X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Bąbelki
Odpowiedz

Czerwcowe Bąbelki

Oceń ten wątek:
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 9 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kredeczka to też może być a owulkę z takim wyprzedzeniem, ja tak czasem mam.


    Ok, dzisiaj 3 dc i byłam na badaniach. Kolejki nieziemskie;) no ale miał być ten dzień to jest. Robiłam sobie taki pakiet dla kobiet planujących ciążę w diagnostyce (miałam bon i zamiast 270 zł wyszło 99 zł), w tym pakiecie m.in. tsh i prolaktyna. Do tego dołożyłam ten estradiol,lh i fsh, także teraz czekam do wtorku na wyniki...

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 9 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po rozmowach z koleżankami okazało się,że wszystkie, którym troszkę zajęło zajście w ciążę zaciążyły podczas urlopów.

    U nas trochę kicha z tym,bo jedziemy 13 czerwca, a ja wtedy powinnam mieć któryś dzień @, a do dni płodnych daleko (jedziemy na tydzien).

    Więc uznaliśmy,że za dwa tygodnie jedziemy sobie gdzieś na 3 dni w tym czasie, oczywiście z córką. A nóż widelec...


    Najlepszy jest mój mąż-oglądamy zdjęcia hoteli i on już obmyśla, gdzie ustawimy łóżko córki, żeby można było spokojnie działać i jej nie obudzić:D:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam proszę o wpisanie mnie na 3 czerwca z m staramy sie 3,5 roku może w czerwcu sie uda czego wam i sobie życzę pozdrawiam

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 maja 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, wykresu mnie z testowania, bo chyb sie udało:) powodzenia dla Was;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • kredeczka91 Ekspertka
    Postów: 226 480

    Wysłany: 9 maja 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki zuz_anna :) przynajmniej już się nie denerwuje że to coś złego ;)

  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 9 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka, gratulacje :D!

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo!!! Jeszcze nieśmiało, ale moc wirusów ..

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Mogę dołączyć? Dziś mnie niestety znów przyszedł męczennik i tym sposobem zaczęliśmy z mężem nasz 5 cykl starań.
    Chyba będę potrzebowała wiernego grona do marudzenia/wkręcania sobie itp. ;)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2015, 18:16

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 9 maja 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Hej pewnie że tak witaj :)
    Zapisać cię na kiedy?
    5 cykli to nie długo więc luzik i na spokojnie:) robiłaś jakieś badania? Mąż się badał ?
    6 czerwca. Mam dość regularne cykle więc tak obstawiam.
    Może i mega długo się nie staramy ale trochę mnie spina moja sytuacja zawodowo -życiowa. No i mój delikatnie starczy wiek ;)
    Ale spokojnie - jeszcze nie wariuję :)

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 9 maja 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela, to testujemy tego samego dnia :) Okres mam od wczoraj, więc idziemy łeb w łeb ;) Jak starczy wiek masz? Ja zaraz 29 lat, widzę że większość staraczek jest młodsza i zastanawiam się czy za późno nie zaczynamy czasem ;)

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 10 maja 2015, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PeggyOlsen,ja mam 28 lat :)
    Też okres mam od wczoraj.
    Ślub wzięliśmy dopiero w zeszłym roku dlatego tak dość późno zaczynamy.
    Najgorsze, że 2 lata temu przeprowadziliśmy się do Francji a 3 miesiące temu zawitaliśmy do Niemiec. No i martwi mnie to, że w wieku 28 lat nie mam ani pracy ani dziecka...chciałabym pracować zawodowo ale na ten moment ważniejsze jest dla mnie dziecko, którego niestety nie można tak do końca zaplanować. Im dłużej nam się nie udaje tym bardziej odwleka się moja kariera zawodowa (bo z drugiej strony zaczynać teraz pracę żeby za 2-3 miesiące oznajmić nowemu pracodawcy, że jestem w ciąży? Nie bardzo...). Stąd zagwozdka.
    A Ty pracujesz?

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) Ja się piszę na czerwcowego bąbelka :) Może 7 czerwca okaże się naszą szczęśliwą datą. Pozdrawiam!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Już razem <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko wygląda na to że od was odpadam.
    W maju miało być nic a wyszly 2 krechy.
    Baaardzo mocno trzymam kciuki za każdą z was ale mam cichą nadzieję że nie wrócę do testowania w czerwcu.

    nataliano, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majowki zaciazajcie wszystkie;) pozniej kolej na nas ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Candela ja tez nie man stalej pracy,zawsze wierzylam ze przez te 4lata bedziemy miec dziecko,a dopiero sie staramy od stycznia tego roku.mam nadziejeze sie uda;))nam wszystkim

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 10 maja 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-)
    Landryneczka wpisz mnie wstępnie Na 16 czerwca(jak by się przesunelo to będę ci pisać) bo teraz czekam na okres bo mam niestety cykl bezowulacyjny i maj jest przekreslony:-(

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • PeggyOlsen Autorytet
    Postów: 635 300

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    candela, tak - pracuję i bardzo lubię moją pracę :) Wprawdzie mam działalność gospodarczą, ale w razie dziecka z dobrą księgową wszystko się da jakoś sensownie ogarnąć. Co Twój mąż robi w Niemczech?

    Lecę już drugi dzień z clo, na szczęście nie mam żadnych efektów ubocznych na razie. Nie mogę się doczekać monitoringu, chociaż trochę się boję, że okaże się, że pęcherzyki nadal nie rosną :/ No, zobaczymy.

    Oby czerwiec był dla nas szczęśliwy! Chociaż ja celuję bardziej w zimę, no ale jak będzie wcześniej, to się nie obrażę :D

    dd33bf3125525685d704e02b1b3d1bc6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i czołem.
    Landryneczka wpisz mnie na 11 czerwca.

  • candela Autorytet
    Postów: 581 341

    Wysłany: 11 maja 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano wrote:
    Candela ja tez nie man stalej pracy,zawsze wierzylam ze przez te 4lata bedziemy miec dziecko,a dopiero sie staramy od stycznia tego roku.mam nadziejeze sie uda;))nam wszystkim
    nadzieja zawsze umiera ostatnia ;)

    PeggyOlsen, mój mąż pracuje w TV dlatego dość często się przeprowadzamy. Teraz jest plan żeby osiąść na dłużej.
    A Tobie clo przepisał lekarz? Ja to postanowiłam spróbować z inofolikiem w tym cyklu.

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    druga ciąża <3 złoty strzał!
    RwFEp2.png 7lpqp2.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ