X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowe Testerki :)
Odpowiedz

Czerwcowe Testerki :)

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to od myśliwego macie? ja jeszcze nie jadlam dziczyzny a pełno u mnie tego :D ale z zająca jadłam.. ja pierdziele bez porównania z kurczakiem... :) pychota :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mamy znajomego myśliwego bierzemy od niego i płacimy tyle co na skupie a i + odstrzał 15 zł i badania 20 zł

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale zająca nie miałam okazji spróbować :)

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam nawet prawa jazdy :P jak bylam mlodsza od 21-27 szkoła 2 kierunki to daleko wiec jak wracałam nie miałam sily na nic codopiero na jazdy potem praca dluga i stresuuaca i jka zdecydowlam w zeszlym roku ze pojde na prawko to zazlam wciaze i d... blada wtym rokuchialam juz ogladalam kursy jestem zdecydowana na 1 bo zanim zajde to mninie troche mieisecy ale hmm okresu nie ma chyba ni dane jest mi miec prawko dzisaj dzownilam do tej szkoly zeby sie zapisac narazie wstepnie z samochodem o umnie niebyłby problem tzn musilabym miec swoj probowałam w naszym obecnym smaochodzie ale ahah sporotwy dlugi ja nic w nim nie widze wiec i tak musialabym miec swoj te citroeny male mi sie pdobaja c3 czy c4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 11:22

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia wrote:
    ale zająca nie miałam okazji spróbować :)
    spróbuj! pyszota :) ponoć rosół z bażanta jest super :D a mi co chwile koło auta latają jak jadę hahah :D ale sprytne są :D nie no haha smieje sie :D szkoda auta :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    a teraz nie bierzesz ślubu ? wydawało mi się ze teraz jakos izunia
    miał byc teraz, ale mały i skromny. A przełożylismy na sierpień przyszłego roku, żeby zrobić wymarzone wesele pod namiotem :):)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    ja nie mam nawet prawa jazdy :P jak bylam mlodsza od 21-27 szkoła 2 kierunki to daleko wiec jak wracałam nie miałam sily na nic codopiero na jazdy potem praca dluga i stresuuaca i jka zdecydowlam w zeszlym roku ze pojde na prawko to zazlam wciaze i d... blada wtym rokuchialam juz ogladalam kursy jestem zdecydowana na 1 bo zanim zajde to mninie troche mieisecy ale hmm okresu nie ma chyba ni dane jest mi miec prawko dzisaj dzownilam do tej szkoly zeby sie zapisac na kurs oj kurcze co za zycie
    może to znak? :)

    Kasia * lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooooo :) pięknie będzie :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    spróbuj! pyszota :) ponoć rosół z bażanta jest super :D a mi co chwile koło auta latają jak jadę hahah :D ale sprytne są :D nie no haha smieje sie :D szkoda auta :D

    no szkoda samochodu :)) ja wczora po ogonie bażantowi przejechałam, ale chyba jakiś chory był bo nie uciekał za bardzo

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż to by mnie ukatrupił za bmw hahah :D to jego skarb :D
    ja to najgorzej boje sie sarn.. bo nie wiesz kiedy i gdzie i ci moze wylecieć..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pod namiotem wstylu amerykanskim bylam kiedys na takim weselu fajny efekt zupelnie inaczej niz tradycyjne wesele ja mialam obok restauracji ogrodek do grila i tam ludzie sie tez bawili oprocz sali ale pod namiotem bardzo mi sie to podobalo ale wkatowicach nie ma takiej opcji niegdzie nie ma tyle miejsca zeby rozstawic taki namiot

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ja zaczelam od hiundai accent :D. Potem byl fiat punto, potem vw corrado :D, potem seat cordoba, vw golf, ford mondeo 200km, ford puma 280km (jezdzilam nim na wyscigi do Borska na 1/4 mili :D), bmw, teraz jezdze na co dzien mazda, czasami volvo, ale to raczej maz nim jezdzi. Ale dobytek hahaha :D Wszystko w 5 lat odkad zdalam prawko :D Żadnego nie rozwalilam, po prostu zmienialam na lepszy model :D

    Eh ślub! Ja dzis zalatwialam rano juz urodziny małej na placu zabaw takim zamknietym dosc duzym, w Loopys World jesli cos to Wam mowi :p Ile roboty, z wrazenia zapomnialam spisac w szatni wszystkie dzieci, musze pamietac popoludniu to zrobic bo trza dzis drukowac zaproszenia i jutro juz rozdac, bo organizujemy w pierwszy weekend wakacji, mam nadzieje ze jakies dzieci przyjada, bo córka sobie zaprosic chce cala grupe 25 osób :D :D :D upadlam troche, no ale co zrobić.

  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzików, one to dopiero samochód mogą skasować:( a prawie codziennie mi przed maską przebiegają w drodze do pracy, teraz na tym odcinku jeżdże 40km/h normalnie masakra, z sarnami na szczęście przygód nie miałam

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no moj maz mizelka jak tylko wsadlam za kierownice to naszego sportowego samochodu zeby sie przumierzyc i ruszyc to moj maz byl zlany potem ze mu gdzie stukne to jego ukochane autko i gdzie on potem czesci zamienne kupi wybral sobie nietypowe auto to teraz ma strach woczach :P

    Daisy, samira lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to zmienilaś :D ja aby jezdzilam kilkoma ... a teraz caly czas naszym.. i też na razie nie rozwaliłam :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelia wrote:
    a ja dzików, one to dopiero samochód mogą skasować:( a prawie codziennie mi przed maską przebiegają w drodze do pracy, teraz na tym odcinku jeżdże 40km/h normalnie masakra, z sarnami na szczęście przygód nie miałam
    ja tez tak mam że jade i mam swoje odcinki co musze jechac max 50km/h bo strach sie bac.. i staram sie wracac o jasnej porze.. zeby w porę zauważyć te cholerstwo :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia * wrote:
    no moj maz mizelka jak tylko wsadlam za kierownice to naszego sportowego samochodu zeby sie przumierzyc i ruszyc to moj maz byl zlany potem ze mu gdzie stukne to jego ukochane autko i gdzie on potem czesci zamienne kupi wybral sobie nietypowe auto to teraz ma strach woczach :P
    moj identycznie.. ale prawko mam kilka lat... moja wina że ma obniżone wszystko? mógł wziąć x3.. lepsza jest bo wyższa.. i na taki planujemy zmienić jak się powiększy rodzinka :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Kamelia Ekspertka
    Postów: 152 90

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czasami jeszcze nie wiadomo z kąd i kiedy to wyleci :) lubie zwierzątka ale czemu one na drogę wyłażą:/

    samira lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z5nmzmjny.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wnaszym tez jest wszystko obnizoen ja pamietam jka zjeadzal kiedys kraweznika wysokiego tzn to sportowe wyposazenie fabryczne to tak zachaczylo kraweznik ze blotnik odpadl ja sie zaczelam tak smiac a on wkur..... ze gdzie on teraz taki blotnik do kupi a jak wracalam ze szpitla po operacji to wyjsc ztego auta nie moglam bo siedzenia nisko imnie maz ciagnal za rece zeby mnie wydostac bylam poplkana ze smiechu sasiedzi sobie nielze pomysleli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 11:35

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mizzelka wezcie x5, naprawde jest ogromna roznica z x3, x3 to taki mikro suv :p

    Kasiu ja to zderzaki całe zostawiałam swego czasu systematycznie u nas przed domem, jak jeszcze dzialka nie byla wyrównana i było po opadach, pumy nie ruszałam w ogóle wtedy i po roku takiego stania ją sprzedaliśmy jakiemuś zagorzałemu fanowi srt :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 11:37

‹‹ 479 480 481 482 483 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ