X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne co to może być ?
Odpowiedz

co to może być ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj powinnam dostać @ - nie dostałam,dzisiaj rano myślałam że dostałam @ ale było tylko kilka plamek krwi przez cały dzień nic nie było nawet plamki a teraz znów zaczęło się tak jakby okres. nigdy wcześniej tak nie małam zawsze jak dostawałam @ to tak normalnie obficie i tak się zastanawiam co to może być?

    anuska1.2
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak myślę czy to będzie normalna @ czy jest szansa że jest to tylko jakieś plaminie i czy w takim przypadku mogę być w ciąży?

    anuska1.2
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś test?
    Mi też kiedyś miesiączka zrobiła takiego psikusa. Pojawiła się malutka kropelka krwi na papierze, nic więcej, a potem 2 dni nic i dopiero normalny okres. Ale to nie była żadna ciąża, takie po prostu dziwne coś.

    "Tak jakby okres", czyli okres, czy nie okres? Plamisz, czy krwawisz normalnie?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli pewnie i do mnie okres przyjdzie narazie mam tylko plamienia ale pewnie znając życie to zacznie się normalna @ niestety :(

    anuska1.2
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak wróżenie z fusów, dodaj wykres w podpisie to łatwiej będzie gdybać ;)
    Cykle w ciągu życia się zmieniają, nie każdy musi być taki sam jak poprzedni po prostu nie starając się zajść nie przykładamy tak wiele wagi do każdego szczegółu związanego z cyklem. Na cykl ma wpływ dieta, aktywność, stres, podróże, zmiany klimatu, choroba...na prawdę wiele rzeczy. Gdybanie tylko nakręca, bo im więcej osób przyzna że "tak możesz być w ciąży" tym bardziej się nakręcisz a to nie od opinii innych zależy to czy jesteś w ciąży a później jest tylko większe rozczarowanie.
    Sugeruję postarać się zachować trzeźwy umysł i spokój i albo zrobić betę albo czekać na @ :)
    Innej możliwości nie ma.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • anuska1.2 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testu nie robiłam

    anuska1.2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zrob test, a moze to plamienie implantacyjne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ