X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Denerwuje mnie ten eskpert
Odpowiedz

Denerwuje mnie ten eskpert

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie mnie skrytykować i tak dalej, ale już po prostu nie mogę czytać tego co wypisuje w odpowiedziach ten cały ekspert lekarz. Same pesymistyczne diagnozy stawia, notabene przez internet! Na moje zapytanie o lek na śluz płodny, ewentualne sposoby itd. odpowiedział żeby zrobić test na wrogość śluzu, a w ogóle to najlepiej inseminacja :/ A dziewczynie, która spytała o fazę lutealną, która trwa u niej 11 dni (pyta czy nie za krótka, ovufriend twierdzi, że za krótka to 10 dni i mniej), a on odpisał, że to jakiś NIEZWYKLE RZADKI PRZYPADEK, BO TAKA FL SIĘ NIE ZDARZA U PACJENTEK!! Jak się nie zdarza, skoro ona taką ma, ja czasami też mam 11 dni, podobnie jak dwie moje koleżanki i pewnie kilka z Was. CZy naprawdę potrzebny nam jest ekspert, który na kaŻdy problem odpowie, że sytuacja jest beznadziejna twierdząc tak tylko na podstawie pytania napisanego w internecie?..ChybA NIE TEGO potrzebują staraczki...

    kapturnica, vanessa, Ani86, Strażaczka90, Macierzanka:), Pera, Blondik, iwcia77, momo1009, Manieczka86, gabi544, dżona lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam, że czytałam na początku i polubiłam tematy w nadziei, że dziewczyny dowiedzą się czegoś sensownego od niego ale niestety... Gdyby mógł napisałby "walcie się" bo tak odbieram jego odpowiedzi :/

    iwcia77, mik82 lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak. Albo jedna uniwersalna odpowiedź ,,Pani sytuacja/wyniki są podstawą aby twierdzić, że jedyna szansa na zajście w ciążę to inseminacja lub in vitro". Żenada, co to za poziom, płacą mu za odbieranie nadziei czy co..

    vanessa, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że większe korzyści ma raczej z tych inseminacji i in vitro niż dawania rad na forum ;-)

    vanessa, iwcia77, momo1009 lubią tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys, dokładnie - od kiedy przeczytałam właśnie taką radę na jedno z pytań, które i mnie nurtowało, przestałam to czytać.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płacą mu za in vitro i inseminację :) i właśnie to mnie wkurza w lekarzach, niektórzy nie chcą Cię leczyć tylko od razu do kliniki na zabiegi z których maja konkretna kasę i mało problemów.

    vanessa, Idgie, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj... no bo to jest "ekspert" od in vitro, więc będzie na in vitro namawiał, proste ;)

    To jest duży biznes.

    kapturnica, vanessa, Idgie, iwcia77 lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi brzmi to drastycznie, ale niestety prawdziwie. Kurczę, czego to ludzie nie zrobią dla zysku. Problem można rozwiązać w inny sposob, ale- dziewczyny łaknące wiedzy dostając info, że mają spróbować in vitro będą myśleć żeby faktycznie to zrobić, nieważne czy starają się już rok czy 4 miesiące. A ktoś tu sobie robi niezłą i bezczelną reklamę, a potem zbiera grube pieniądze. Że też wcześniej na to nie wpadłam

    Ania_84, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popieram Was dziewczyny i podpisuje sie obiema rękoma pod przemyśleniami autorki wątka..
    Ekspert pisze zdecydowanie bezmyślnie i od od czapy..
    Na moje pytanie o iterpretacje badania usg napisal ,ze najprawdopodobniej cykl bezowulacyjny..
    Dodam ,ze wtedy kiedy odpowiadał miałam juz ustawiony suwak ciążowy XD ..
    Po prostu odpowiada mechanicznie bez zastanowienia byle odhaczyc..Byle tylko nagonić sobie klientów do kliniki...Niestety nie pomaga a wg mnie bardziej szkodzi w wielu przypadkach strasząc...

    Ania_84, vanessa, moremi, malgos741, livia30, ComeToMeBaby, Maczek, Macierzanka:), gigsa, iwcia77, momo1009, Tova33, mik82 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zadalam specjalnie pytanie.. odnosnie naszej sytuacji... i pierwsze oc mi sie rzucilo w oczy o to ze zareklamowal ich kliniki :)

    " Wyniki badań prowadzonych w naszych klinikach, wskazują, że przypadku zastosowania materiału z biopsji uzyskujemy wysoki odsetek ciąż. Ze względu na niedojrzałość materiału genetycznego w plemnikach uzyskanych z jąder należy liczyć się ze zwiększeniem ryzyka poronienia. Proszę jednak pamiętać, że wiele par w podobnej do Państwa sytuacji doczekuje się upragnionego potomstwa. "

    tyle ze nie napisal jednego po perwsze micro biopsja a zwykla biopsja bardzo sie rozni..dwa nawet nie poruszyl tematu ..jaka jest przyczynabraku plemnikow..co jest jak dla mnie niedorzeczne .. bo ja juz w tym momencie wiem.. ze pierwszym co powienien napisac..t np w zaleznosci jakiego pochodzenia jest azoospermia..czy genetyczna czy inna... mozn ocenic szanse na wspolne dziecko.. jak dla mnie odp byla ogolna..
    dwa bez sensu skoro nie mozna odp .. np jelsi by zadal pytanie jakie sa wyniki.. odp. po co mnozyc temat..
    dwa tyle czekac na odp.. porazka..
    na naszym bocianie zadajac pytanie mialam odp tego samego dnia.. i nie ma tam rozdzielania na pyta posiadajace wieksza ilosc lajkow czy mniejsza..

    kapturnica, moremi, ComeToMeBaby, Strażaczka90, Macierzanka:), iwcia77 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Dokładnie tak. Albo jedna uniwersalna odpowiedź ,,Pani sytuacja/wyniki są podstawą aby twierdzić, że jedyna szansa na zajście w ciążę to inseminacja lub in vitro". Żenada, co to za poziom, płacą mu za odbieranie nadziei czy co..
    podejrzewam że jemu za to nie płaca (a może pacą) tylko może tutaj wystawić za to swoją reklame kliniki i in vitro ( z boku non stop to wyskakuje). Ma możliwość to tylko pisze żeby sie udać do tej kliniki i nałapać jak najwięcej pacjentek a co za tym idzie? KASY
    Ja tam o nic go nie mam zamiaru pytać a nawetn jakby mi coś odpowiedział lub dziewczynie z podobnym problemem to zwyczajnie bym nie wierzyła w jego pożql sie Boże opinie.

    Ania_84, Macierzanka:), iwcia77 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i w mojej sytuacji sie też popsisał ...nie napisał nic ciekawego i tak jak i u was ...dziwne

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trafienie na lekarza który sie zna na problemach niepłodności jest mało np mój to by najlepiej ominął problem i leczył mnie tylko Bromcornem ...żenada

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało jest lekarzy którzy faktycznie znają sie na leczeniu bezpłodności i podchodzą do pacjentek holistycznie a nie wybiórczo. A kliniki leczenia niepłodności, cóż ja mam zdanie że tam tylko na in vitro naciągają co z leczeniem nie ma nic wspólnego. Śle to tylko moje zdanie.

    vanessa, Idgie, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ absolutnie masz rację, tak myślałam, że nie jestem odosobniona w opinii. Zrobicie jak chcecie, ale proponuję bojkot. Po co się dołować.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Strażaczka90 Autorytet
    Postów: 1830 2365

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11-16 fl jes w normie.

    Maczek, tygrys73, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 25 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też tak moja lekarka powiedziała :)

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • mrth666 Autorytet
    Postów: 338 353

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie neguje Waszych opinii. Jednak jeśli o mnie chodzi to powiem Wam że podniósł mnie na duchu biorąc pod uwagę moje wyniki. Ale to każdy przypadek jest inny więc może o to chodzi...I uważam że to trafiony pomysł z tym ekspertem na ovu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 17:17

    w57vkrntb2ql331t.png[/link]1usa15nmbx89ymoj.png
    20120421560114.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi polecił in-vitro kiedy mam wiele innych możliwosci i jeszcze jest za wcześnie na takie poważne dezycje, też mnie wkurzył ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    mi polecił in-vitro kiedy mam wiele innych możliwosci i jeszcze jest za wcześnie na takie poważne dezycje, też mnie wkurzył ;)
    No bo on jest od in vitro a nie od leczenia niepłodności...

    iwcia77, KMK lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ