X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy sie udało?
Odpowiedz

Czy sie udało?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ponad tydzien temu miałam dni płodne kochałam sie z moim chlopakiem co drugi dzien w czasie ich trwania (staramy sie o dziecko). po dniach płodnych jeden dzien bolalo mnie podbrzusze... dzisiaj kłuje mnie prawy jajnik przez cały dzien, bola mnie sutki i piersi staly sie jakies wieksze.... probowalam zbadac sobie szyjke i mam wrazenie ze jest dosc nisko ale jest zamknieta... i dodam ze ciagle jestem zmeczona i spiaca... czy ktos miał podobne objawy? Z gory dzieki za odpowiedzi :)

    OnaOna1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie powiemy tutaj Tobie czy sie udało...musisz poczekać do terminu miesiączki @ i wykonać test lub pojsc na bete hcg

    Kazdy organizm jest inny i objawy które opisałaś mogą być zarówno w kazdym cyklu nie ciążowym jak i w takim co sie udało.

    ktosiowa lubi tę wiadomość

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze nikt mi tutaj nie napisze "tak jestes w ciazy" poprostu zaczynam juz panikowac...

    OnaOna1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj do terminu miesiączki innej opcji nie ma. Długo się staracie o dziecko?

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juz bedzie jakis rok... wszystkie badania sa dobre wszystko wporzadku a z zajsciem w ciaze problem :(

    OnaOna1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Doczekasz się <3

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby... :) juz myslalam ze za duzo o tym mysle i za bardzo chce i dlatego sie nie udaje... ostatnio odpuscilam troche zajelam sie praca obowiazkami itp ale te mysli wracaja bardzo szybko kiedy tylko ma nadejsc miesiaczka... :(

    OnaOna1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już czekam 4 lata i została mi tylko pomoc kliniki :(

  • OnaOna1 Koleżanka
    Postów: 36 0

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze musimy wierzyc ze jest jakies swiatelko w tunelu... tak sobie tlumacze <3

    OnaOna1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ