Forum Starając się - ogólne Czy mówicie gin o ovu friend?
Odpowiedz

Czy mówicie gin o ovu friend?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 21 maja 2014, 22:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

 • zonaboba Autorytet
  Postów: 624 202

  Wysłany: 21 maja 2014, 23:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja zawsze z niego korzystam zawsze jak mierze temp. To wpisuje najpierw do tel. I wykres mam zawsze kiedy mi jest potrzebny. Bo intermet w tel mam tylko jak wykupie pakiet. :)

  Nona lubi tę wiadomość

  To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
  26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

 • mf Autorytet
  Postów: 1288 1274

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 11:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak byłam na wizycie kontrolnej przed staraniami, to moja gin powiedziała, że dobrze, że prowadzę obserwacje, bo przy moich długich cyklach (długich wywołanych stresem=skoki prolaktyny) przynajmniej można ocenić, czy są to cykle owulacyjne. Jednak jak zapytałam o testy owu powiedziała, żeby aż tak się nie spinać, tylko czerpać przyjemność ze starań :) Ale właśnie wykresy sama chętnie zobaczy, żeby mogła pomóc. Prowadzić wykres i zapisywać notatki można równie dobrze w excelu, ale skoro są aplikacje, czy stronki takie jak OF, to czemu z nich nie korzystać?? mi to bardzo ułatwia notowanie, bo rano włączam sobie wifi w telefonie i notuję tempkę na OF, fajnie, że napisałyście o tych aplikacjach - muszę wypróbować :)

  n59yjw4zk9ewdyby.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 12:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego