X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy możliwa jest ciąża ?
Odpowiedz

Czy możliwa jest ciąża ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja20000 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 lutego 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,nasz ostatni stosunek wypadł 16.01.2022. Ostatnią miesiączkę miałam 25.12.2022.
    20 stycznia dostałam krwawienia z początku myślałam ,że jest to okres ale dowiedziałam się,że mogło wystąpić krwawienie implantacyjne co by się zgadzało,ponieważ miesiączki mam zazwyczaj bolesne i trwające 5-6 dni a tutaj te krwawienie było mniej obfite i trwało łącznie 4dni z ustępami. Gdy krwawienie się skończyło zrobiłam test ciążowy który wykazał bladą kreseczkę ledwo widoczna. Kolejny test zrobiłam dziś 3 lutego i wyszedł negatywny. Czy możliwa jest ciąża ? Przypomnę,że obserwując od początku zmiany w moim ciele zauważyłam objawy takie jak zaparcia,częste oddawanie moczu, ból Janików po lewej stronie,kłujący ból na wysokości pępka po lewej stronie, ból pleców na dole, czucie jak by przewracalo mi sie wszystko w żołądku,nadęty brzuch i dzisiaj wrażenie jak bym miała grypę ( zmęczenie,uczucie gorąca,zatkany nos) zauwazylam także ze szybko sie męczę i pocę. W dodtaku te dziwne,realistyczne sny. Łącznie 18dni od stosunku wykonałam betę i wyszło 0,1. Czy możliwa jest ciąża ????

  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 3 lutego 2022, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny. Beta negatywna. Nie wygląda to na ciążę. Przykro mi..
    Blada kreska mogła być cieniem fabrycznym, ostatnio był ich wysyp.
    Może owulacja się przesunęła a to było plamienie owulacyjne albo coś się wydarzyło dziwnego w cyklu. Może to był cykl bez owulacji. Może właśnie byłaś chora i to wpłynęło na cykl. Najlepiej pójść do ginekologa żeby ocenił co się dzieje jak nie pojawi się zwykła miesiączka. Ogólnie może być wiele powodów i warto to kontrolować.

    Lolka997 lubi tę wiadomość

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ