X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy branie oleju z wiesiolka pomoze w zajsciu w ciaze
Odpowiedz

czy branie oleju z wiesiolka pomoze w zajsciu w ciaze

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 15 lutego 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi wiesiolek pomógł bardzo, ale dopiero w 4cyklu zauważyłam duże zmiany :) w końcu mam piękny rozciągliwy :)oby coś z tego wyszło! :)
    też łykałam oeparol od 1 do ok 15dc ;)

    inezka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taką mam nadzieję że coś pomoże:) Chwytam się każdej możliwości, żeby tylko się udało...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczęłam łykać wiesiołka w tamtym cyklu i piję dużo wody ale to zawsze miałam w nawyku i muszę powiedzieć że w tym cyklu jak na razie mam piękny śluz, zobaczymy co będzie dalej :)

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam w tym cyklu, ale też zamierzam stosować żel Conceive więc nie wiem czy zauważę zmianę jakości śluzu...

  • lonk Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    Efekty pewnie będą dopiero w następnym cyklu.
    mam taką nadzieje

    lonk
  • lonk Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A stosowałyście ten żel Conceive bo właśnie czytałam na jego temat i mocno się nad nim zastanawiam

    lonk
  • lonk Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ja zaczęłam w tym cyklu, ale też zamierzam stosować żel Conceive więc nie wiem czy zauważę zmianę jakości śluzu...
    A jak ten żel pomaga??

    lonk
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mam 6dc, więc jeszcze nie stosowałam. Zamierzam od ok 12 dc.

  • lonk Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 15 lutego 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Dziś mam 6dc, więc jeszcze nie stosowałam. Zamierzam od ok 12 dc.
    Powodzenia:)

    santoocha lubi tę wiadomość

    lonk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam żel w tamtym cyklu i daje mega poślizg ale wejdź sobie na specjalny watek na temat żelu tak jest sporo wypowiedzi na ten temat :)

    lonk lubi tę wiadomość

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 16 lutego 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna39 wrote:
    Moja ginka mówi,że mam go brać cały czas i jeśli zajde w ciąże to mi odstawi i ze mam nie czytać wszystkiego tak dokładnie co na forach piszą,tak więc biore już pół cyklui nie odstawiłam.Fakt monitoring miałam i jajeczko było w lewym jajniku więc ciązy nie bedzie ale i tak kazała mi brać cały czas.

    No wlaśnie Anna39, tez zamierzam zaczac brac wiesiołka na poprawienie sluzu. Czy w dalszym ciagu przez cały cykl zazywasz olej z wiesiołka.? Przewaznie wyczytac mozna, ze go zazywac tylko do owulacji, a potem juz nie. A jak ty zrobiłas i jakie są postepy?

    A tak apropo, czy komus polecił ginekolog olej z wiesiołka, czy bardziej wyczytałyście taka informację na internecie? Ze jest to dobry preparat. Lepiej go zazywac w kapsułkach , czy płynny, bo taki równiez widziałam w sklepach ze zdrowa zywnoscia. Przewaznie zazywac trzeba od 3 do 5 kapsułek dziennie, a jaki ma sie przelicznik wtedy na łyzeczki? Ktos cos wie w tym temacie?

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • lonk Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 lutego 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    No wlaśnie Anna39, tez zamierzam zaczac brac wiesiołka na poprawienie sluzu. Czy w dalszym ciagu przez cały cykl zazywasz olej z wiesiołka.? Przewaznie wyczytac mozna, ze go zazywac tylko do owulacji, a potem juz nie. A jak ty zrobiłas i jakie są postepy?

    A tak apropo, czy komus polecił ginekolog olej z wiesiołka, czy bardziej wyczytałyście taka informację na internecie? Ze jest to dobry preparat. Lepiej go zazywac w kapsułkach , czy płynny, bo taki równiez widziałam w sklepach ze zdrowa zywnoscia. Przewaznie zazywac trzeba od 3 do 5 kapsułek dziennie, a jaki ma sie przelicznik wtedy na łyzeczki? Ktos cos wie w tym temacie?
    Witam ja łykam wiesiołek bo mój ginekolog mi go polecił biorę oeparol w tabletkach od 5 do 15dc borę jeszcze witB6 i piję zioła ojca sroki nr3 ale to dopiero pierwszy cykl więc zmian w śluzie jeszcze nie ma.

    lonk
  • agawa Ekspertka
    Postów: 157 56

    Wysłany: 22 lutego 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje juz 3 miesiące i faktycznie śluz piękny i znacznie więcej. Ale w ciążę jeszcze nie udało sie zajść. A informacje na jego temat oczywiście z internetu. Łykam 5 kapsułek. Poza tym ze poprawia jakość śluzu to również wydłuża fazę lutealna. I reguluje gospodarkę hormonalna. Ale podejrzewam ze pomaga dziewczynom zdrowym. Bez większych zaburzeń.

  • OvuFriend

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na lepszy śluz moze pomoc ale nie musi.

  • Palusia Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś złożyłam zamówienie na Oeparol Femina dodatkowo do tego dokupiłam Neomag Forte (MgB6 Forte) i coś dla mężusia Pro Conceptio Man (podobno trzeba brać min. 3 m-ce, więc wzięłam od razu 3 opakowania). I do dzieła!

    Plal
  • Palusia Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to mój 4 dzień z wiesiołkiem, jest jeden ogromny plus - wzrost libido.

    Illą lubi tę wiadomość

    Plal
  • szubi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a bierzecie ten zwykły oeparol czy ten femina a może to bez znaczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 22:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 12:40

    agniesja, Anastazja85 lubią tę wiadomość

  • aina Znajoma
    Postów: 27 0

    Wysłany: 11 października 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    postanowiłam napisać na temat oleju z wiesiołka (oeparol), bo może komuś przyda się ta informacja. Otóż postanowiłam 3 miesiące temu zacząć brać właśnie olej z wiesiołka żeby poprawić jakość śluzu. Nie był on wcześniej jakiś tragiczny, ale pomyślałam, że mogłoby być lepiej. Podczas brania tego preparatu do połowy każdego cyklu nie miałam praktycznie w ogóle śluzu płodnego przez całe 2 cykle... Postanowiłam w tym miesiącu odstawić te tabletki i śluz płodny powrócił w dodatku ten rozciągliwy. Tak więc w moim przypadku nie poskutkował, wręcz przeciwnie.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ