X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy branie oleju z wiesiolka pomoze w zajsciu w ciaze
Odpowiedz

czy branie oleju z wiesiolka pomoze w zajsciu w ciaze

Oceń ten wątek:
  • myncia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 lipca 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny czy wiesiolek pomoze mi zebym zaszla w ciaze????

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 7 lipca 2013, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomóc może Ci w tym tylko facet ;) a tak serio to tak, wiesiołek jest na śluzik
    tu dokładne info Olej z wiesiołka a płodność

    Osoby, które starają się o dziecko, kobiety, które mają problemy z zajściem w ciążę powinny spożywać olej z wiesiołka. Wpływa on korzystnie na produkcję śluzu u kobiet, który ułatwia i przyśpiesza zapłodnienie.

    Olej z wiesiołka wpływa również korzystnie na impotencję u mężczyzn, dlatego też w czasie starania się o dziecko, olej z wiesiołka powinni spożywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 10 lipca 2013, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko brac go nalezy od 1dc do skoku temperatury...nie wolno po owulacji...ja wlasnie zaczelam brac w tym cyklu i zanotowalam duzy wzrost ilosci sluzu...ale dodatkowo pij duze ilosci wody niegazowanej. Powodzenia i ja tez mam nadzieje, ze chociaz troszke on pomoze.

    gosiunia lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 lipca 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi nie pomaga jak narazie:(

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy podczas brania wiesiołka miałyście bóle w podbrzuszu? Bo ostanio własnie zauważyłam dziwne pobolewanie w okolicach jajników o podbrzusza.

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 11 lipca 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a z praktycznego punktu widzenia - to łykacie ten wiesiołek, czy wylewacie zawartość kapsułek na łyżeczkę i połykacie.
    Ja w zeszłym miesiącu połykałam kapsułki, ale teraz kupiłam OEPAROL i tam w instrukcji jest napsiane żeby zawartość wylać na łyżeczkę i połknąć.
    Czy kapsułki sie nie rozpuszczają w brzuchu?

    relgh371zv6v421k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam oeparol i normalnie lykam.

    Natalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie tez zastanawiam nad tym wiesiolkiem, jednak nie wiem do ktorego momentu mam go brac, no bo skoro mozna tylko do owulacji, a ja nie wiem dokladnie kieda ta owulacja jest u mnie, a skok temperatury moze byc po owulacji?
    Jak to jest u was dziewczyny?


  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 11 lipca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginka mówi,że mam go brać cały czas i jeśli zajde w ciąże to mi odstawi i ze mam nie czytać wszystkiego tak dokładnie co na forach piszą,tak więc biore już pół cyklui nie odstawiłam.Fakt monitoring miałam i jajeczko było w lewym jajniku więc ciązy nie bedzie ale i tak kazała mi brać cały czas.

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 11 lipca 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulkaa wrote:
    Ja sie tez zastanawiam nad tym wiesiolkiem, jednak nie wiem do ktorego momentu mam go brac, no bo skoro mozna tylko do owulacji, a ja nie wiem dokladnie kieda ta owulacja jest u mnie, a skok temperatury moze byc po owulacji?
    Jak to jest u was dziewczyny?
    Anulka wazne mysle, zeby nie brac w okolicy zagniezdzenia, d o 3 dni pow owu nic sie nie stanie...faktycznie niektorzy gin przepisuja nawet podczas ciazy...nie wiem wszedzie czytalam ostrzezenia, ze moze wywolac problemy z zagniezdzeniem, ale czy napewno wywola? tego nikt nie wie, ale wolalabym jednak nie ryzykowac...u mnie tez ciezko okresli owulki o ile wogole sa...zazwyczaj skok tempki nastepuje po 12hr od owulki u ok 15% dziewczat az do 3 dni po owu.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 20 lipca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wiesiołek nie pomógł nic a nic- strata kasy. Teraz próbuję z siemieniem lnianym

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije siemie lniane codziennie rano naczczo bo pomaga mi na zoladek i jelita... sluzu mam zawsze duzo czasem tyle ze mimo wkladki moje majtki wygladaja jakby mi pecherz nie trzymal...

    wiesloka nie biore ale mam zamiar zaczac chociaszby dlatego ze oprucz plodnosci pomaga tez na stawy i luszczyce a ja mam problem i z jednym i z drugim

    Dzidzia91 lubi tę wiadomość

  • lonk Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 10 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja też mam problem ze śluzem od około tygodnia pije zioła o. sroki i łykam wiesiołek jeszcze nie zauważyłam zmiany w ślizie ale mam wielką nadzieje że to poskutkuje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2014, 11:36

    lonk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nie starałam się o dzidzie to śluzu miałam pełno w każdym cyklu a teraz jak obserwuję i staram się to jest go bardzo mało więc też łykam wiesiołka i jestem dopiero co po @ a cały czas uczucie wilgotności i trochę śluzu więc chyba na śluz u mnie działa dobrze:)

    gosiunia lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 10 lutego 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lonk wrote:
    Witam ja też mam problem ze śluzem od około tygodnia pije zioła o. sroki i łykam wiesiołek jeszcze nie zauważyłam zmiany w ślizie ale mam wielką nadzieje że to poskutkuje
    Efekty pewnie będą dopiero w następnym cyklu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mnie wiesiołek pomógł na śluz.

    Moniaa88 lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • kasiuleks Autorytet
    Postów: 266 172

    Wysłany: 10 lutego 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , ja biore wiesiolek juz 3 miesiac ale nie zauwazylam jakiejs duzej poprawy w ilosci sluzu. Wczesniej nie mialam z tym problemow dopiero jak zaczelam brac clo.

    h44e3e3kpp3ne81z.png
    03.08.11 - Aniolek 8tc cp
    22.01.15 - Aniolek 7tc
    19.06.15 - Aniolek - 5tc
    11.11.15 Aniolek - 6tc
    12.12.16 Aniołek - 7tc
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kończę swój pierwszy cykl z wiesiołkiem. i muszę szczerze powiedzieć że mi naprawdę pomógł i ja bym poleciła ;) ale na każdą może działać inaczej ...

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 12 lutego 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiorekkkk wrote:
    Ja jak nie starałam się o dzidzie to śluzu miałam pełno w każdym cyklu a teraz jak obserwuję i staram się to jest go bardzo mało ...


    u mnie to samo ...

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Właśnie rozpoczynam nowy cykl starań i kupiłam sobie wczoraj olej z wiesiołka. Dokładnie Oeparol, póki co łykam po 3 kapsułki dziennie. Myślicie że to wystarczająco?

    Natashka lubi tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ