X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy ginekolog może prowadzić ciężę osoby z niedoczynnością tarczycy?
Odpowiedz

Czy ginekolog może prowadzić ciężę osoby z niedoczynnością tarczycy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Demi_ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym się dowiedzieć czy ginekolog może prowadzić moją ciążę. Mam chorobę Hashimoto i zastanawiam się czy do prowadzenia potrzebny jest ginekolog -endokrynolog, czy wystarczy jeżeli bedę kontrolowała hormony u endo, a ciąże będzie prowadził ginekolog. Macie jakieś doświadczenia czy takie rozwiązanie jest dobre?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 11:59

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jelsi masz Gin - endo moe prowadzic ale uwazaj bo moj gin endo np ne mogl mi wystawic skierownia na usg tarcycy bo jest ginekologiem.. a endokrynologia to dodatek..
    wiec proponuje isc owszem do Ginekologa- endokrynologa ale swoja droga chodic do endokrynologa..szcegolnie xcoroba Hashimoto . bo badani bedzies musiala czesciej robic

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też ciężko znaleźć ginekologa-endokrynologa, najbliżej to chyba Poznań, gdzie mam 100 km. Więc leczę się osobno u endo i gina.

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam Hashimoto i niedoczynność tarczycy -ciążę prowadzi mi właśnie gin -endo i jestem bardzo zadowolona -w czasie jednej wizyty ogarniam całość, badania też robię na raz -morfologia i TSH, bo TSH trzeba sprawdzać co miesiąc, na każdej wizycie mam korygowaną dawkę leku. Tak jest wygodnie zwłaszcza gdy się pracuje -nie trzeba tracić czasu na podwójne wizyty i badania. Grunt, to znaleźć dobrego lekarza, do którego mamy zaufanie. A dla dziewczyn, które leczą się prywatnie, to opcja 2 w 1 jest tańsza -płacisz za jedną wizytę, nie dwie. A tych wizyt jest naprawdę sporo potrzebnych -hormony w ciąży szaleją, ja zaczynałam od Euthyroxu 25, teraz biorę 100.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ