Forum Starając się - ogólne czy ja tylko nie widze, czy zniknął temat staraczka ...?
Odpowiedz

czy ja tylko nie widze, czy zniknął temat staraczka ...?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 2 kreski Autorytet

Wysłany: 7 marca 2013, 08:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo ja go nie widze:/

06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 marca 2013, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jest widoczny ale aż mnie zmroziło! Pomyślałam, koniec świata!

• Beata Autorytet

Wysłany: 7 marca 2013, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest! ja go odszukałam i napisałam specjalnie zeby sie odświeżył :)

Oliwka 2006
    2.12.15 11/12 tyg ciąża zaśniad/2.03.17 7 tyg lyz. po poronieniu/7.05.17 pęknięcie jajowodu. Usunięcie
    cd9byx8dsom4toou.png
  • 2 kreski Autorytet

Wysłany: 7 marca 2013, 08:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz jest:) ;)

06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek

• Anka1986 Przyjaciółka

Wysłany: 12 marca 2013, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulżyło mi:D tyle jest staraczek a nie miałoby istnieć forum...?? Trzymam za Was kciuki i czekam w waszych cyklach na zielony plusik :*

4baac1312c3d98ea52126c58969e500f.png

Co ma być to będzie siłę znajdę wszędzie :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.