X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Cynk- brać??
Odpowiedz

Cynk- brać??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny staram się z mężem o dziecko to nasz 2 cykl bezowocny, zażywam kwas foliowy ale zastanawiam sie czy brać też cynk i dawać go także mojemu mężowi bo słyszałam że jest dobry na płodność?

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również o tym słyszałam, ja biorę i mój także;) Warto spróbować, na pewno nie zaszkodzi a może pomóc;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 13 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    mój mąż bierze witaminy z cynkiem a ja witaminę C + cynk. Jak będą jakieś efekty to dam znać

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Kisieńka Ekspertka
    Postów: 230 102

    Wysłany: 15 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam o cynku i o wiesiołku i o jakiś mieszankach ziołowych MamaMed, bo tam jest wszystko już przygotowane..sama biorę zelazo, kwas foliowy, centrum i tam też chyba jest cynk, bo to taki mix...cynk, to chyba bardziej na libido, ale też dobrze, czemu nie...i słyszałam tez o imbirze i occie jabłkowym i sobie zamówię to MamaMed, chyb, że uda mi się je wygrać, bo OVU przysłało konkurs od nich. W ogóle myślałam o jakiś innych witaminach, znacie jakieś lepsze?

    5ckczlo8xuk7m6f0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ