X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dieta w ovu- warto??
Odpowiedz

Dieta w ovu- warto??

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a judysia dobre koktajle? Bo ja chyba po świetach sobie wykupię, a mam trochę podobne dolegliwości do Ciebie...

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorka, że dopiero odpisuje, ale przez te święta nie mam czasu zagladac.. Koktajle nie wszystkie jeszcze wyprobowalam, ale te które robiłam są smaczne- pewnie z racji tego, że wszystkie składniki lubie. A tych których nie lubie nie są brane pod uwage. Ja sobie troche je modyfikuje, nie lubie jak jest za gęsty, to dodaje sobie troche wiecej wody itd. można kombinować :)

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Laski koniecznie zajrzyjcie tam: http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/

    jesli interesuje Was zdrowe,racjonalne,niemonotonne,szybkie,proste i zdrowe jedzenie!!!! :D

    f2wli09kno5rlzcx.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ