X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Denerwuje mnie ten eskpert
Odpowiedz

Denerwuje mnie ten eskpert

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:56

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 3 lutego 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tylko wqrwił

    nie napisał niczego nowego, czego bym sama w pytaniu nie napisała..po czym zaprosił do kliniki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 13:50

    iwcia77, kapturnica lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • PaulaJ Koleżanka
    Postów: 58 11

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wszystkie pytające mają skończyć na in vitro.Parę odpowiedzi poczytałam i dałam sobie spokój. Moja faza lutealna to 11 dni.

    f2w33e3klcs8zquf.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam parę wypowiedzi tego eksperta i miałam wrażenie że czytam porady w Pani domu czy innym Poradniku kobiet. Możliwe ze ciężko jest postawić diagnozę przez internet, ale on chyba nawet nie próbuje. Już tego nie czytam, szkoda czasu!

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziś nasz ekspert wysilił w odpowiedziach :) odpowiedział może na 5 pytań - porażka

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 lutego 2015, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo na więcej pytań odpowiedzi nie zna:)

    Gosiacu, Manieczka86, hipisiątko, vanessa lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno nie zauważyć że Pan Ekspert odpowiada na pytania dotyczące in vitro nawet jak mają 4 polubienia a pytanie nie związane z ivf mające np. 24 polubienia olewaaa a niby ma odpowiadać na te które maja najwięcej polubień :?
    chyba trzeba zgłosić problem, bo Ten Pan nie przestrzega regulaminu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 10:46

    SaRrEnKAa, Manieczka86, momo1009 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się z Wami Dziewczynki. W prawdzie osobiście nie zadawałam pytania Ekspertowi, a to z prostej przyczyny. Poczytałam sobie jego odpowiedzi na pytania mniej lub bardziej mnie interesujące i stwierdziłam, że tego Eksperta nie ma sensu pytać o cokolwiek. Jego odpowiedzi są ogólne, nic nowego nie wnoszą. Tak jakby na różne pytania odpowiadał tym samym lub podobnym uniwersalnym tekstem.
    Człowiek piszę do Eksperta z nadzieją, że otrzyma pomoc prawdziwego Specjalisty od niepłodności, a okazuje się, że po przeczytaniu odpowiedzi nie wiemy nic więcej ponad to co wiedzieliśmy już wcześniej. Ja rozumiem, że diagnozy nie da się postawić przez internet, ale przecież jest jeszcze coś takiego jak doświadczenie w pracy, którą Ekspert wykonuje. Przecież można na tej podstawie określić co w konkretnym przypadku jest prawdopodobne, a co mniej. Czego należałoby się spodziewać w konkretnym problemie. A tu tylko odpowiedź mówiąc ogólnie, że nie zna przypadku.
    Uważam, że istnienie tego Eksperta na forum to tylko strata czasu tak samo jego jak i nasza.

    vanessa, momo1009 lubią tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova33 wrote:
    Uważam, że istnienie tego Eksperta na forum to tylko strata czasu tak samo jego jak i nasza.
    On ma w tym swój interes- namawianie na in vitro najlepiej w jego klinice bo wtedy najwięcej skorzysta. Jemu nie chodzi o to zeby komuś coś doradzić tylko liczy sie dla niego kasa która może szanse zdobyć przez "porady" na tym portalu.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje szczegołowe pytania odpowiedział ogolnikowo, dla mnie kopiuj wklej odpowiedzi.

  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    99 % wypowiedzi można streścić tak : z podanych przez panią informacji nie mogę nic wywnioskować ale z pewnością najlepszym rozwiazaniem będzie in vitro! Zapraszam na konsultacje.

    aszka, Ewa99, momo1009, vanessa, Maczek, KMK, hipisiątko lubią tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 21:11

    20140607580114.png

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz wrote:
    Mnie też denerwują jego odpowiedzi, są pisane zwykle na odwal. Z tą fazą lutealną to w ogóle jakiś żart. Chyba każda z nas wie na jej temat więcej niż ten "ekspert". Ja też mam krótką, zwykle 10 dni, poniżej 10 jest źle.

    Na to jest jedna jedyna, jakże odkrywcza rada... Biegnij na in vitro! :P

    vanessa lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 27 lutego 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zoe31 wrote:
    99 % wypowiedzi można streścić tak : z podanych przez panią informacji nie mogę nic wywnioskować ale z pewnością najlepszym rozwiazaniem będzie in vitro! Zapraszam na konsultacje.
    Druga moja ulubiona odpowiedź:
    "Proponuję wykonanie badania fragmentacji DNA plemników (metodą TUNEL). Przy tej okazji jest wykonywane badanie ogólne nasienia, więc nie ma potrzeby mnożenia kosztów. Obecnie w wybrane dni miesiąca (czwartki) przyjmuję także we Wrocławiu, zapraszam więc serdecznie na konsultację"
    Po tym jak dziewczyny wpisują całą stronę wyników badania plemników i mają konkretne pytania o jakiś parametr :D
    Nie wiem jakim ten Pan jest ginekologiem, ale na pewno świetnym marketingowcem ;)

    vanessa, Gosiacu lubią tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tez uważam, ze bije kasę na tym in vitro. Dziewczynom z endometriozom z góry proponuje in vitro mówiąc, ze jesteśmy mega beznadziejnym przypadkiem, gdzie wielu z nas pomaga po prostu dobrze wykonana laparoskopia. Wiele ciąż jest właśnie po laparo, wiec nie jest tak, jak on pisze, ze tylko on vitro.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ