Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Czerwcowy seks w plenerze 馃悋 w marcu na porod贸wk臋 mnie zabierze 馃け馃徎
Odpowiedz

Czerwcowy seks w plenerze 馃悋 w marcu na porod贸wk臋 mnie zabierze 馃け馃徎

Oce艅 ten w膮tek:
  • Iskra444 Autorytet
    Post贸w: 947 1359

Wys艂any: 26 maja, 06:48

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Zaczynam ju偶 w膮tek czerwcowy do wsp贸lnego wspierania gdy sko艅czy si臋 maj
    01.06
    02.06 Marcelq鈴
    03.06
    04.06
    05.06 Gosiak123鈴, Sesyjka馃檲
    06.06 Axon馃檲, Gravity鈴, Selena鈴
    07.06 MrsBean鈴
    08.06 Szyszka90 馃檲
    09.06 Marrtaa
    10.06 Anetta
    11.06 Paulina1106馃檲馃巶, Sendi94馃檲
    12.06 Liseuek馃檲, Kate1811馃檲
    13.06
    14.06 Iskra444馃檲, Niebieska Gwiazda馃檲, Pewska馃檲
    15.06 Mad偶i88, Ulalala馃檲, Dastiny, milam馃檲
    16.06 maciejka 鈴
    17.06 KaJa馃檲
    18.06 Blondyna B馃檲, Magda_Lena馃檲
    19.06 Justyna32馃檲, Pani Mi艣ka馃檲
    20.06 KaJa馃巶, Ola_45馃檲, Nasti6, Marbella馃檲
    21.06 Vivian馃檲
    22.06 weronika_weronika, Syllwa, Anka馃檲
    23.06 Korcia55馃檲, Patka22, Nayax
    24.06
    25.06 anjucha鈴
    26.06 lisia.kita, Agunka馃檲
    27.06 Alis96鈴, morgana, Moniaa鈴
    28.06 Anka 馃巶, Niebieska Gwiazda 馃巶
    29.06
    30.06 liskowaaa馃檲MartiWa85馃檲, kremowka

Legenda:
    鈴革笍 - Pozytywny test
    馃懟 - cie艅 - trzymamy kciuki 馃
    馃惖 - wredna ma艂pa
    馃挃 - cb
    鉂- brak odpowiedzi od Staraczki
    鉂- czekamy na rozw贸j sytuacji

Dodawanie ca艂ych zdj臋c to pestka! Potrzebujesz do tego tej strony:
    https://pl.imgbb.com/
    po wgraniu zdj臋cia wybierz kod osadzadnia 鈥淏Bcode full鈥, skopiuj link, wklej na forum i gotowe!

LISTA BADA艃:
    銆婭 ETAP
    3dc:
    鈥 Estradiol
    鈥 LH
    鈥 FSH
    鈥 Prolaktyna
    鈥 Testosteron
    7 dpo:
    鈥 Progesteron
    Pozosta艂e dni:
    鈥 TSH
    鈥 FT3
    鈥 FT4
    鈥 AntyTPO
    鈥 AntyTG
    鈥 USG tarczycy
    鈥 Krzywa glukozy
    鈥 Krzywa insuliny
    鈥 Monitoring cyklu
    鈥 Badanie nasienia partnera

銆婭I ETAP
    鈥 Wit D
    鈥 Wit B12
    鈥 Homocysteina
    鈥 Kwas foliowy
    鈥 呕elazo
    鈥 Ferrytyna

銆婭II ETAP
    鈥 Bia艂ko S
    鈥 Bia艂ko C
    鈥 Ana1
    鈥 TestDNA
    鈥 Wymazy MUCHa (Mycoplasma, Ureaplasma, Chlamydia)
    鈥 HSG

POLECANE SUPLEMENTY WSPIERAJ膭CE P艁ODNO艢膯:
    Inozytol: https://holistyczniezdrowi.pl/jaki-inozytol-wybrac--porownanie-suplementow; https://zosiawinczewska.pl/skuteczna-suplementacja-w-pcos-czesc-i-inozytole/
    NAC: https://zosiawinczewska.pl/nac-a-wspieranie-plodnosci-w-pcos/
    Estrovita Skin
    FertilMan Plus

Co to jest NAC?馃拪

- https://fertinea.pl/NAC-dla-plodnosci-pary
    - https://www.bestbody.com.pl/blog/czy-istnieja-suplementy-na-nieplodnosc/
    - https://www.forumginekologii.pl/artykul/stanowisko-zespolu-ekspertow-na-temat-zastosowania-n-acetylocysteiny-w-ginekologii-i-poloznictwie

Kiedy nale偶y przyjmowa膰 NAC i w jakiej dawce?

3-7dc. Dzienna dawka to 1200-1500 mg

PRZYDATNE KALKULATORY:
    BETA: https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html
    HOMA: https://enel.pl/enelzdrowie/kalkulatory/kalkulator-homa

DLA KA呕DEJ STARACZKI:
    https://mamaginekolog.pl/hipotetyczna-hania

馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞馃憞

Na popraw臋 endometrium:
    ananas (bromelina)
    morele
    czerwone wino 馃嵎
    orzechy: migda艂y, brazylijskie 馃

Plemnikowe superfood:

Witamina C - O ile pacjent nie ma sk艂onno艣ci do kamicy, w celu poprawy jako艣ci nasienia, zaleca si臋 bardzo du偶e dawki witaminy C. Pozwala ona wyeliminowa膰 z organizmu wolne rodniki. Wolne rodniki znane s膮 z uszkadzania kom贸rek, w tym tak delikatnych, jak plemniki. Zalecana dawka to 1 gram na dob臋. 殴r贸d艂a witaminy C to: owoce cytrusowe i ich soki, s艂odka papryka, kiwi, truskawki, pomidory, broku艂y, brukselka, kapusta, ziemniaki, wzbogacone p艂atki 艣niadaniowe, nabia艂 i inne produkty spo偶ywcze.

Cynk - W laboratorium embriologicznym polecane s膮 tak偶e suplementy z cynkiem. Ma on ogromne znaczenie dla nasienia. Suplementacja powinna by膰 przyjmowana przez d艂u偶szy czas. Odpowiednia dawka to 30mg x 2/dob臋. Naturalne 藕r贸d艂a cynku to ostrygi, dr贸b, skorupiaki - krab i homar, p艂atki 艣niadaniowe wzbogacona wersja, orzechy i fasola, produkty z pe艂nego ziarna pszenicy, nabia艂, nasiona dyni. Te produkty to prawdziwa kopalnia cynku, kt贸ry m臋偶czy藕ni trac膮 z ka偶dym z wytryskiem w ilo艣ci kilku mg!

Witamina B - Jest odpowiedzialna za prawid艂ow膮 budow臋 DNA, czyli materia艂u genetycznego, obecnego tak偶e w plemnikach. Za艣 witamina B3, czyli niacyna, bierze udzia艂 w syntezie hormon贸w p艂ciowych. Najlepsze 藕r贸d艂a witaminy B to zielone, li艣ciaste warzywa, takie jak szpinak, sa艂ata rzymska, brukselka i szparagi, owoce i soki owocowe, zw艂aszcza pomara艅cze i sok pomara艅czowy, orzechy, fasola i groch, pe艂noziarniste, wzbogacone p艂atki 艣niadaniowe, wzbogacone produkty m膮czne, takie jak pieczywo i makaron. Zalecana dawka witaminy B-12 to 1g/dob臋. Jej 藕r贸d艂a to ryby i owoce morza, mi臋so i dr贸b, zw艂aszcza w膮tr贸bka, produkty mleczne, takie jak jaja i mleko, wzbogacone p艂atki 艣niadaniowe, dro偶d偶e spo偶ywcze.

Witamina D - Wp艂ywa na jako艣膰 plemnik贸w oraz poziom hormon贸w androgenowych, g艂贸wnie testosteronu. A to od niego m.in. zale偶y libido m臋偶czyzny. Jej warto艣ciowe 藕r贸d艂a to t艂uste ryby, takie jak 艂oso艣, makrela i tu艅czyk, w膮tr贸bka wo艂owa, sery 偶贸艂te, 偶贸艂tka, wzbogacone mleko, jogurt i inne produkty mleczne, grzyby.

Witamina E - Jest antyoksydantem. Chroni nasienie przed szkodliwymi czynnikami zewn臋trznymi i tym samym dba o zwi臋kszenie m臋skiej p艂odno艣ci. Spo偶ywanie produkt贸w bogatych w witamin臋 E zwi臋ksza u m臋偶czyzn potencj臋. Witamina E bierze aktywny udzia艂 w procesie produkcji spermy, wp艂ywa na aktywno艣膰 i d艂ugo艣膰 偶ycia plemnik贸w. Znale藕膰 j膮 mo偶na w olejach ro艣linnych, takich jak olej s艂onecznikowy i sojowy, orzechy i nasiona, zielone warzywa, takie jak broku艂y i szpinak.

Koenzym Q10 - Wp艂ywa na lepsz膮 ruchliwo艣膰 plemnik贸w, ale te偶 znaczne zwi臋kszenie ich ilo艣ci. Zalecana dawka to 10mg/dob臋. 殴r贸d艂em jest dr贸b, zw艂aszcza kurczak, ryby, takie jak 艣led藕 i pstr膮g, oleje ro艣linne, w tym olej sojowy i rzepakowy, orzechy i nasiona, w szczeg贸lno艣ci orzeszki ziemne, nasiona s艂onecznika i pistacje.

Kwasy t艂uszczowe omega-3 - mo偶na znale藕膰 w rybach i owocach morza, zw艂aszcza 艂oso艣, makrela, tu艅czyk, 艣led藕 i sardynki, orzechy i nasiona, w tym nasiona chia, siemi臋 lniane i orzechy w艂oskie, oleje ro艣linne, takie jak siemi臋 lniane, soja i olej rzepakowy.

L-arginina - w dawce 4g/dob臋. Zalecane potrawy to mi臋so i dr贸b, takie jak indyk i kurczak, orzechy i nasiona, zw艂aszcza pestki dyni i orzeszki ziemne, migda艂y, fasola i soczewica, nabia艂.

Nasiona kozieradki 鈥 zalecane dawkowanie to 600 mg ekstraktu z nasion kozieradki na dzie艅 przez 12 tygodni

Korze艅 偶e艅-szenia - w ka偶dej jadalnej postaci

Selen 200mg/dob臋 鈥 warto si臋gn膮膰 tu po banany

L-karnityna 4g/dob臋 - zalecana forma to ta do ssania

Olej lniany w dawce 1 艂y偶ka/dob臋.

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora: 1 lipca, 09:02

Liseuek, Sendi94, Magda_Lena, Selena, Pani Mi艣ka, Blondyna.B lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

My - 2013馃懓馃徎鈥嶁檧锔忦煠叼煆烩嶁檪锔廔skierka - 2018馃懅馃徏

3jgxyx8duol3gsot.png

Starania o drug膮 Iskierk臋 na powa偶nie od 05.2020 馃馃徎

11.2020, 02.2021 - cb 馃挃
    07.07.2021 鈴
    08.07.2021 BetaHCG 49,9mIU/ml
    10.07.2021 BetaHCG 195,8mlU/ml
  • Alis96 Autorytet
    Post贸w: 346 287

Wys艂any: 26 maja, 07:17

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Prosz臋 o zapisanie na 30 czerwca <3

Kasiekkk, Rosalie, Blondyna.B lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

[link=https://www.suwaczki.com/]w57v3e3klrwag1dv.png[/link]
  • Vivian Autorytet
    Post贸w: 356 167

Wys艂any: 26 maja, 07:49

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Prosz臋 o zapisanie na 21 czerwiec 馃槉 w tym miesi膮cu wrzucamy na luz, bez mierzenia temperatur, bez pomocy medycznej z mojej strony wi臋c nie wiem czy cokolwiek z tego cyklu b臋dzie, ale zapisuj臋 si臋 馃榿 fajnie tutaj z Wami na grupie 馃槉

Kasiekkk, Iskra444, Blondyna.B lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Pierwsza ci膮偶a
    09.2020 馃挃6 tyg.

Cykle 31 -32 dni, prawdopodobnie bezowulacyjne

04.2021 pierwszy cykl z Clo
  • Blondyna.B Autorytet
    Post贸w: 703 705

Wys艂any: 26 maja, 07:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Iska444 Mnie zapisz wst臋pnie na 18.06 - oka偶e si臋 w praniu czy owulacja si臋 pojawi艂a w cyklu tu偶 po cb 鈽猴笍

Kasiekkk, Iskra444, Izi, Magda_Lena lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

馃懇馃徏25 lat
    Kwas foliowy (5mg), witamina D3, Aliness B-50 kompleks

Brak chor贸b przewlek艂ych

馃懄馃徎25 lat
    Witamina D
    Cukrzyca (bez insuliny)

[*] 09.01.2021 - terminacja w 23 tygodniu, rozleg艂y rozszczep kr臋gos艂upa z wodog艂owiem

Starania u偶ywaj膮c kubeczka Ferti-Lily
    04.2021 - starania od nowa
    05.2021 - ci膮偶a biochemiczna 馃挃
    07.2021 - 鈴革笍鉂わ笍
  • maciejka Autorytet
    Post贸w: 468 329

Wys艂any: 26 maja, 08:02

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej! Mo偶na do艂膮czy膰? Troch臋 Was czyta艂am w w膮tku majowym i ch臋tnie bym do艂膮czy艂a 馃槉

Kasiekkk, Iskra444, Izi, Blondyna.B lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

• Paulina1106 Kole偶anka
    Post贸w: 33 44

Wys艂any: 26 maja, 08:25

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    To mnie prosz臋 wpisa膰 na 11 czerwca- nie nastawiam si臋 e tym miesi膮cu bo i najpierw odchorowa艂am mocno szczepienie a wczoraj mia艂am sonohsg i 3 dni musimy odpu艣ci膰 馃А a jestem tu偶 przed owulacj膮馃槵 ale w dzie艅 testowania mam urodziny wi臋c kto wie, mo偶e b臋dzie prezent馃グ

Kasiekkk, Izi, Blondyna.B, Gosiak123, Liseuek, Magda_Lena lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Ja 32
    On 36
    starania od 04.2020

08.2020 CB ;(
  • Izi Autorytet
    Post贸w: 634 528

Wys艂any: 26 maja, 08:32

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja czasami tu wpadn臋 ale na razie si臋 nie zapisuj臋 raczej bo dopiero 3dc, pewnie b臋d臋 gdzie艣 testowa膰 ko艅cem czerwca co oznacza pauz臋 w lipcu ale z tym cyklem i tak nie wi膮偶臋 nadziei :)
    Trzymam za Was kciuki! :)

Blondyna.B lubi t臋 wiadomo艣膰

鈾 starania od 2021

鈾 ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub d艂u偶sze, na razie polecenie wyluzowania (mimo dziwnego zachowania prolaktyny). Diagnozuj臋 i badam dalej ma艂ymi krokami
    鈾 m膮偶 29 lat, diagnozujemy przyczyny s艂abych wynik贸w nasienia, wizyta koniec lipca

鈾 "B膮d藕 dobrej my艣li, bo po co by膰 z艂ej"
  • Rosalie Autorytet
    Post贸w: 486 349

Wys艂any: 26 maja, 08:36

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dzie艅 dobry! Poprosz臋 23 czerwca :)

0d1yskjo3spwawcv.png
  • Gosiak123 Autorytet
    Post贸w: 301 165

Wys艂any: 26 maja, 08:51

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej :) prosz臋 o zapisanie na 5 czerwca 鈽猴笍

Blondyna.B, nat lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

馃懇鈥嶐煢 25 l.
    馃懆鈥嶐煢 29 l.
    馃懚 2018

Starania o rodze艅stwo od stycze艅 2021

[*] luty 2021 - ci膮偶a biochemiczna 馃挃

Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zio艂a ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

M贸j cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Kr贸tka faza lutealna (11dni)
  • Marcelq Kole偶anka
    Post贸w: 39 76

Wys艂any: 26 maja, 09:01

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny, obserwowa艂am w膮tek majowy. Ch臋tnie do Was do艂膮cz臋 :) Kilka s艂贸w o mnie: w kwietniu poroni艂am samoistnie w 7tc prawdopodobnie by艂 to pusty p臋cherzyk ci膮偶owy, w tym tygodniu planuje zbada膰 progrsteron i zrobi膰 podstawowe badania morfologia, tsh, glukoza na czczo. Poprosz臋 o zapisanie na 02.06 :)

uwo9skjosvqwcbnx.png
  • Liseuek Kole偶anka
    Post贸w: 40 24

Wys艂any: 26 maja, 09:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny 馃 ostatnio jako艣 mi si臋 nie sk艂ada艂o, 偶eby si臋 dopisa膰, bo owulka dwa miesi膮ce mnie olewa艂a 馃槄 ale teraz Clo wr贸ci艂o do gry, wi臋c mam nadziej臋, 偶e tym razem wpadnie 馃榿 p贸ki co nie wiem kiedy, mo偶e za dwa dni, mo偶e za tydzie艅, wi臋c 偶eby by艂o uniwersalnie poprosz臋 o wpisanie na 12 czerwca 馃槉
    A z okazji dnia mamy, 偶ycz臋 Wam wszystkim, 偶eby jak najwi臋cej z nas w przysz艂ym roku mog艂o 艣wi臋towa膰 w艂a艣nie ten dzie艅 鉂わ笍 Powodzenia 馃馃徏馃崁馃挌

Blondyna.B, Vivian, Magda_Lena, Selena lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

Luty 2021 cb 馃挃

馃懌 3lata po 艣lubie,
    starania o pierwsze 馃懚 od wrze艣nia 2020
    馃懇馃徎30 lat
    Hashimoto
    PCOS
    馃馃徏32 lata
    morfologia 6%
    hormony w normie
  • Iskra444 Autorytet

Wys艂any: 26 maja, 09:08

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Dodane 馃馃徎馃馃徎馃馃徎
    To s艂uchajcie, czerwiec jest 艂adnym miesi膮cem, mamy dzie艅 Ojca, pocz膮tek lata, du偶o okazji na sp艂odzenie ma艂ego cudu ;) mam nadzieje ze b臋dzie to miesi膮c jeszcze bardziej obfity w 鈴 ni偶 poprzedni

Rosalie, Liseuek, Blondyna.B, Gosiak123, Marcelq, Vivian, Ola_45, Magda_Lena, Niebieska Gwiazda lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3jgxyx8duol3gsot.png

11.2020, 02.2021 - cb 馃挃
    07.07.2021 鈴
  • maciejka Autorytet
    Post贸w: 468 329

Wys艂any: 26 maja, 09:15

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Mnie mo偶esz zapisa膰 na 16.06 b臋dzie to 12 dpo wiec ju偶 co艣 powinno by膰 wida膰. To b臋dzie m贸j 3 cykl po lyzeczkowaniu. W 2 cyklu ju偶 pr贸bowali艣my ale bez duphastonu i si臋 nie uda艂o. Mam za niski progesteron wiec teraz spr贸buje z duphastonem. Ju偶 raz si臋 z nim uda艂o No ale niestety by艂o puste jajo

Iskra444 lubi t臋 wiadomo艣膰

• Morgana Autorytet
    Post贸w: 413 269

Wys艂any: 26 maja, 09:19

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Super tytu艂 馃憤馃榿馃槀

Bardzo chcia艂abym si臋 zapisa膰, ale u mnie szykuje si臋 cykl bezowulacyjny, wi臋c raczej testowania nie b臋dzie w czerwcu 馃様 Po dzisiejszym monitoringu b臋d臋 wi臋cej wiedzie膰, wi臋c na pewno dam zna膰, jakby tak jednak jakie艣 jajeczko chcia艂o wsp贸艂pracowa膰 ;)

Starania od 08.2018r.

31l. 鈾
    鉃COS
    鉃rak owulacji

Euthyrox 50 + Metformax 850
  • Iskra444 Autorytet

Wys艂any: 26 maja, 09:26

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Morgana wrote:
    Super tytu艂 馃憤馃榿馃槀

Bardzo chcia艂abym si臋 zapisa膰, ale u mnie szykuje si臋 cykl bezowulacyjny, wi臋c raczej testowania nie b臋dzie w czerwcu 馃様 Po dzisiejszym monitoringu b臋d臋 wi臋cej wiedzie膰, wi臋c na pewno dam zna膰, jakby tak jednak jakie艣 jajeczko chcia艂o wsp贸艂pracowa膰 ;)
    Dzieki, stara艂am si臋 馃槀 mam nadzieje ze kogo艣 zainspiruje 馃槑馃槑馃槑

Zosta艅 z nami i tak, trzymam kciuki 偶eby owu si臋 jednak trafi艂a jeszcze w czerwcu

Liseuek, Blondyna.B, Morgana lubi膮 t臋 wiadomo艣膰

3jgxyx8duol3gsot.png

11.2020, 02.2021 - cb 馃挃
    07.07.2021 鈴
  • Axon Przyjaci贸艂ka
    Post贸w: 107 204

Wys艂any: 26 maja, 10:09

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Cze艣膰 dziewczyny, u mnie ten cykl jest bardzo dziwny i nie wiem na kiedy zapisa膰 sie na testowanie. Zazwyczaj owulacje mam 14-15 dnia cyklu. Obserwuje sie od okolo 3lat i cykle jak w zegarku 28 dni. W lutym ci膮偶a biochemiczna i od tamtej pory cos sie rozregulowalo ale o ulacja nadal okolo 15 dnia. W tym cyklu kupilam na allegro testy owulacyjne (30szt - jakies niemieckie) i testowalam dwa razy dziennie od 9dnia cyklu zeby nie przegapi膰. Wychodzi艂y jakies dziwne ale 14 dnia cyklu zacz膮艂 ciemniec (piatek) na weekend musieli艣my wyjechac wiec nie sprawdzalam ale bylam pewna ze znowu przegapilam pik i oeu bylo 15 dnia. W poniedzia艂ek wieczorem dla pewno艣ci znow zrobi艂am owulaka i dwie tak samo grube kreski, w 17 dc. Og贸lnie szyjki nie sprawdzam bo nie ogarniam :D ale wczoraj wyjmujac kubeczek po 鉂 sprawdzilam i byla nisko, otwarta i miekka.. wiec juz sama nie wiem. 4 czerwca mam 28 dc i wtedy mialam testowac, ale wedlug apki z owulacja wczoraj pokazuje mi na 9 czerwca.. Chcieli艣my pojechac gdzies motocyklem w weekend 6-7 ale b贸je sie ze okres moze mnie zaskoczyc a przy owu wczoraj bedzie za wcze艣nie na testowanie. Odpuscilam sobie mierzenie temp bo slabo 艣pi臋 w nocy wiec testy to moje jedyne potwierdzenie. Przepraszam, ze sie tak rozpisalam ale jestem sko艂owana tym cyklem ;)

p19uskjoawxwcp8s.png
  • KaJa Autorytet
    Post贸w: 541 333

Wys艂any: 26 maja, 10:13

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja poprosz臋 na 20 czerwca, mo偶e b臋d臋 mia艂a prezent na urodziny馃槣 chocia偶 mo偶liwe, 偶e ten cykl b臋dzie wyj膮tkowo kr贸tszy wi臋c mo偶e b臋d臋 testowa艂a du偶o wcze艣niej. Na razie sie nie nastawiam, odpuszczam i tylko zrobi臋 test mniej wi臋cej w dniu @. Mam nadziej臋, 偶e mi sie uda wytrzymac馃ぃ

Trzymam kciuki za du偶o pozytyw贸w 鉁婐煉

Iskra444 lubi t臋 wiadomo艣膰

Poronienie zatrzymane 24.03.2021 (8tydz) 馃挃

Inofem, Omega3, Olej z Wiesio艂ka

Badania (morfologia, mocz, glukoza,insulina,tarczyca, zaka藕ne,lh,fsh,prl,shbg,estriadol,)鉁
    LH:FSH = 1,2 鉁
    FAI = 3,3 鉁
    HOMA = 1,49 鉁
    Do poprawy:
    Testosteron 51,7 鈿狅笍
    DHEA SO4 648,7 鈿狅笍
    PCOS - nie stwierdzono鉁
    Endometrioza - nie stwierdzono鉁
    Nadnercza鉂

Przeciwcia艂a IgG (toxoplasmoza, r贸偶yczka, cytomegalia)

Do wyleczenia:
    Cykle w wi臋kszo艣ci bezowulacyjne
    D艂ugie cykle (40-56 dni)
  • Iskra444 Autorytet

Wys艂any: 26 maja, 10:17

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Axon wrote:
    Cze艣膰 dziewczyny, u mnie ten cykl jest bardzo dziwny i nie wiem na kiedy zapisa膰 sie na testowanie. Zazwyczaj owulacje mam 14-15 dnia cyklu. Obserwuje sie od okolo 3lat i cykle jak w zegarku 28 dni. W lutym ci膮偶a biochemiczna i od tamtej pory cos sie rozregulowalo ale o ulacja nadal okolo 15 dnia. W tym cyklu kupilam na allegro testy owulacyjne (30szt - jakies niemieckie) i testowalam dwa razy dziennie od 9dnia cyklu zeby nie przegapi膰. Wychodzi艂y jakies dziwne ale 14 dnia cyklu zacz膮艂 ciemniec (piatek) na weekend musieli艣my wyjechac wiec nie sprawdzalam ale bylam pewna ze znowu przegapilam pik i oeu bylo 15 dnia. W poniedzia艂ek wieczorem dla pewno艣ci znow zrobi艂am owulaka i dwie tak samo grube kreski, w 17 dc. Og贸lnie szyjki nie sprawdzam bo nie ogarniam :D ale wczoraj wyjmujac kubeczek po 鉂 sprawdzilam i byla nisko, otwarta i miekka.. wiec juz sama nie wiem. 4 czerwca mam 28 dc i wtedy mialam testowac, ale wedlug apki z owulacja wczoraj pokazuje mi na 9 czerwca.. Chcieli艣my pojechac gdzies motocyklem w weekend 6-7 ale b贸je sie ze okres moze mnie zaskoczyc a przy owu wczoraj bedzie za wcze艣nie na testowanie. Odpuscilam sobie mierzenie temp bo slabo 艣pi臋 w nocy wiec testy to moje jedyne potwierdzenie. Przepraszam, ze sie tak rozpisalam ale jestem sko艂owana tym cyklem ;)
    Zapisze na 9.06
    Co to szyjki to po stosunku si臋 nie powinno sprawdza膰 - sperma ma takie w艂a艣ciwo艣ci ze szyjka mi臋knie ;)

3jgxyx8duol3gsot.png

11.2020, 02.2021 - cb 馃挃
    07.07.2021 鈴
  • Gosiak123 Autorytet
    Post贸w: 301 165

Wys艂any: 26 maja, 10:17

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Iskra444 Kochana nast膮pi艂a pomy艂ka, zapisa艂as mnie na 23 a prosi艂am o 5 czerwca 馃榾

馃懇鈥嶐煢 25 l.
    馃懆鈥嶐煢 29 l.
    馃懚 2018

Starania o rodze艅stwo od stycze艅 2021

[*] luty 2021 - ci膮偶a biochemiczna 馃挃

Naturalne wspomaganie:
    Pregna Start
    Witamina B6 50mg
    Witamina C
    Zio艂a ojca Sroki nr 3
    Olej lniany
    MACA
    Magnez

M贸j cykl:
    >35 dni
    Owulacja 24 dc
    Kr贸tka faza lutealna (11dni)
  • Rosalie Autorytet
    Post贸w: 486 349

Wys艂any: 26 maja, 10:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Axon wrote:

Czyzby testy horien cos tam? Tez je mialam i w ogole nie wykryly mi owulacji, ale progesteron w 7dpo ja potwierdzil 馃し馃徏鈥嶁檧锔 a u mnie caly czas byly same blade kreski

0d1yskjo3spwawcv.png
1 2 3 4 5 鈥衡
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

4 sk艂adniki diety wspieraj膮ce owulacj臋!

Problemy z owulacj膮 s膮 bardzo cz臋st膮 przyczyn膮 trudno艣ci z zaj艣ciem w ci膮偶臋. Dowiedz si臋, jak za pomoc膮 diety mo偶esz wesprze膰 jajeczkowanie! Poznaj, które sk艂adniki diety mog膮 pozytywnie wp艂ywa膰 na owulacj臋, a które mog膮 przyczynia膰 si臋 do niep艂odno艣ci owulacyjnej. Poznaj propozycje prop艂odno艣ciowych posi艂ków od Ani i Zosi z Akademii P艂odno艣ci! 

CZYTAJ WI臉CEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie staraj膮cych si臋 o dziecko i walcz膮cych z niep艂odno艣ci膮. Cho膰 skuteczno艣膰 metody jest wysoka, niestety nie zawsze ko艅czy si臋 sukcesem... Jakie s膮 najcz臋stsze przyczyny niepowodze艅 przy IVF?

CZYTAJ WI臉CEJ

Zesp贸艂 Policystycznych Jajnik贸w 鈥 objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespó艂 Policystycznych Jajników równie偶 znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najcz臋stszych zaburze艅 endokrynologicznych u kobiet. Jakie s膮 objawy PCOS? Jak wygl膮da proces diagnozy i leczenia? I najwa偶niejsze jak PCOS wp艂ywa na p艂odno艣膰 i starania o dziecko. 

CZYTAJ WI臉CEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozw贸j Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego