X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne cykl 25-26 dniowy
Odpowiedz

cykl 25-26 dniowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy taka dlugosc cyklu jest prawidlowa?? Ostatnio mam takie krotkie cykle. Juz 8 cykli staram sie o dziecko. Doczytalam tez w necie ze tarczyca moze miec wplyw na takie krotkie cykle a ja wlasnie zrobilam badania i mam podwyzszone, w sobote ide do endokrynologa...

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 16 listopada 2014, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie są wcale takie krótkie cykle, ostatnio czyli jak długo ? Ile wcześniej trwały ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcześniej 28-31 a teraz od pół roku 25-26

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 listopada 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że bardziej liczy się długość fazy lutealnej (minimum 10 dni) niż samego cyklu. Monitorowałaś moment owulacji?

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dwa monitoringi i potwierdzoną owulację, którą też zawsze mocno czuję , faza lutealna wychodzi mi 13-14 dni. Wczoraj był 26 dzień cyklu, około godz. 23 zaczęłam plamić , rano czysto a spodziewałam się wiadomo czego , kurcze boję się żeby cykl mi się nie rozregulował bo jeszcze tylko tego mi brakuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i się rozkręciło...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl 25-26 dni jest cyklem prawidłowym nie krótkim :) nawet jeżeli wcześniej miałaś 28-30 to taka zmiana nic nie znaczy.
    Jak już lilirose wspomniała ważne aby FL była co najmniej 10 dni :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • bosa Autorytet
    Postów: 786 2725

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też lekarz mówił,że 25-26 dni to normalka ;)

    iv09krhm9j559ocl.png
    "Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.
    Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą."

  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzę za dziewczynami - Twój cykl jest normalny i faza lutealna też, więc nie masz powodu do niepokoju :) ja mam późną owulkę i FL 10-11dniową i bałam się, że jajeczko nie zdąży się zagnieździć, a udało się :)

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • tomiika Koleżanka
    Postów: 38 9

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest podobnie. Cykle z 31,35 (czasem nawet 40) dni skróciły mi się do 25. Faza lutealna 10 dni. Boję się, że to przez leki i znaczny spadek wagi... No ale skoro FL jest w porządku to może w końcu się uregulowało tak ja ma być.

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 listopada 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam cykle 25-26 dniowe, ale na szczęście nie ma się co przejmować jeśli FL jest w normie :) u mnie jeszcze nie spadła poniżej 10 dni więc się nie boję :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ