Forum Starając się - ogólne Dieta w ovu- warto??
Odpowiedz

Dieta w ovu- warto??

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julka_kulka Ekspertka

Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a judysia dobre koktajle? Bo ja chyba po świetach sobie wykupię, a mam trochę podobne dolegliwości do Ciebie...

km5sgu9r4z5eztia.png

Czekamy na Ciebie <3
  • judysia86 Przyjaciółka

Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorka, że dopiero odpisuje, ale przez te święta nie mam czasu zagladac.. Koktajle nie wszystkie jeszcze wyprobowalam, ale te które robiłam są smaczne- pewnie z racji tego, że wszystkie składniki lubie. A tych których nie lubie nie są brane pod uwage. Ja sobie troche je modyfikuje, nie lubie jak jest za gęsty, to dodaje sobie troche wiecej wody itd. można kombinować :)

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • agnes175 Autorytet

Wysłany: 19 grudnia 2014, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś

Laski koniecznie zajrzyjcie tam: http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/

jesli interesuje Was zdrowe,racjonalne,niemonotonne,szybkie,proste i zdrowe jedzenie!!!! :D

f2wli09kno5rlzcx.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego