X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czerwcowy seks w plenerze 🐇 w marcu na porodówkę mnie zabierze 🤱🏻
Odpowiedz

Czerwcowy seks w plenerze 🐇 w marcu na porodówkę mnie zabierze 🤱🏻

Oceń ten wątek:
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5163 4765

    Wysłany: 1 lipca 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo 11 wrote:
    Sorki że tutaj pisze, wątek chyba już zamknięty i nie na temat ale tu mogę się wypisać" bez zastanawiania" czy zostanę dobrze zrozumiana. 🙈🙈

    Jeżeli potrzebujesz coś z siebie wyrzucić to wyrzucaj ulży Ci wiadomo, że na takie tematy nie z każdym porozmawiasz bo niestety nie każdy zrozumie, co do lekarzy to fakt tez mam czasami wrażenie że nie robią wszystkiego co mogą tylko jakoś tak olewają pacjentów mój ginekolog niby w porządku jak przyszlam i powiedzialam ze nie mogę zajść po poronieniu ( nie byłam u niego z ciaza bo pracował w jednoimiennym szpitalu)to powiedział że mam przykro i niby zlecił jakies badania I monitoringi a potem powiedział zeby odciążyć głowę bo to na pewno przez to, wiec diagnostykę robie prywatnie na własną rękę.
    Co do empatii u lekarzy to nigdy nie zapomnę jak poszłam na usg na którym lekarz stwierdził poronienie i rzucił do mnie tekstem: "nie ma pani co płakać niech się pani cieszy że pani zaszla"

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od lekarza na telwporadzie usłyszałam, ze nie ma czegoś takiego jak ciąża biochemiczna. I to sobie kobiety wymyśliły, bo nie umieją czekać na to, żeby zrobić betę w normalnym terminie. I później płacz, że poroniły 🤦‍♀️



    Za to ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu.
    Wczoraj Beta piękna 391, a dzisiaj dostałam krwawienia..
    Na usg ciąży nie widać-zakładają, że bardzo wczesna. Endometrium też niezbyt duże i ciałka żółtego nie ma
    Ewentualnie już się zaczęło poronienie - co średnio wyglada przy tej wczorajszej becie - lub kosmówka się odkleja.
    Przepisali mi.. nospe i duphaston. Jeśli Beta wzrośnie, zostaje na 3 dni na obserwacji, jeśli spadnie wracam jutro do domu bo diagnoza znana
    Nadzieje jeszcze mam, choć podświadomie czuje, że nie ma się co łudzić



    Gizmo trzymaj się, tu się zawsze możesz wygadać

  • Gizmo 11 Koleżanka
    Postów: 51 74

    Wysłany: 1 lipca 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjucha wrote:
    Ja od lekarza na telwporadzie usłyszałam, ze nie ma czegoś takiego jak ciąża biochemiczna. I to sobie kobiety wymyśliły, bo nie umieją czekać na to, żeby zrobić betę w normalnym terminie. I później płacz, że poroniły 🤦‍♀️



    Za to ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu.
    Wczoraj Beta piękna 391, a dzisiaj dostałam krwawienia..
    Na usg ciąży nie widać-zakładają, że bardzo wczesna. Endometrium też niezbyt duże i ciałka żółtego nie ma
    Ewentualnie już się zaczęło poronienie - co średnio wyglada przy tej wczorajszej becie - lub kosmówka się odkleja.
    Przepisali mi.. nospe i duphaston. Jeśli Beta wzrośnie, zostaje na 3 dni na obserwacji, jeśli spadnie wracam jutro do domu bo diagnoza znana
    Nadzieje jeszcze mam, choć podświadomie czuje, że nie ma się co łudzić



    Gizmo trzymaj się, tu się zawsze możesz wygadać

    Nadzieje trzeba mieć. Zobaczysz będzie dobrze. Trzymam kciuki.

    Ja usłyszałam wczoraj w szpitalu od Pani na recepcji " są czyli to nie była żadna ciąża " w głowie się nie mieści.

    Nie wszystkie moje obawy wyląduje do męża bo wiem że on się stresuje tym wszystkim, chyba bardziej niż ja , chociaż ukrywa

    Gosia
    🧏‍♀️ 28l.
    Acard 150mg, Pregna Plus,
    Duphaston

    🧏‍♂️30l.
    MultVit , WitC

    Pierwsza ciąża

    14.12.2020 💔8 tc.
    29.06.2021💔 5,4tc
    26.07.2021 ⏸ 12dpo 💗
    13.08.2021 jest serduszko 💕
    09.09.2021 jest 2.52 maluszka 😍


    Cykle 31 -32 dni

    Na stanie kot 😻😻

    Faza lutealna
    TSH 0,935 ✅
    FSH 2,31 ✅
    Estradiol 168,00 ✅
    Prolaktyna 15,76 ✅
    Testosteron 18,50 ✅

    FT4 0,99✅
    Cytomegalia IgG (+), IgM (-) ✅
    Toxoplasmoza IgG (+), IgM (-) ✅
  • Ivanka93 Autorytet
    Postów: 5163 4765

    Wysłany: 1 lipca 2021, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjucha trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję że to krwawienia to nic groźnego i beta ruszy z kopyta.
    Ta znieczulica jest straszna ja rozumiem że lekarze nie mogą się rozczulać nad każda pacjentka ale niektóre teksty mogliby sobie darować.

    🙋‍♀️31 & 🙋‍♂️33

    07.2020💔
    07.2021💔
    11.2021💔

    🩷 01.01.2023 🌈

    age.png
  • Niebieska Gwiazda Autorytet
    Postów: 2497 1406

    Wysłany: 2 lipca 2021, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obie ciąż donoszone prrowadziłam u lekarza który pracuje w szpitalu.Drugą prowadziłam u jeszcze jednego lekarza,ale to inna historia.W obu ciążach leżałam dużo w szpitalu.Z kucharką żartowałam,że przyjechałam na wczasy do szpitala.Kiedyś leżała ze mną dziewczyna,której ciąża obumarła w 10tygodniu.Dostała leki i czekała,gdy już się zaczęło dziać poszła do położnej,która gadała i gadała przez telefon.Jak skończyła to poszły do gabinetu zabiegowego i tam nie zdążyła usiąść na fotel bo płód wyleciał.Doktorek stwierdził:Pani z bagażem.Spojrzał na położną i stwierdził: trzeba posprzątać.Doktorek dla mnie miły,ale....

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 2 lipca 2021, 02:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjucha, trzymam kciuki żeby jednak wszystko dobrze sie skończyło.
    Ludzie sobie nawet nie zdają sprawy ile kobieta musi czasami przejść żeby doczekać sie upragnionego dziecka. Takie zachowanie lekarzy daje nam w kość ale też uczy życia. Ja bardzo zmieniłam podejście i teraz walcze o swoje i nie siedze cicho jak słyszę jakieś głupie tekściki i widzę brak profesjonalizmu.

    Anjucha, a który masz dpo? Wiem, że krwawienia się zdarzają na początku w dniu kiedy miała być @. Może u Ciebie tak jest i nic złego sie nie dzieje. Ciąży na usg nie widać i to normalne bo jest bardzo wczesna. Na majowym wątku jest dziewczyna (może to czyta to sie wypowie) i też już mieli usuwać ciąże a okazało sie, że zarodek sie pojawił i wszystko jest dobrze. Także lekarze też mogą sie pomylić. Dobrze, że dostałaś dupka i trzymam kciuki żeby było dobrze ale nawet jeśli nie będzie to pamiętaj że każde takie doświadczenie czyni nas silniejszymi nawet jeśli na początku jest ciężko. Trzeba mimo wszystko iść do przodu, spełniać swoje marzenia i w końcu sie uda😊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2021, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KaJa to straszne co piszesz, co przeżyłaś 😥 przykro mi dziewczyny, że tak się to potoczyło u Was 😔

    Ja właśnie przy poronieniu nie chciałam iść do szpitala bo strasznie się bałam :( plus pandemia to musiałabym być tam całkiem sama 😔 "na szczęście" jeśli można tak napisać, to było wcześnie więc wszystko samo się oczysciło, ale te czekanie na to jak już wiesz że nic nie będzie, że tą ciążę już straciłaś .. to jest straszne i bylo chyba najbardziej bolesne w moim zyciu, mam wgl wrażenie że ja sobie jeszcze z tym nie poradziłam A minęło już 10 miesięcy

  • milam Autorytet
    Postów: 1216 828

    Wysłany: 2 lipca 2021, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anjucha wrote:
    Ja od lekarza na telwporadzie usłyszałam, ze nie ma czegoś takiego jak ciąża biochemiczna. I to sobie kobiety wymyśliły, bo nie umieją czekać na to, żeby zrobić betę w normalnym terminie. I później płacz, że poroniły 🤦‍♀️



    Za to ja dzisiaj wylądowałam w szpitalu.
    Wczoraj Beta piękna 391, a dzisiaj dostałam krwawienia..
    Na usg ciąży nie widać-zakładają, że bardzo wczesna. Endometrium też niezbyt duże i ciałka żółtego nie ma
    Ewentualnie już się zaczęło poronienie - co średnio wyglada przy tej wczorajszej becie - lub kosmówka się odkleja.
    Przepisali mi.. nospe i duphaston. Jeśli Beta wzrośnie, zostaje na 3 dni na obserwacji, jeśli spadnie wracam jutro do domu bo diagnoza znana
    Nadzieje jeszcze mam, choć podświadomie czuje, że nie ma się co łudzić



    Gizmo trzymaj się, tu się zawsze możesz wygadać

    Jak tam Anjucha sytuacja u ciebie?

    🧒 2013
    🧒 2016
    648f824a16.png
  • Patka22 Ekspertka
    Postów: 191 115

    Wysłany: 3 lipca 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pisze dopiero teraz bo miałam problem z zalogowaniem się na konto, miałam już stwarzać nowe ale udalo mi się je odzyskać. Ja wczoraj dostałam 🐵, tydzień spóźnienia, robiłam test za testem i wszystko negatywne a od wczoraj mam ostry ból brzucha a dokładniej szyjki macicy także chodze cała zgięta..

  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 3 lipca 2021, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis 21 dc i kurde jakiegoś jasno czerwonego plamienia dostałam ale to dosłownie ze 3 kropelki na bieliźnie... 🤔

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    A ja dzis 21 dc i kurde jakiegoś jasno czerwonego plamienia dostałam ale to dosłownie ze 3 kropelki na bieliźnie... 🤔

    Może to Plamienie implantacyjne ? :) kiedy testujesz?

  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 4 lipca 2021, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    Może to Plamienie implantacyjne ? :) kiedy testujesz?
    Hejka, to była pierwsza myśl ale później powiązałam to z globulkami. Ostatni cykl był bezowulacyjny, teraz chyba też bo objawów poowulacyjnych nie mam żadnych a dziś plamienie się nasiliło. To raczej wyłazi ze mnie "syf" po albothylu.

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 5 lipca 2021, 01:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualizacja: tak, to ten "syfik" ze środka. Nie chciałam obrzydzać Wam zdjęciami bo już sam ostatni opis o uczuciu "ligniny w środku" był mocno nasycony synonimami acz i tak mega obrzydliwy ale to co dziś ze mnie wyszło po tych globulkach 🙉 kojarzycie skarpetki sluszczające do stóp? Te globulki działają identycznie tylko "od srodka". Dosłownie. Ostatnia wizyta w WC to znalezisko na papierze ogromnych rozmiarów, oczywiście wszystko to, ta wcześniej opisana "lignina".
    Jeśli miesiączka nie pojawi się się czasie, zrobię test czyli za jakiś tydzień, bo niby szanse są🤔 byłam u Starego przed spodziewaną owu zanim lekarz zalecił kilkumiesięczną przerwę na wyleczenie torbiela. Więc za chwilę zapisze się w lipcowym wątku na testowanie.

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2021, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    conte wrote:
    Aktualizacja: tak, to ten "syfik" ze środka. Nie chciałam obrzydzać Wam zdjęciami bo już sam ostatni opis o uczuciu "ligniny w środku" był mocno nasycony synonimami acz i tak mega obrzydliwy ale to co dziś ze mnie wyszło po tych globulkach 🙉 kojarzycie skarpetki sluszczające do stóp? Te globulki działają identycznie tylko "od srodka". Dosłownie. Ostatnia wizyta w WC to znalezisko na papierze ogromnych rozmiarów, oczywiście wszystko to, ta wcześniej opisana "lignina".
    Jeśli miesiączka nie pojawi się się czasie, zrobię test czyli za jakiś tydzień, bo niby szanse są🤔 byłam u Starego przed spodziewaną owu zanim lekarz zalecił kilkumiesięczną przerwę na wyleczenie torbiela. Więc za chwilę zapisze się w lipcowym wątku na testowanie.

    ​noo po tych skarpetkach to cała skóra płatami schodzi, jejku masakra 😱 życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia 😘! no i oczywiście ⏸🤞

  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 5 lipca 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian wrote:
    ​noo po tych skarpetkach to cała skóra płatami schodzi, jejku masakra 😱 życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia 😘! no i oczywiście ⏸🤞

    Nie dziękuję :D :*

    Vivian lubi tę wiadomość

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • conte Autorytet
    Postów: 1406 2381

    Wysłany: 5 lipca 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kontynuuje relacje z albothylu. Po wczorajszym dużym "oczyszczeniu" udało mi się dziś, zbadać szyjkę! Jejuńciu, jak tam się znowu "fajnie" zrobiło 😅 tak, normalnie. I zniknął guzek!!! Co prawda nie wiem nic na temat owulacji bo musialam przerwać mierzenie temperatury, testy były negatywne ale zaczyna mnie sypać na twarzy, więc chyba była. Wracam do pomiarów do wystąpienia miesiaczki, później odpuszczam z uwagi na przypisany na 3 miesiące kontracept.

    PCOS + IO + hiperandrogenizm.
    8msc starań

    24.08.2022 - Michał 🥰 3160g, 53cm, 10 pkt
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 10 lipca 2021, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    bardzoooooo dawno mnie tu nie było (nawet nie pamiętam kiedy byłam po raz ostatni na Ovu!

    Może kilka słów o mnie:

    Z zajściem w pierwszą ciążę mieliśmy pewne problemy ale jak to ujęli lekarze problem był bardziej w głowie (badania były w normie). po 2,5 roku udało się, zdrowa ciąża, poród w porządku i Miśka lada dzień będzie kończyć 4 latka <3

    Od roku z mężem staraliśmy się o rodzieństwo ale już o wiele spokojniej i bez presji.
    Ostatni okres miałam 24/05 (cykle 28dni). 04/07 dwa testy wyszły pozytywne, w poniedziałek 05/07 beta 1099, dzisiaj wizyta USG i .... masakra :( brak pęcherzyka ciążowego + ślady płynu w zatoce.

    Mam w pn powtórzyć betę ale chyba od razu pójdę na drugie usg.

    Tutaj lekarz powiedział, że szanse są 50/50 :( brak plamień, nic nie boli od kilku dni lekkie mdłości więc byłam przekonana, że dzisiejsza wizyta to formalność a tu dooopa :(

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
‹‹ 128 129 130 131 132
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ