X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy jeżeli mąż ma infekcję mamy się nie starać w tym cyklu?
Odpowiedz

Czy jeżeli mąż ma infekcję mamy się nie starać w tym cyklu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 21 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy miesiąc z lekami wspomagającymi owulację a mój mąż ma infekcję a ja owulację. Pytanie: mam sobie ten cykl odpuścić? Czy infekcja ma wpływ na plemniki i czy potencjalnemu dziecku nie będzie to zagrażać?
    Help :/

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 21 marca 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co to za infekcja?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Pszczczółka Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 21 marca 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeziębienie. Jakiś wirus. Lekarka nie powiedziała dokładnie co.
    Przepisała antybiotyk

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 21 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak tylko ma siłę, to luz ;) Brzmiało, jakbyś miała na mysli jakąś infekcję intymną.
    Szanse może mniejsze, bo po antybiotyku nasienie może być czasowo "gorsze", niż wcześniej, ale to przejściowe.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ