Forum Starając się - ogólne Czy mówicie gin o ovu friend?
Odpowiedz

Czy mówicie gin o ovu friend?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 21 maja 2014, 22:18

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

 • zonaboba Autorytet
  Postów: 624 202

  Wysłany: 21 maja 2014, 23:55

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja zawsze z niego korzystam zawsze jak mierze temp. To wpisuje najpierw do tel. I wykres mam zawsze kiedy mi jest potrzebny. Bo intermet w tel mam tylko jak wykupie pakiet. :)

  Nona lubi tę wiadomość

  To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
  26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

 • mf Autorytet
  Postów: 1288 1274

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 11:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jak byłam na wizycie kontrolnej przed staraniami, to moja gin powiedziała, że dobrze, że prowadzę obserwacje, bo przy moich długich cyklach (długich wywołanych stresem=skoki prolaktyny) przynajmniej można ocenić, czy są to cykle owulacyjne. Jednak jak zapytałam o testy owu powiedziała, żeby aż tak się nie spinać, tylko czerpać przyjemność ze starań :) Ale właśnie wykresy sama chętnie zobaczy, żeby mogła pomóc. Prowadzić wykres i zapisywać notatki można równie dobrze w excelu, ale skoro są aplikacje, czy stronki takie jak OF, to czemu z nich nie korzystać?? mi to bardzo ułatwia notowanie, bo rano włączam sobie wifi w telefonie i notuję tempkę na OF, fajnie, że napisałyście o tych aplikacjach - muszę wypróbować :)

  n59yjw4zk9ewdyby.png
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 12:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 14:13

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ