Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁
Odpowiedz

Co miesiąc na Ovu zmiana wątku, nam we wspólnym jest w porządku 😁

Oceń ten wątek:
  • Rachelka23 Autorytet
    Postów: 327 603

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dropsik wrote:
    To w sumie mogłabyś sprawdzić czy rośnie po owulacji i będzie wiadomo czy rusza po owulacji i trochę grubieje.
    Patrzę właśnie w papiery, że jak robiła mi USG po owulacji to nie wpisała grubości endometrium 😏. Tylko info, że była z lewego jajnika.

    🧑 38. 🧔 41
    1 ciąża 2008 r.
    30 cs o 🤱
    AMH 7.02 przy normie 6.96
    LH. 8.96
    FSH. 5.55
    Drożny jeden jajodów - lewy.
    21.06.2025 ⏸️
    _________
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2024, 06:05

    Paima lubi tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 4523 8306

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2024, 06:06

    notsobadd, MummyYummy lubią tę wiadomość

    age.png

    9tc 💔
    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)
    Clexane 0,4

    29.02.24/01.03.24- II kreski🍀
    02.11.2024r. Franek na świecie ❤
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny właśnie zaobserwowałam, że mój śluz jest kremowy, biały i dużo go ... W sensie na papierze nie , zaobserwowałam na palcach. Ponad to moja szyjka macicy jest spulchniona nieco... Co to znaczy ? Weźcie mi coś powiedzcie, bo mój łeb dziś mnie chyba wykończy 🤦🏻‍♀️

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Jestem!
    A ze mną maleńki człowieczek 🥰
    Bije serduszko, słyszałam je. Widziałam małe nóżki i rączki.

    Dziękuję za wasze wszystkie kciuki!
    🥰🥰

    IMG-20240417-160741.jpg

    Witaj Maleństwo 🧡

    Paima lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paima ❤️❤️❤️🫶 witamy kropka

    Paima lubi tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Iskiereczka00 Autorytet
    Postów: 427 748

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Dziewczyny właśnie zaobserwowałam, że mój śluz jest kremowy, biały i dużo go ... W sensie na papierze nie , zaobserwowałam na palcach. Ponad to moja szyjka macicy jest spulchniona nieco... Co to znaczy ? Weźcie mi coś powiedzcie, bo mój łeb dziś mnie chyba wykończy 🤦🏻‍♀️

    Amira a który to dpo? Mierzysz tempke?

    Starania od 10.2022

    👩🏼 35
    ❌️IO, hipoglikemia reaktywna, niedrożny prawy jajowód, przewlekłe zapalenie endometrium, endometrioza I stopnia + adenomioza
    ❌️Kir AA, brak implantacyjnych
    ❌️Brak przeciwciał blokujących (allo mlr)
    ✅️Kariotypy prawidłowe
    ✅️Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne
    ✅️ANA ujemne, TRAB ujemne
    ✅️HB wyleczone

    🧔🏻‍♂️ 36
    ❓️06.2025: 23,75 mln, ruch postępowy 14%, procent prawidłowych 3%
    ❓️fragmentacja z 2023 roku: prawidłowych 73%.
    ✅️Hla C1C1


    IVF
    I procedura, krótki protokół 07.2025 - 7 pobranych ➡️5🥚➡️ 0❄️
    II procedura, długi protokół 09.2025 - 10 pobranych ➡️8🥚➡️❄️❄️❄️➡️ przetrwał 1❄️➡️ PGT⏳️➡️nieprawidłowy😭

    17.04.26 pierwsze ⏸️🥹 5tc 💔✨️
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira ile jesteś dpo? Bo nie pamiętam ale czy Ty nie testowałaś wczoraj albo 2 dni temu?

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Majuna Autorytet
    Postów: 1183 3633

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2024, 18:49

    Iskiereczka00, Liyss🧚🏻, nick nieaktualny, Gregorka, Suzie, elektro96, notsobadd, Malinowysorbet, Chmurka21, nick nieaktualny, Paima, Rachelka23, Pati2804, Dropsik, MummyYummy, Vienna, nick nieaktualny, CoffeeDream, PaulaG, Lauraa lubią tę wiadomość

  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Dziewczyny właśnie zaobserwowałam, że mój śluz jest kremowy, biały i dużo go ... W sensie na papierze nie , zaobserwowałam na palcach. Ponad to moja szyjka macicy jest spulchniona nieco... Co to znaczy ? Weźcie mi coś powiedzcie, bo mój łeb dziś mnie chyba wykończy 🤦🏻‍♀️

    Trudno powiedzieć co to znaczy 🙈 ja kremowego mam dużo przed okresem, ale wiem że dziewczyny w ciąży też taki miały. Chyba trzeba poczekać na testowanie albo iść na betę 🙈

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskiereczka00 wrote:
    Amira a który to dpo? Mierzysz tempke?

    Mierzę temperaturę, od kilku dni podwyższona. Dzisiaj miała 37.28. 14dpo.

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Amira ile jesteś dpo? Bo nie pamiętam ale czy Ty nie testowałaś wczoraj albo 2 dni temu?

    Testowałam, był negatywny, ale też mogło być za wcześnie, tak jak dziewczyny mówiły. Więc nie wiem.

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzie wrote:
    Trudno powiedzieć co to znaczy 🙈 ja kremowego mam dużo przed okresem, ale wiem że dziewczyny w ciąży też taki miały. Chyba trzeba poczekać na testowanie albo iść na betę 🙈

    Ja już całkowicie zgłupiałam, więc chyba po prostu dam na luz, bo być może doszukuję się objawów, a przyjdzie 🐒... Więc lepiej chyba wyluzować.

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira a kiedyś masz przewidywany termin @? Może jak już jesteś 14 dpo to powtórzysz jutro z rana test albo iść na betę i mieć pewność i się nie martwić 🥹✊🏻✊🏻

    nick nieaktualny, Malinowysorbet lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5796 10986

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro to jedna z moich ulubionych zup 🥹 dziś po pracy byłam u rodziców i mama dała mi właśnie zupę botwinkę 😋😋

    elektro96, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    Pierwszy bobas 11cs 🍀 👧 01/2025

    Drugi bobas 1cs 🍀:

    ⏸️ 7.12
    08.12 Beta 12dpo 105,60
    10.12 Beta 14dpo 423,40
    23.12 zarodek z serduszkiem ❣️
    13.01 2,17 cm bobaska 🥰
    04.02 5,28 cm szczęścia, wiemy kim jesteś 🥰
    12.02 7 cm skaczącego bejbika ❣️
    05.03 156 g dzidziusia 🥰
    25.03 292g kuleczki, widzieliśmy Twoją buźkę 🥰
    01.04 20cm i 344g malutkiego człowieczka 🫶🏻
    22.04 564g naszego cudu 🥰
    20.05 1197g ludzika 🥰




    preg.png
  • Suzie Autorytet
    Postów: 6934 13092

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira wrote:
    Ja już całkowicie zgłupiałam, więc chyba po prostu dam na luz, bo być może doszukuję się objawów, a przyjdzie 🐒... Więc lepiej chyba wyluzować.

    Najwyżej pozytywnie się zaskoczysz. To czekamy 😎

    👩30👨31
    👶starania od 01/2024, kwiecień-sierpień cykle bezowulacyjne, starania „na poważnie” z pomocą medyczną od 08/2024
    ✅ stabilna niedoczynność tarczycy
    ❌ PCOS, bezowulacyjne cykle
    ❌ hiperinsulinizm
    ✅ jajowody drożne
    ✅ badania nasienia

    🍀9cs, 5cs z Lamettą+Ovitrelle
    💙2025
    age.png
  • Amira Autorytet
    Postów: 461 722

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liyss🧚🏻 wrote:
    Amira a kiedyś masz przewidywany termin @? Może jak już jesteś 14 dpo to powtórzysz jutro z rana test albo iść na betę i mieć pewność i się nie martwić 🥹✊🏻✊🏻

    Za 5 dni

    Liyss🧚🏻 lubi tę wiadomość

    Starania o 👶🏻od 2021
    Insulinooporność
    PCOS

    suple:
    Żelazo
    Magnez
    Inozytol+cholina
    Omega3
    Wit E w płynie
    Wit C
    Ubichinol
    Wit D3
  • Eniana Autorytet
    Postów: 520 1065

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu się dzieje zupełnie nie nadążam.

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka
    04.2024 II
    06.06.2024 Badania prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amira to długa faza lutealna jak dziś 14 dpo a do okresu 5 dni. Pewnie bym powtórzyła test ;) bo jak długa faza to mogło być zdecydowanie za wcześnie

  • Zaczarowan Autorytet
    Postów: 2448 4745

    Wysłany: 17 kwietnia 2024, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paima wrote:
    Jestem!
    A ze mną maleńki człowieczek 🥰
    Bije serduszko, słyszałam je. Widziałam małe nóżki i rączki.

    Dziękuję za wasze wszystkie kciuki!
    🥰🥰

    IMG-20240417-160741.jpg

    Piękności!

    Paima lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2022
    PCOS, cykle stymulowane.
    HSG- styczeń 2024 ✅
    10.02 ⏸️
    💙

    age.png
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ