X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy mozliwe sa objawy ciazy dzien po stosunku?
Odpowiedz

czy mozliwe sa objawy ciazy dzien po stosunku?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • rossi88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 23 października 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mozliwe sa objawy ciazy dzien po stosunku? i jakie to moga byc objawy?

    rossi88
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 23 października 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie!!

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 23 października 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie Kochana :-) To jest nie mozliwe

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 23 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie. nie. nie.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 23 października 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączam do "nie" Koleżanek. Jest to wielce fantastycznie nieprawdopodobne. Poczytaj o procesie zapłodnienia a dowiesz się dlaczego tak jest.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 23 października 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja myślę że tak :P
    bo można kochać się np 7 albo i 14 dni pod rząd i po tym 14 stosunku mogą się pojawić jakieś objawy (np. zatrzymanie miesiączki) :D
    ale wykoncypowałam, nie? :D

    nezumi, biedronka1982, amela, rybka, mała_mi, MisiaMisia, samira, Eweloka84, MalutkaEve, ivv, Elinn, Unlike, Daisy, weronika86, Anutka, myshka84, tomania2806 lubią tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 23 października 2013, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    a ja myślę że tak :P
    bo można kochać się np 7 albo i 14 dni pod rząd i po tym 14 stosunku mogą się pojawić jakieś objawy (np. zatrzymanie miesiączki) :D
    ale wykoncypowałam, nie? :D
    cwane! no fakt jest to możliwe ale tylko w tym jednym wypadku :D tutaj autorka wątku powinna sprostować w którym dniu cyklu było bara bara :D

    biedronka1982, rybka lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 23 października 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla kobiety wyczekującej 2 kresek nic nie jest niemożliwe i na wszystko da się znaleźć wytłumaczenie :D ;)

    celia, biedronka1982, rybka, agamemnon, Cześka26 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    a ja myślę że tak :P
    bo można kochać się np 7 albo i 14 dni pod rząd i po tym 14 stosunku mogą się pojawić jakieś objawy (np. zatrzymanie miesiączki) :D
    ale wykoncypowałam, nie? :D
    Ulek, Nobla Ci normalnie! To jest genialne! :-D Szkoda, ze da sie kliknac tylko jednego lajka! :-D

    MisiaMisia, rybka lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 23 października 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W "Lejdis" było możliwe - "Jestem w ciąży! Od kiedy? Od 12 minut!" :) Mój ulubiony tekst ostatnimi czasy. Często go używam :)

    biedronka1982, ulek, rybka, mała_mi, Konwalia, Ciapulinka, zAgatka, gosiunia, weronika86, Lucy91, Anutka, Arwi lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 23 października 2013, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż mi zaraz po owulacji powiedział: jesteś w ciąży. Nie wiem, który to był dzień, ale jakoś 2-3? A może i na drugi dzien;) I faktycznie jestem;P
    Ale tak ogólnie to nie;P

    rybka, mycha28, MisiaMisia, Modelka, paaulla84, Manieczka86, Anutka lubią tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 23 października 2013, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi ostatnio powiedział, że wtedy kiedy zaszłam (w sierpniu - poronienie we wrześniu) to on od razu wiedział, że to był złoty strzał. Twierdził, że miał takie przeczucie, ale powiedział mi o tym dopiero kilka dni temu :) Teraz po każdym <3 się go pytam, czy znowu ma takie przeczucie :D

    ulek, rybka lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 23 października 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z koleżankami - nie można. Choć czytałam wiele wypowiedzi kobiet, które zaciażyły, ze już od samego początku były pewne, ze to "TO" (zresztą moje przedmówczynie są dobrym przykładem ;) ). W każdym razie, to raczej przeczucia, a nie objawy im to sugerowały. Ale prawda jest taka, że je też, moze ie od stosunku, ale od początku fl doszukuję się objawów i nic na to nie mogę poradzić :)

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 23 października 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również uważam, że nie ma takiej możliwości żeby można było zaobserwować objawy ale tak jak mówią koleżanki można mieć przeczucia. Na przykład moje mama, ostatnio jej się pytałam kiedy się dowiedziała, że jest w ciązy to mi powiedziała, że wiedziała od razu na drugi dzień. Oczywiście nie miała żadnych objawów ciąży ale po prostu wiedziała. I twierdzi, że miała tak zarówno ze mną jak i wtedy kiedy miał się pojawić na świecie mój brat :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 23 października 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że objawy to najwcześniej po zagnieżdżeniu, po stosunku to się ewentualnie mogą nogi trząść z emocji ;-)
    W pierwszej ciąży tydzień po owulacji imprezowałam sobie w najlepsze i ZERO objawów, przyszły dopiero później.

    rybka, weronika86 lubią tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 23 października 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma żadnych objawów dzien po stosunku. moze byc tylko przeczucie

    Margotka87, weronika86 lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 5 listopada 2013, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Logika podpowiada mi, ze nie. Z drugiej strony moja mama wiele razy opowiadała o tym, że dzień "po" miała tak wielki apetyt (który oczywiście zauważyła cała rodzina), że nie miała żadnych wątpliwości :D

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 5 listopada 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja autentycznie czułam zagnieżdżenie, które było w okolicach 6 dnia po stosunku. Po prostu miałam takie odczucie w dole brzucha, że od razu zauważyłam, że jest dość nietypowe i spodziewałam się, że to będzie udany cykl. Do tego doszło maleńkie plamienie, kilka niteczek krwi w śluzie, coś czego nigdy nie miałam w środku cyklu.

    Ale objawy ciąży dzień po stosunku, zakładając, że miał to być "stosunek zapładniający"... nie, raczej nierealne ;).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    a ja myślę że tak :P
    bo można kochać się np 7 albo i 14 dni pod rząd i po tym 14 stosunku mogą się pojawić jakieś objawy (np. zatrzymanie miesiączki) :D
    ale wykoncypowałam, nie? :D


    nie no, Ty to masz łeb Kochana :D

  • ivv Autorytet
    Postów: 960 1572

    Wysłany: 5 listopada 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faktycznie zależy kiedy były serduszka :) w pierwszej ciąży 3 dni po owulacji (a więc i <3 ) miałam objawy (żadne przeczucia) - piłam chyba z 4 albo 5 litrów wody dziennie, smakowała mi jak nie wiem co, miałam okropnie dużo białego śluzu i padałam ze zmęczenia. Czy może to się zdarzyć 1 dzień po? Może i może :) Któż to wie :) Za to w tej ciąży nie miałam żadnych objawów aż do testu.

    tb73ej2889smms8d.png
    tb73qtkfof50vibw.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ