X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długie cykle bezowulacyjne
Odpowiedz

Długie cykle bezowulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Stokrotka Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ;) jestem tu nowa, chociaż o dziecko staramy się już 7 miesięcy. Chociaz ciężko to nazwać staraniem bo od 4 miesięcy nie miałam miesiączki. Moje cykle zawsze były długie i nieregularne. Miesiączki wywoływane Luteiną i Duphastonem, pół roku na anty w celu obniżenia androgenów. Na razie wykluczono PCOS, czekam w kolejce do endo i szaleje z niepokoju i smutku. Tak bardzo chciałabym mieć chociaż nadzieje, ze może w którymś cyklu się udało. Ale skoro mój cykl trwa już ponad 100 dni to Chyba ciężko tu mówić o staraniu się :/ Dziewczyny, ogromna prośba do Was. Czy może znacie jakąś historie gdzie udało się zajść w ciążę przy tak rozjechanych cyklach? Mam dopiero 22 lata a trace juz nadzieje ze kiedykolwiek będę mamą :/

    Stokrotka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka ja mam cykle 28 dni jak w zegarku i od 15 cykli nie mogę zajść w ciąże . więc nie mu tu naprawdę reguły.

    a cykle można wyregulować i owulkę wywołać

    clo na wywołanie owulacji, monitoring, pregnyl na pękniecie , seks i duphaston w 2 fazie i będzie git!

  • Stokrotka Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za słowa otuchy :) wczoraj zrobiłam test bo pomyślalam, a może jednak... Niestety nawet gdybym dopatrywała się cienia drugiej kreski to i tak bym nie zobaczyła :( no nic, poczekam do 10go na wizytę i zobacze co usłysze. Boje się ze dostanie antykoncepcję na obnizenie androgenów i będę musiała przełożyć starania :(

    Stokrotka
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój cykl zaczał sie 28 lutego. w miedzyczasie po duphastonie dostałam plamienie, ale to zdecydowanie nie był okres i czekam teraz na właściwą małpe. zawsze miałam nieregularne, dlugie cykle ale tego to u mnie jeszcze nie było :O

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Stokrotka Znajoma
    Postów: 25 7

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW, doskonale Cię rozumiem. Też pierwszy raz mam taką długą przerwę. Wydaje mi się ze mój organizm bez luteiny albo duphastonu nie jest już zdolny do miesiączki :/ a nie miałaś czasem objawów takich jak na okres przed tym plamieniem ? Bo ja mam czasem normalnie objawy jak na okresu bol podbrzusza, tkliwość piersi i krostki na twarzy, ale potem to mija a okresu nie ma :/ wiec myślę ze może jednak cos się dzieje, ale jakichś hormonów jest zbyt mało by doszło do krwawienia..

    Stokrotka
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka mam tak samo jak Ty @bez leków mam co3-4miesiace dlatego od ponad 3lat przyjmuje leki na wywołanie. Mam delikatne pcos a z hormony mam w normie oprócz progesteronu jest bardzo niski i troche zawyżony stosunek lh do fsh. Tak jak dziewczyny piszą wyżej clo na stymulacje +monitoring .

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ