X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dlaczego w końcu musi się udać?
Odpowiedz

Dlaczego w końcu musi się udać?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolca wrote:
    Malutka Eve, te śmiejące sie maluszki są rozbrajające. Moja córka niestety nie ma takich napadów śmiechu.
    Mogę powiedzieć, że kochać swoje dziecko to cudowne uczucie, widzieć jej postępy w rozwoju, dać swoją miłość, uczyć poznawać świat, pokazywać i tłumaczyć to co nas otacza to coś pięknego. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowa, pierwsze "mama". Na samo wspomnienie tych chwil mam łzy w oczach ze wzruszenia. Macierzyństwo, już na etapie ciąży to naprawdę coś wyjątkowego. Ten jeden uśmiech z rana wynagradza nieprzespaną noc czy wysmarowane szminką lustro ;)
    Jasne, że to nie tylko różowe chwile, bo momentów zalamania, bezradności, niemocy jest równie dużo, zwłaszcza jak noworodek czy niemowlę płacze i płacze a my nie wiemy dlaczego. Później sa róznego rodzaju bunty...

    Pięknie to napisałaś Kochana, widać, że jesteś Mamą i to przepełnioną miłością, bo ten wpis naprawdę chwyta za serce i jeśli kiedykolwiek pomyślałam sobie, że być może to znak, że nie mogę zaciążyć, być może to nie ten moment, to teraz wiem na pewno, że bardzo się myliłam.
    Obawy na bok!
    Chyba ta potrzeba jest we mnie i to pragnienie, które nie pozwalają mieć innych planów jak tylko to, żeby zostać rodzicem :)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ