X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dlaczego w końcu musi się udać?
Odpowiedz

Dlaczego w końcu musi się udać?

Oceń ten wątek:
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 października 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest przecież takie powiedzenie że dziecko jest po to zeby ci na starość miał kto ostatnią szklankę wody z ręki wyrwac ;p hehe

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Ja mam teraz babcie na swoim garnuszku, ma życie jak w raju. Nigdy za granicą nie była a teraz w wieku 90 lat siedzi ze mną na Cyprze. I kurde do śmierci będę jej herbatę podawać. Gotować, prać, prasować i robić zakupy niech sobie już sama robi, ha ha ha. (żart)

    No dlaczego? Dlatego że każdy z nas zasługuje na bycie rodzicem. Ja byłam nauczycielką w Polsce, strasznie lubiłam "cudze dzieci uczyć" - takie wychowywanie na pół etatu. Teraz chętnie wychowałabym na swojej piersi własnego potworka!

    to piękne poniekąd poświęcenie z Twojej strony, bo widzisz obserwuję często dookoła jak niektórzy pozbywiają się rodziców, czy dziadków, których oddają do domów opieki. i wyć mi się chce, bo chętnie bym ich wszystkich przygarnęła, ale świata zbawić się nie da..

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 3 października 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbawisz mój świat jak weźmiesz moją babcię, chcesz??? worship.gif

    Nawet ci dopłacę! LOL

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 17:05

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 października 2013, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tak. Ja często obserwuję starszych ludzi bo taką mam pracę (pracuję na osiedlu pełnym starszych osób) i zdarza się ze strasznie mi niektórych szkoda.

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Zbawisz mój świat jak weźmiesz moją babcię, chcesz??? worship.gif

    Nawet ci dopłacę! LOL

    ja lubię starszych ludzi, naprawdę :)
    trzeba mieć cierpliwość jak do dziecka czasami, więc masz teraz niezłą szkołę przed swoim Maluchem :P

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 3 października 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to zależy jeszcze jaka jest taka osoba.. niektorzy są potworami ;)

    vzljzlo8wkfqy0b4.png

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umarłam, hahahaha :D

    - Ten lekarz jest niesamowity! W kilka sekund wyleczył moją żonę z wszystkich dolegliwości!
    - Jak to zrobił?
    - Powiedział, że to objawy nadchodzącej starości...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra Dziewuszki biegnę teraz na 807643d4q8tbhwv6.gif 324002hifwzr9qbt.gif
    będę pooooteeem :*

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle że każda z nas chce mieć dziecko , by czuć się naprawdę kobietą, by malutką istotkę bardzo kochać , gdy wracamy z pracy by jej uśmiech nas relaksował i u drzwi słyszeć już " meme" mieć kogo w wózku prowadzać , komu zabawki kupować..... ja ostatnio jak widze ubranka dla niemowlaczków albo smoczek ostatnio w aptece w kwiatkii sloniki to mi się płakać chce ale wiem że W PAŻDZIERNIKU MUSI SIĘ UDAĆ , NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH I MY TO UDOWODNIMY :-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 3 października 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, wszystkie wiemy, jak to jest z dzieckiem, nieprzespane noce pieluchy płacz, ale jak się uśmiechnie pośmieje, powie Mamo... to chyba się o wszystkim zapomina.
    Ja całe życie chciałam mieć dziecko, czemu w sumie to nie wiem, chciałabym je kochać tulić uczyć życia.
    Teoretycznie wiem sporo o wychowywaniu dzieci (Super Niania, dzieci brata) a jaką mamą będę na prawdę... to czas pokaże :)
    Chciałabym takie maleństwo....

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 3 października 2013, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem jak oglądam coś w tv albo czytam różne wiadomości na necie i widzę jakcy są dzisiejsi nastolatkowie (ehm, nie żebym sama mega stara była, ale mentalnie jednak czuje się z innego pokolenia), to aż przerażenie mnie ogarnia, czy w ogóle dałabym radę wychować gimnazjalistę, jakoś zapanować nad tą burzą hormonów i beznadziejnym wpływem znajomych. Ale po chwili przychodzi odkrywcza, uspokajające myśl, że przecież nie urodzę od razu gimnazjalisty, tylko maluśkiego niemowlaczka, którego będę wychowywała i którego będę się uczyła od samego początku, uff :) dobrze to jednak zostało wymyślone :)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BOBASEK wrote:
    W PAŻDZIERNIKU MUSI SIĘ UDAĆ , NIE MA RZECZY NIE MOŻLIWYCH I MY TO UDOWODNIMY :-)

    takie podejscie to ja rozumiem :D aż chce się próbować :D

    celia, BOBASEK lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie że sie uda jakże by inaczej :-)

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 3 października 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się ze wszystkimi poprzedniczkami, ale chciałabym dodać jeszcze jedno.
    Otóż taka nasza natura. Kobieta po prostu naturalnie czuje, że jest stworzona do macierzyństwa (nie jest przypadkiem przecież określenie "Matka Natura"). Owszem są kobiety, które tego nie czują, ale ile razy słyszałam "przez całą ciążę nic nie czułam do tego dziecka, ale jak trzymam je teraz w ramionach, nie wyobrażam sobie życia bez niego".
    Jest to głęboko stworzone w naszej podświadomości, jest to cud, który zawsze będzie przyciągał i budził podziw. Może nie u mężczyzn, czy bezdzietnych osób, ale właśnie u Matek i kobiet pragnących nimi zostać. Nie wyznaję zasady, że jak kobieta chce już mieć dziecko, to pozostaje już na zawsze w roli Matki. Nawet po trójce dzieci chce być jeszcze kochanką, przyjaciółką itp. Ale bycie Matką będzie moim naturalnym spełnieniem najskrytszego pragnienia, które jest po stokroć silniejsze niż chęć posiadania czegokolwiek innego. Posiadanie dziecka równa się bycie sobą już w stu procentach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2013, 23:02

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgenek wrote:
    Posiadanie dziecka równa się bycie sobą już w stu procentach.

    posiadanie dziecka=bycie matką, więc zgadzam się Olgenku, poza tym pięknie to wszystko napisałaś :)

    Olgenek lubi tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 4 października 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Malutka, tak prosto z serca mi wyszło :)

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosto z serca jest najprawdziwsze Kochana :)

    Olgenek lubi tę wiadomość

  • Olgenek Ekspertka
    Postów: 208 186

    Wysłany: 4 października 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, miało być krótko i zwięźle, ale nie mogłam sie powstrzymać :P

    1bf4fbaaea42d99c70b356c72a75b59c.png
  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 4 października 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka Eve, te śmiejące sie maluszki są rozbrajające. Moja córka niestety nie ma takich napadów śmiechu.
    Mogę powiedzieć, że kochać swoje dziecko to cudowne uczucie, widzieć jej postępy w rozwoju, dać swoją miłość, uczyć poznawać świat, pokazywać i tłumaczyć to co nas otacza to coś pięknego. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowa, pierwsze "mama". Na samo wspomnienie tych chwil mam łzy w oczach ze wzruszenia. Macierzyństwo, już na etapie ciąży to naprawdę coś wyjątkowego. Ten jeden uśmiech z rana wynagradza nieprzespaną noc czy wysmarowane szminką lustro ;)
    Jasne, że to nie tylko różowe chwile, bo momentów zalamania, bezradności, niemocy jest równie dużo, zwłaszcza jak noworodek czy niemowlę płacze i płacze a my nie wiemy dlaczego. Później sa róznego rodzaju bunty...

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

  • karolca Przyjaciółka
    Postów: 76 30

    Wysłany: 4 października 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka Eve, te śmiejące sie maluszki są rozbrajające. Moja córka niestety nie ma takich napadów śmiechu.
    Mogę powiedzieć, że kochać swoje dziecko to cudowne uczucie, widzieć jej postępy w rozwoju, dać swoją miłość, uczyć poznawać świat, pokazywać i tłumaczyć to co nas otacza to coś pięknego. Pierwszy uśmiech, pierwsze słowa, pierwsze "mama". Na samo wspomnienie tych chwil mam łzy w oczach ze wzruszenia. Macierzyństwo, już na etapie ciąży to naprawdę coś wyjątkowego. Ten jeden uśmiech z rana wynagradza nieprzespaną noc czy wysmarowane szminką lustro ;)
    Jasne, że to nie tylko różowe chwile, bo momentów zalamania, bezradności, niemocy jest równie dużo, zwłaszcza jak noworodek czy niemowlę płacze i płacze a my nie wiemy dlaczego. Później sa róznego rodzaju bunty...

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ