X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dlugosc staran a badania
Odpowiedz

Dlugosc staran a badania

Oceń ten wątek:
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 16 marca 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram się od 4 lat, stymulowanych cykli było 12 i te tylko liczę bo bez stymulacji nie mam owu więc i nie ma szans na złoty strzał, a badania to:
    -usg 2010 <-- psoc
    -tsh, fsh i prolaktyna 2012 <-- w normie
    -badanie nasienia 2012 <-- norma, niska morfologia 6% ale jeszcze norma
    -laparoskopia sierpień 2013 <-- nakłuwanie jajników, drożne jajowody
    -tsh, fsh, prolaktyna, insulina, lh luty 2014 <--- tsh ponad 6, prolaktyna ponad 30, resta w normie
    -tsh, prolaktyna (kontronie) marzec 2014 <-- tsh ponad 1, prolaktyna 3 i zmniejszenie dawki bromergonu
    -badanie nasienia marzec 2014 <-- norma, morfologia 12% czyli lepiej niż było

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 17 marca 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie czy testosteron 70 przy normie do 48 może być przyczyną niezachodzenia w ciążę??

    Maracuja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nasz 7 cykl staran zrobilam tsh prolaktyna progesteron lh fsh wszystko w normie :)

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 25 marca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roletka wrote:
    ja staram się od 4 lat, stymulowanych cykli było 12 i te tylko liczę bo bez stymulacji nie mam owu więc i nie ma szans na złoty strzał, a badania to:
    -usg 2010 <-- psoc
    -tsh, fsh i prolaktyna 2012 <-- w normie
    -badanie nasienia 2012 <-- norma, niska morfologia 6% ale jeszcze norma
    -laparoskopia sierpień 2013 <-- nakłuwanie jajników, drożne jajowody
    -tsh, fsh, prolaktyna, insulina, lh luty 2014 <--- tsh ponad 6, prolaktyna ponad 30, resta w normie
    -tsh, prolaktyna (kontronie) marzec 2014 <-- tsh ponad 1, prolaktyna 3 i zmniejszenie dawki bromergonu
    -badanie nasienia marzec 2014 <-- norma, morfologia 12% czyli lepiej niż było

    To moze teraz zaskoczy bo TSH 6 to bardzo duzo bylo.
    Maracuja wrote:
    Mam pytanie czy testosteron 70 przy normie do 48 może być przyczyną niezachodzenia w ciążę??

    Mysle, ze to moze byc problem.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ