X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne depilacja laserowa bikini a plodnosc
Odpowiedz

depilacja laserowa bikini a plodnosc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolone nogi kobiety = większa ochota na seks?

    emaj lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2017, 15:19

    zwei_kresken lubi tę wiadomość

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 14 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy faceci po depilacji też zachodzą...

  • KarolKa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również wykonywałam zabiegi depilacji, przeszłam całą serie na nogi, pachy i bikini. Zaszłam normlanie w ciążę a dzięki temu mogę teraz się cieszyć gładką skórą na lata. Jest to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Jak macie ciemniejsze i grubsze włoski to nie zastanawiajcie się nawet, bo warto. Ja wykonywałam zabiegi w Warszawie, bo tam też mieszkam w salonie LaserCare przy ul. Grzybowskiej 5.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ