X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Czy to cukrzyca?
Odpowiedz

Czy to cukrzyca?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 22 marca 2021, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was doświadczone forumowiczki 🙂 mam pytanie. Jestem w 7 tyg ciąży i dziś cukier wyszedł mi 108 , a nigdy problemów z glukozą nie miałam. W rodzinie również cukrzyków nie było. Czy jest to poziom stężenia glukozy do niepokoju? Jest to pierwsza wyczekana ciąża.

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 22 marca 2021, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:26

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 22 marca 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    Wpływ na wysoki cukier moze mieć to co jadlas dzień wcześniej, pora ostatniego posilku. Jeśli jest to jednorazowa sytuacja to nie ma sie czym martwić :)

    Dziękuję za odpowiedź. Kamień z serca. Bo człowiek już sobie nabiera do głowy.
    Wczoraj ciacho nawet nie wiem jak zniknęło z talerzyka 🙂

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 22 marca 2021, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:26

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Bertoshka Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 22 marca 2021, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    abrakadabra wrote:
    A żeby stwierdzić czy to cukrzyca trzeba zrobić badanie z obciążeniem. Wtedy mozna stwierdzić wiecej. Jak ciacho znika z talerzyka to nic dziwnego, może i blaszka zniknąć 😂 Ale to nie oznacza, ze to cukrzyca 🤭


    😄😄😄💪 święte słowa 😄
    Zawsze było poniżej 100 więc dla mnie szok był gdy dziś zobaczyłam 108. Ale już się uspokoiłam. 😂🙂
    Bo człowiek senny, pragnienie jest - ale to też w ciąży normalne. 🙂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ