X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mogę wziąć clo 6 dnia cyklu ??
Odpowiedz

Czy mogę wziąć clo 6 dnia cyklu ??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki wczoraj był mój mąż i zgapilam się aby wziąść tabletkę clo w 5 dc, czy mogę ją wziąść dziś czyli 6 dc? Czy lepiej odpuścić i zacząć w następnym cyklu ?? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja tak zrobiłam raz, wzielam dzien po zapomnieniu. Tez nie wiedzialam co robic, ale wzielam. Nic złego sie chyba nie stało. Aczkolwiek moze dziewczyny maja jakies wieksze doswiadczenie z tym.
    Nie masz mozliwosci zadzwonic do swojego lekarza z takim pytaniem? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ