustrująca, ale nadal trzymam kciuki, żeby to się szybko rozwiązało ✊

    Speranza :), Platynova55, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 1705 1706 1707 1708 1709 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ