X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne czy udało się nam wstrzelić w dni płodne ? proszę o pomoc
Odpowiedz

czy udało się nam wstrzelić w dni płodne ? proszę o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • klaudia1991 Znajoma
    Postów: 20 0

    Wysłany: 30 października 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mam prośbe od 3 miesięcy wraz z partnerem staramy sie o dzidziusia, lecz niestety nic z tego nie wychodzi. Wcześniej niestety nie notowałam terminu miesiączki wiem tylko, ze przez pewien moment bardzo miałam nieregularną, a przed ostatnia była 23-25.09, a ostatnia 19-21.10. moja prośba kiedy powinnam mieć dni płodne, ponieważ nie zabezpieczaliśmy się w dniach 25,27,28,29,30.10.2017, dzisiaj niestety mój partner wyjechał do pracy wiec juz do miesiączki nie jesteśmy wstanie nic zdziałać. Czy jest szansa, na ciążę ?

    Klaudia
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 31 października 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, szansa na ciążę teoretycznie jest zawsze, ale nikt tu Ci nie da tej pewności, której oczekujesz. Sam termin miesiączki to mała ilość informacji. Zacznij obserwować siebie, mierzyć temperaturę, sprawdzać śluz itp. Twój organizm ma Ci dużo do powiedzenia, tylko naucz się go słuchać :-) możesz też dodatkowo stosować testy owulacyjne, które pomagają w określeniu dni płodnych.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 31 października 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia1991 wrote:
    Witam.
    Mam prośbe od 3 miesięcy wraz z partnerem staramy sie o dzidziusia, lecz niestety nic z tego nie wychodzi. Wcześniej niestety nie notowałam terminu miesiączki wiem tylko, ze przez pewien moment bardzo miałam nieregularną, a przed ostatnia była 23-25.09, a ostatnia 19-21.10. moja prośba kiedy powinnam mieć dni płodne, ponieważ nie zabezpieczaliśmy się w dniach 25,27,28,29,30.10.2017, dzisiaj niestety mój partner wyjechał do pracy wiec juz do miesiączki nie jesteśmy wstanie nic zdziałać. Czy jest szansa, na ciążę ?

    Polecam: https://mamaginekolog.pl/zrobic-zeby-zrobic/

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 1 listopada 2017, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiesz sie jak zrobisz test lub okres nie nadejdzie. Nikt tu nie wróży z fusów ale wiadomo, ze jak ktos uprawia sex bez zabezpieczenia to często konczy się to ciaza.

    A tak na marginesie to starając sie o dziecko warto zna choc podstawowa informacje czyli długość miesiączek. Nie wspominając o owulacji. Pozdrawiam.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ