X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M4DZI4 wrote:
    Daisy przykro mi że ta cholerna beta ujemna :( Ja cały czas śledzę Wasze losy i Tobie z całego serca życzę upragnionego kropka i w każdym cyklu trzymam kciuki!!! Jesteś taką dobrą duszą tego forum,zawsze pocieszysz, doradzisz,jak trzeba opierdzielisz i dlatego zasługujesz na swoje szczęście i wierzę że niedługo ono do Ciebie przyjdzie wielkimi krokami aż Ci drzwi od domu wywali z hukiem :) !!! I ten Twój avatar zawsze mnie rozwala jak na niego patrzę hihi :) Miłego tygodnia wszystkim staraczkom,będę 3mac za Was kciuki <3

    Zgadzam się ze wszystkim, więc kciukam i tulam!

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziu trzymam kciuki dalej aż mi niech zsinieją :)

    Tygrysku gratuluję :) nudnej ciąży życzę.
    Madzik czekam też i trzymam kciuki ale to raczej tylko formalność :*

    wiecie tak piszecie o tym tsh.. chyba sobei zbadam te hormony bez kitu...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja testowałam wyszedł minus, dziś powinnam dostać @ wczoraj temp spadła o 0,2 a dziś o tyle wzrosła plecy bolą jak na okres a tu @ nie ma, wkurza mnie to czekanie bo szybciej chce kolejnej owulacji

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena trzymam kciuki za bete :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia rzeczywiscie odskoczyla.. ciekawe ciekawe;)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa mama :)
    https://ovufriend.pl/wykres,9e2d0afccbec95436307595728220396.html

    Rybeńka lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Sue Autorytet
    Postów: 4521 5367

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobiłyśmy Majówki?? :))

    mizzelka lubi tę wiadomość


  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy nie mowie ze to zle tylko moze to zle wplywa na Ciebie! a na pewno wszystko jest dobrze bo masz juz coreczke.

    a mialas CLO>? szkoda :(

    ale jest jeszcze lipiec- w DALMACJI ODETCHNIESZ I ZACIAZYSZ:)

    samira lubi tę wiadomość

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    Kamelia rzeczywiscie odskoczyla.. ciekawe ciekawe;)


    dlatego od razu jak wyszłam z pracy kupiłam nowy termometr z gwarancja, bo mysle że tu przyczyna

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sue wrote:
    Pobiłyśmy Majówki?? :))
    tak! było tam 63 ....
    omg055.gif high-five09.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 19:50

    julita, Another, Kasia *, samira, Sue, Rybeńka, przedszkolanka:), merida17, Aga89 lubią tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia wrote:
    dlatego od razu jak wyszłam z pracy kupiłam nowy termometr z gwarancja, bo mysle że tu przyczyna
    jak mierzysz w buzi to wystarczy ze bd spala z otwartą buzią i juz tempka nie miarodajna..
    dodatkowo zjesz czosnek szczypiorek cebulę w większej ilosci i juz.. bynajmniej u mnie albo większa dawka alko :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    jak mierzysz w buzi to wystarczy ze bd spala z otwartą buzią i juz tempka nie miarodajna..
    dodatkowo zjesz czosnek szczypiorek cebulę w większej ilosci i juz.. bynajmniej u mnie albo większa dawka alko :)


    no faktycznie mierze w buzi :) ale mimo wszystko to powinna spadac jak bym spała z otwartą buzią a nie wracac na swój poziom. od nowego cyklu zmieniam zmieniac termometr i bede mierzyć w pochwie

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • Zonia Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczeta. A zatem testy przyszly wczesniej niz sie spodziewalam bo juz dzis. First Responce czyli bardzo czule podobno. Przypominam ze to juz prawie 5 dzien spoznienia u mnie. Zrobilam zatem test z moczy dziennego po pracy wiec rozcienczony:) Nie moge teraz wykminic czy ja chce zobaczyc te maksymalnie blada druga linie czy jej tam nie ma... Wiec nie wiem nic oprocz tego ze @ nadal nie ma. Kiedy jak myslicie powinnam znow zatestowac?tym razem z rana moze?

    samira lubi tę wiadomość

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeżeli kogoś to urazi to przepraszam, ale czy którakolwiek z was kończyła medycynę? Jeżeli nie to zaufajcie trochę swoim lekarzom. Większość z was chodzi do lekarza prywatnie, czyli płaci za wizyty, jeżeli nie odpowiada wam on bo wg was coś bagatelizuje to zmieńcie go. W internecie normy wyników badań są przeróżne i są one zazwyczaj uśrednione. Często różne laboratoria mają różne normy i na przykład spotkałam się z normami dla bety, że powyżej 2 to ciąża, powyżej 5 to ciąża, a raz nawet, że ciąża jest powyżej 10. Każde laboratorium ma swoje normy, więc zazwyczaj jeżeli coś wg laboratorium mieści się w normie to jest w normie. Dla zaburzenia wyników często wystarczy mniejsza ilość picia wypitego w ciągu kilku dni, czy jedno, dwu dniowe rozwolnienie. Nie będą to duże wahania, ale jeżeli coś mam dość ścisłe normy to może to zawyżyć. Ja nie chcę żadnej z was urażać, ale nie analizujcie swoich wyników głównie w oparciu o wujka google, bo tam są różne historie nie zawsze pisane przez lekarzy.
    Jeżeli macie wątpliwości co do jakości świadczonych usług przez lekarza to go zmieńcie, na NFZ też macie prawo wyboru lekarza. Dodatkowo są strony typu znanylekarz.pl żeby zobaczyć jakie opinie ma dany doktor.

    Jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam.
    Jejku, na wieczór mnie wzdyma przez co brzuch mi się ciążowy robi :/ nie fajnie.

    samira lubi tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrysku gratuluję Ci :)
    Daisy - współczuje tego dnia, wszystko na raz. Co do sądów to mnie tez krew zalewa. Moi rodzice sa juz 8 lat po rozwodzie i do tej pory nie podzielili majatku bo sie 2-3 sprawy w roku odbywaja i to w takich odstepach ze wartosci majatku sie zmieniają. masakra. A u Ciebie jeszcze dodatkowe nerwy...bardzo współczuję.
    Ja za 4 dni testuje choc chyba nie wytrzymam i juz za 2 cos sikne ;) Nie wiem co myslec, od kilku dni mnie jajniki naginaja tak, że promieniuje do nóg.I sporo sluzu, ale to chyba tyle z objawów przedmałpowych. Nie chce sie nakręcac ale i tak to robie.
    No i dzis wygladam jak w ciązy - bo sie bobu najadłam :P hihihi

    Daisy lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • kasika8303 Autorytet
    Postów: 2647 2340

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    no i jestem po wizycie :) i na dwoje babka wróżyła :P endometrium mam bardzo ładne 15,5mm (dla porównania mam usg z innego cyklu z 29dnia i tam ledwo ponad 8mm) więc lekarz mówił, że endo może być ciążowe ale wiadomo jak jest :) on też wróżką nie jest :P :P a jak mu opowiedziałam o teście to się uśmiechnął i ucieszył, że chyba w końcu dzieje się coś pozytywnego :) umówiłam się z nim, że jutro robię hCg i jak będzie powyżej 2 (bo w tym lab. co robię to do 2 to brak ciąży) to zaczynam wsparcie z dup-kiem 3x1tabl. a jeśli hCg ujemne to cierpliwie czekać na @ i znowu od 3 do 7dc CLO plus podglądy :) jednak tak głęboko w serduchu mocno wierzę, że się udało :) ale też się nie nakręcam bo po co później ma boleć :)

    Magda ja mam na wydruku z tego chorego szpitala, endometrium 15.Tak jak gin mówi- dobry znak a leć jutro na betę :-) Trzymam kciuki za betę powyżej 2 :-)

    c77352d493.png
    Mój kropeczek 9tc [*] 10.01.2014
    Mój 2 kropeczek 5tc [*] 26.06.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mialam endo w ciazy poprzedniej 13.05 i juz było ciążowe więc trzymama magdziu kciuki mocno

  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :)
    Moje testowanie wypada na 30 czerwca (dzień okresu, tj. 29dc), jeszcze tydzień czekania! Nie wiem czy wytrzymam.

    Chciałabym Wam podziękować, że jesteście. Wcześniej nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego jak Beta, kiedy mniej wiecej ją zrobić. Trzy dni studiowania tego co piszecie i jestem mądrzejsza ;)

    Kochane, możecie mi napisać, czy angina ma bardzo duży wpływ na zagnieżdżenie zarodka?

    Owu mialam ok. 15 dc, serduszkowałam z mężem 12, 15, 16 i 18dc, więc teoretycznie szansa była...tylko czy moja angina tego nie zaprzepaści?

    Leżę w łóżku, mam temp. ok. 38, ból pleców.

    Jeszcze dodatkowe pytanko, czy betę można robić dopiero po planowanej mc czy wcześniej jest szansa, że coś wykryje?

    Buziaki i gratulacje dla tych, którym się udało!

    Daisy, Ewa99, samira lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Kasiu angina no jest grozna ale dla Ciebie niekoniecznie gorzej dla płodu angina zazwyczaj jest bakteryjna zalezy czy i jaki antybiotyk dostałaś ale nie martw się ,bo itak chocbys bardzo chciała choroby nie cofniesz a bete powinnas zrobic conajmniej 10 dni po owulce spodziewanej musisz dac czas troche dla zarodka na zagniezdzenie betahcg pojawia dopiero jak juz zarodek zacznie sie zagniezdzac wczesniej tego hormonu nie ma dopoki zarodek wedruje jajowodem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2014, 20:44

    Katarzyna87, samira lubią tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 23 czerwca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane of i pokazuje ze jesli dostane @ w najblizsza srode 25go to nastepne testowanie przypada mi na 30 lipca :D Takze nie wszystko stracone! Byle dostac @ w miare szybciutko.
    Kasiu witaj :) Co do Twoich obaw, zagniezdzenie zarodka nastepuje ok 7-12 dpo, wiec zalezy jak tam Ci te ew. leki poszły i ta cała angina, różnie może być. Nie ma co za wczasu sie stresowac. Beta może wyjsc Ci wczesniej niż przewidywany tm, ale tak jak pisalam zagniezdzenie moze byc nawet 12 dpo i wtedy 2 doby po zaczyna sie wytwarzac na dobre hcg wiec najpredzej lepiej robic bete 14 dpo. Ale wiesz, jak sobie zerkniesz na galerie wykresow czy testow, to na dobra sprawe zobaczysz 2 kreski i w 8 dpo. Osobiscie tu nie polecamy przedwczesnego testowania (sama jestem tego'miesiecznym przykladem tego ze nie ma co testowac za wczesnie) :D
    Witamy na forum i obys pozostala tu jak najkrocej.

    A ja, moje kochane, zgodnie z tym co napisalam wyzej w tym poscie, jeszcze Was troche pomecze, az dostane @ i wtedy sobie pojde, ale oczywiscie bede zerkac i wspierac wszystkie Wasze wykresy az do oficjalnego zamkniecie miesiaca :) Takze testowac, zielonić się itp!!! <3 <3 <3

    Ewa99, Katarzyna87, samira lubią tę wiadomość

‹‹ 467 468 469 470 471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ