Forum Starając się - ogólne Cykl z 13 lutego
Odpowiedz

Cykl z 13 lutego

Oceń ten wątek:
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majóweczko, ale dała też nowe nadzieje :) Trzeba być pozytywnej myśli :)

majowka lubi tę wiadomość

"Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie jeszcze nie przylazła, ale spadła tempka, więc idzie. Mimo to zrobiłam test, oczywiście negatyw. Więc czekam nadal na małpiszona :P

bpz77ab.png
  • Anutka Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, właśnie zaczęłam 10 cykl :(

jestem zmuszona wypisac się z tego forum... mój cykl z 15 lutego się zakończył :/

1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj, poczekaj. Nigdzie nie odchodź. Zaraz zaczniemy nowy cykl :P Musicie temacik założyć. Ja lada chwila też do Was pewnie przybędę :D

bpz77ab.png
  • Anutka Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 15:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Poczekaj, poczekaj. Nigdzie nie odchodź. Zaraz zaczniemy nowy cykl :P Musicie temacik założyć. Ja lada chwila też do Was pewnie przybędę :D
    dobrze :) zakładam cykl z 15 marca :) jakby mnie juz nie było to prosze przekaż dziewczynom które nie zakończą na zielono i obym była na nowym forum sama :) powodzenia :)

1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak i jak? Wiadomo coś u kogoś? :D

bpz77ab.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 15 marca 2014, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swoją szyjkę ledwo sięgam. Ciężko mi nawet stwierdzić czy jest zamknięta czy otwarta. W każdym razie na pewno jest wysoko, więc do okresu jeszcze chwila jednak została. Śluzu też sporawo, także sobie poczekam.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 19:30

bpz77ab.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 16 marca 2014, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już niziutko, więc @ w drodze. Śluzu też dzisiaj zero. Szybka zmiana w organizmie. Jak u Ciebie Landryneczka?

bpz77ab.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 16 marca 2014, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz już nic nie wiem. Byłam pewna, że skoro masz nisko szyjkę to dzisiaj będzie u Ciebie @. Mi dzisiaj szyjka też zeszła niżej, więc na 100% obstawiłam @ na jutro, a tu się okazuje, że niekoniecznie o.O
    Ciekawa jestem niezmiernie jak to się skończy :D

bpz77ab.png
  • Another Autorytet

Wysłany: 17 marca 2014, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko my dwie zostałyśmy z tego cyklu? :O
    Jeśli chodzi o brak @, u mnie to raczej wina PCO niż zasługa <3. Ale co zrobić :/

bpz77ab.png
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego