X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dieta w ovu- warto??
Odpowiedz

Dieta w ovu- warto??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny- czy ktoras z Was skorzystała z diety na ovu? Kilka dni temu dostalam info na maila, ze wprowadzają. Na czym to wlasciwie polega? Zastanawiam sie nad kupnem, ale przed tym chialabym uslyszeć Wasze opinie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 00:22

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie dieta oparta na produktach, które mogą pomóc w zajściu w ciążę, czyli w praktyce zbilansowana, z dużą ilością warzyw, oparta na nieprzetworzonej żywności. Każdy dietetyk ustawi Ci taką samą, a jeśli wgłębisz się w fora lub wideo na YT (tam porad jest masa, warto czerpać wiedzę od profesjonalistów) to będziesz sama w stanie taką ustawić.
    Dieta dla staraczek nie powinna diametralnie różnić się od po prostu zdrowej diety :) ja taką sobie ustawiłam rok temu i schudłam na niej 13 kg, jedząc 2000 kcal dziennie (żadne głodówki), nie forsując ciała ćwiczeniami.

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja skorzystałam. to nie jest żadna konkretna dieta w sensie na śniadanie zjedz to,na 2 śniadanie to,na obiad to, podwieczorek to i na kolację tam to ;)
    dieta ta to lista produktów, które powinnaś używać w diecie, których należy unikać, proponowane koktajle warzywne i owocowe według twoich upodobańń tzn produktów, których nie oznaczyłaś jako nielubiane bądź uczulające :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 01:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długa ta lista, czy tak ot wymienione z 10 rzeczy?

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najwiecej w kategorii mam wymienione 15 produktow a najmniej 3, to zalezy co zaznaczysz, ze nie chcesz. Pozniej z pozostalych wybiera zalecane dla ciebie i niewskazane
    Jest 8 kategorii zalecanych i 7 niezalecanych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 13:51

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa... Czyli takie trochę bardziej rozbudowane.
    I coś Ci to nowego wniosło do sposobu odżywiania? Naprawdę jest dostosowane do stanu płodności? ;)
    A te koktajle jakieś odkrywcze, czy coś w stylu "zmiksuj szpinak z bananem"? :D

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dziewczyny, ale to chyba jakis chwyt marketingowy... tyle stron jest teraz w necie na temat diet... - za darmo! dla mnie to osobiscie zbedny wydatek, no ale jak ma komus pomoc, to dlaczego nie <3 :)

    mana, aszka, zAgatka lubią tę wiadomość

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    nie wiem dziewczyny, ale to chyba jakis chwyt marketingowy... tyle stron jest teraz w necie na temat diet... - za darmo! dla mnie to osobiscie zbedny wydatek, no ale jak ma komus pomoc, to dlaczego nie <3 :)

    Też mi się tak wydaje. ;)

    Anna255 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie w necie jest sporo na temat prawidłowej diety, ale kto ma czas na studiowanie tego wszystkiego? Dla mnie to jest super rozwiązanie, ponieważ wszystko jest podane na tacy. Mam sporo problemów hormonalnych, zdarzają się cykle bezowulacyjne... :( Tutaj mogłam sobie wszystko pozaznaczać i wyskoczyły mi wszystkie zalecenia dobrane pode mnie i moje (cholerne) dolegliwości. Ja na razie wzięłam tylko zalecenia diettyczne, więc o koktajlach się nie wypowiem

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam 8 przepisow na koktajle (4warzywne,4owocowe), do tego jest receptura jak stworzyc swoj koktajl wedlug upodoban. Myslalam, ze duzo wiecej bedzie tego albo codziennie jakies nowe sie pokaza + jadlospis dzienny, ale to sa tylko zalecenia. Same musicie sobie odpowiedziec na pytanie czy warto, moim zdaniem troche malo tego ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • my.heart. Koleżanka
    Postów: 168 61

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka ja właśnie odwrotnie mam wykupione tylko koktajle ;);)
    Fatim- ja też mam cztery owocowe i cztery warzywne :D dzisiaj byłam na zakupach w tesco, zaopatrzyłam się w produkty i zrobiłam pierwszy owocowy- wyszedł pyszny! Kurde normlanie wewnętrznie czuję, że robię dla sivie coś dobrego i nie tylko dla siebie mam nadzieję. ;) tylko teraz muszę ładnie poprosić Mikołaja o nowiuśki blender :D

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję, że Mikołaj spełni Twoją prośbę :D:D dzisiaj wykupiłam dietę, wzięłam całość, a cooo ;) Za taką usługę cena jest całkiem ok.. Jak przetestuję, dam znać ;)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie zaznaczylas dolegliwosci ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • malenka Koleżanka
    Postów: 50 27

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wykupiłam całość. znów się rzucam na wsyzstko ;-) zaznaczyłam nieregularne cykle i niedoczynność tarczycy. Ale chyba biorą też wagę, wiek i inne rzeczy. Mnie się bardzo podobają te zalecenia - to jest lista ze wszystkich kategorii produktowych, czyli np. które mięso jeść, którego nie jeść, co z nabiału mi posłuży a co nie etc.
    Fajne są też takie dopasowane porady diet. - ja miałam ich 15, ale konkretnie pod moje dolegliwości i wagę. Ja mam chopla na punkcie diety i jakiś czas temu byłam nawet u dietetyczki w Wawie - wydałam kupe kasy a w sumie wydaje mi się że to co mi po wizycie dała - moje zalecenia - były mniej dopasowane do mnie niż to co tutaj otrzymałam. Kokltaje też wyglądaja dobrze, choć jeszcze nie próbowalam - zacznę od jutra. tylko ja zrobiłam błąd bo nie zaznaczyłam że nie lubię awokado a dostałam aż trzy przepisy z awokado...szkoda, bo się zgapiłam, spieszyłam sie i nie widziałam że jest do wykluczenia awokado, że się nie lubi :( ale generalnie ja b polecam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    nie wiem dziewczyny, ale to chyba jakis chwyt marketingowy... tyle stron jest teraz w necie na temat diet... - za darmo! dla mnie to osobiscie zbedny wydatek, no ale jak ma komus pomoc, to dlaczego nie <3 :)
    tak samo mysle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:54

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się skusiłam i naprawdę jestem zadowolona. Zalecenia idealnie dobrane pode mnie. Tzn. mam lekką niedowagę, niski poziom progesteronu, zdarza się, że nie mam owulki... Wczesniej probowalam szukac w necie, tak jak piszecie, ale czesto były sprzeczne informacje- na każdej stronie było co innego :/poza tym tak jak w moim przypadku rzadko gdzie jest napisane o niedowadze. A tutaj mam wszystko razem, na każDĄ dolegliwość coś, jakaś rada, zalecenie, produkt...
    To jest opracowane przez dietetyka- jest napisane, więc nie uważam tego za chwyt marketingowy. A nawet jeśli, to za trzy dychy to ja poproszę, żeby wszystkie chwyty marketingowe były tak bardzo pomocne :)teraz wiem co jesc, czego unikac, na co zwracac uwagę... gdybym miała iść do dietetyka, po takie same rady, to pewnie za te pieniądze nawet by się ze mną nie spotkał :D

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... aż takie przydatne? Niezła reklama :D

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żebyś wiedziała dla mnie bardzo przydatne. :D jak myslisz może powinnam napisać do Ovu, żeby zapłacili mi za zachwalanie usługi? :D

    julka_kulka lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha dobre :)

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ