Forum Starając się - ogólne Czy mogę wziąć clo 6 dnia cyklu ??
Odpowiedz

Czy mogę wziąć clo 6 dnia cyklu ??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka

Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki wczoraj był mój mąż i zgapilam się aby wziąść tabletkę clo w 5 dc, czy mogę ją wziąść dziś czyli 6 dc? Czy lepiej odpuścić i zacząć w następnym cyklu ?? :(

• Selina Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja tak zrobiłam raz, wzielam dzien po zapomnieniu. Tez nie wiedzialam co robic, ale wzielam. Nic złego sie chyba nie stało. Aczkolwiek moze dziewczyny maja jakies wieksze doswiadczenie z tym.
    Nie masz mozliwosci zadzwonic do swojego lekarza z takim pytaniem? :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego