Forum Starając się - ogólne Czy mówicie gin o ovu friend?
Odpowiedz

Czy mówicie gin o ovu friend?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 21 maja 2014, 22:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

 • zonaboba Autorytet
  Postów: 624 202

  Wysłany: 21 maja 2014, 23:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja zawsze z niego korzystam zawsze jak mierze temp. To wpisuje najpierw do tel. I wykres mam zawsze kiedy mi jest potrzebny. Bo intermet w tel mam tylko jak wykupie pakiet. :)

  Nona lubi tę wiadomość

  To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
  26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

 • mf Autorytet
  Postów: 1288 1274

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 11:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak byłam na wizycie kontrolnej przed staraniami, to moja gin powiedziała, że dobrze, że prowadzę obserwacje, bo przy moich długich cyklach (długich wywołanych stresem=skoki prolaktyny) przynajmniej można ocenić, czy są to cykle owulacyjne. Jednak jak zapytałam o testy owu powiedziała, żeby aż tak się nie spinać, tylko czerpać przyjemność ze starań :) Ale właśnie wykresy sama chętnie zobaczy, żeby mogła pomóc. Prowadzić wykres i zapisywać notatki można równie dobrze w excelu, ale skoro są aplikacje, czy stronki takie jak OF, to czemu z nich nie korzystać?? mi to bardzo ułatwia notowanie, bo rano włączam sobie wifi w telefonie i notuję tempkę na OF, fajnie, że napisałyście o tych aplikacjach - muszę wypróbować :)

  n59yjw4zk9ewdyby.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 12:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego