X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy rzucenie palenia zaburza cykl???
Odpowiedz

czy rzucenie palenia zaburza cykl???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam ostatnio że rzucając palenie zaburza się cykl, miesiączki się wydłużają itp. Staram się z mężem o dziecko a z tego co wyczytałam to wręcz nie powinnam rzucać palenia przed ciążą, macie jakąś opinie na ten temat, czy któraś z was rzuciła fajki , nie miała problemu z cyklami i zaszła w ciąże????

  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)
    z opinii lekarzy wynika, że palenie należy rzucić pół roku przed planowanym staraniem. Dotyczy to obu partnerów, bo nikotyna źle wpływa na plemniki. Ja rzuciłam w lipcu i od lipca się staram, to mój 2 cykl, zobaczymy. Osobiście na sobie nie doświadczyłam jeszcze ile prawdy w tym. Palenie niby trzeba rzucić przed ciążą, bo może to źle wpłynąć na dziecko, ale jak wiemy niejedna pali i nie wie, że w ciąży jest.
    Jeśli chodzi o facetów, to wiem tyle że palący zdolni do zapłodnienia są ;)
    Pozdrawiam

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Ja rzuciłam palenie 2 m-ce temu i nie zaobserwowałam u siebie wydłużenia bądź rozregulowania cyklu, więc wydaje mi się, że to nieprawda :)

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:03

    agniesja lubi tę wiadomość

  • miscelle Autorytet
    Postów: 454 562

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rzuciłam ponad 13 miesięcy temu razem z mężem. Cykle niezmienne, kilogramy za to tak ;)

    Another, agniesja lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👧 2015 Nela
    👨‍👩‍👧‍👦 2020 Kubuś
    hchy9jcg2fs2tpt8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:03

    agniesja lubi tę wiadomość

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Wami, najgorsze te niechciane kilogramy :/ Ile przytyłyście i w jakim czasie po rzuceniu?

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    radzę rzucić przed ciążą. ja w pierwszej ciąży paliłam bo nie wiedzialam ze jestem i bardzo trudno rzucić potem z dnia na dzień. chodziłam po ścianach :(

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 16:03

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja paliłam rok i dokładnie 6 dni temu rzuciłam ;D cykle mam regularnie cały czas... więc myślę że to jest bzdura ;P

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Bąbelek86 Znajoma
    Postów: 22 10

    Wysłany: 20 sierpnia 2014, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z myślą o staraniach rzuciłam palenie z dnia na dzień. Nie palę prawie miesiąc (tak, wiem ze krótko ;)) nie korci mnie, w ogóle o tym nie myślę i sama się sobie dziwie, że mi poszło tak łatwo. To, ze wyczytałaś, że nie powinnaś rzucać palenia przed ciążą to totalne bzdury:)
    Najlepiej rzucić minimum miesiąc przed planowanym rozpoczęciem starań. Każdy dzień się liczy, choć oczywiście lepiej rzucić przed ciążą. Mnie osobiście cykl się nie rozregulował.

    agniesja lubi tę wiadomość

    moniqa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ