X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy mówicie gin o ovu friend?
Odpowiedz

Czy mówicie gin o ovu friend?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 21 maja 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze z niego korzystam zawsze jak mierze temp. To wpisuje najpierw do tel. I wykres mam zawsze kiedy mi jest potrzebny. Bo intermet w tel mam tylko jak wykupie pakiet. :)

    Nona lubi tę wiadomość

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam na wizycie kontrolnej przed staraniami, to moja gin powiedziała, że dobrze, że prowadzę obserwacje, bo przy moich długich cyklach (długich wywołanych stresem=skoki prolaktyny) przynajmniej można ocenić, czy są to cykle owulacyjne. Jednak jak zapytałam o testy owu powiedziała, żeby aż tak się nie spinać, tylko czerpać przyjemność ze starań :) Ale właśnie wykresy sama chętnie zobaczy, żeby mogła pomóc. Prowadzić wykres i zapisywać notatki można równie dobrze w excelu, ale skoro są aplikacje, czy stronki takie jak OF, to czemu z nich nie korzystać?? mi to bardzo ułatwia notowanie, bo rano włączam sobie wifi w telefonie i notuję tempkę na OF, fajnie, że napisałyście o tych aplikacjach - muszę wypróbować :)

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ