X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wszystkim :)

    Widzę tematy szły w których jestem dobra :P hehe a raczej obeznana o to lepsze słowo. Jak wiecie obracam się w gronie matek, nianiek i babć itd.itp. moje że tak powiem ''szefowe'' często zamawiały coś z neta tzn właśnie paczki ciuszków lub butki. Ostatnio moja obecna pracodawczyni zamówiła wielką pakę ciuszków jak to Pani sprzedająca napisała nie są zniszczone, czyste i zadbane (wiem z rozmowy z moją szefową) przyszła paka fakt wielka ale ciuszki yhm yhm po pierwsze to sprane na maksa, pokulkowane i rozciągnięte poza tym mało co pasuje na małą a na zaś i tak się nie nadają bo wyglądają jak wyglądają tylko na podwórek by dobrudzić i wyrzucić. Szkoda bo K. myślała że będą fajne a widziałam jej zawiedzioną minę. No więc nie zawsze jest jak piszą panie. Nigdy nie wiadomo ale czasem oczywiście można trafić na perełki. Buciki kilka razy kupiła adidasy oryginalne za 30/20zł i stan super także różnie to z tym jest. Ja bym chyba wolała pójść sama do lumpka i powybierać ciuszki takie jakie uważam, potem wiadomo uprać i wyprasować.

    Co do ludzi to ja też wybieram psy ;)
    A co do mięśniaka to ja za dużo z nim raczej nie zdziałam Lago :/ zostaje mi faszerować się drogimi lekami przez 3 miechy z niewiadomym powodzeniem bądź zaryzykować usunięcie mięśniaka z ryzykiem utraty macicy więc wolę zaryzykować i próbować z nim zajść w ciążę.

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    U Was też tak gorąco?

    Dla każdej dla ochłody ;)
    home_wloskie.png

    Ale bym sobie zjadła takiego ale nie chce mi się tyłka ruszyć bo musiałabym mpkiem jechać na miejscu tylko sklepowe :/
    P.s Waniliowy lub śmietanka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2018, 11:31

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj takiego kreconego tez bym pochlonela... mniam...

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi sikaj!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jutro jutro, się wyjaśni ale kciuki już dziś zaciskam &&

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim

    Hipi jak sytuacja? &&

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess dodaj jeszcze ból zęba do objawów ''faceci do wzięcia'' słowa Ewelinki ''bo jak kobietę boli ząb to znaczy że jest w ciąży'' :D haha

    Janess, Lago, Krystyna123, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Chłopaki do wzięcia Karola a dziewczyna to Aśka.


    A no widzisz pomyłeczka ;) tak czy siak ząb mnie boli :D haha Nie no Hipi mnie tu szlag trafia a Ty mówisz że jutro? Grrr.... :/

    hipisiątko, Lago, Janess, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi po hsg krwawiłaś, bądź miałaś plamienia? Ja wczoraj już czysto a dziś mam plamienia i brzuch ćmi mam nadzieję że nic złego się nie dzieje tam :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę boję się trochę ale mam nadzieję że to nic poważnego i przejdzie samo niedługo. Ogólnie czuję się dobrze tylko te plamienie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam :) prawy drożny a lewy w 10% bo mięśniak go uciska i kontrast przeszedł z opóźnieniem i tylko trochę. Dziś większe plamienie i trochę brzuch ćmi poza tym ok

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miałam stymulacje to były z obu a naturalnie to niby wcale nie było chociaż w to nie chce mi się wierzyć więc teraz najlepiej by było jak najczęściej z prawej ;)

    Janess lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :-)
    Hipi czekam na wynik testu !
    Karola co do miesniaka to się nie wypowiem bo u mnie akurat on przeszkodził, jak już udało się zajść to akurat musiało się zagniezdzac centralnie pod samym miesniakiem :-/ no ale najważniejsze że drugi 100 % drozny tamten pewnie też:-)
    Trzeba gratulowac:-)


    A ja hmm moje pójście do mamy poskutkowało tym że właśnie obudziłam się na Mazurach:-) jesteśmy tu od wtorku rano w poniedziałek o pół nocy wyjechaliśmy żeby być około 7 Na miejscu, wczoraj też zaliczylismy morze Gdańsk, Sopot
    Karola niestety się nie zobaczymy , tak naprawdę mamy tak napięty grafik że czasu mi braknie do wszystkiego :-(
    Mieliśmy wracać w niedzielę, ale wracamy już jutro na noc wyjeżdżamy- dobre i to
    Generalnie wyjazd udany , dziś planujemy Mamerki i Wilczy Szaniec
    Udanego Dnia wszystkim :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2018, 08:00

    Janess, hipisiątko, Fantasmagoria, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona bardzo szkoda że się nie zobaczymy ale cieszę się że miło spędzicie czas :) Mam nadzieję że wszystko u Was ok
    Co do mięśniaka to ja wiem że jest ryzyko ale ono zawsze istnieje. Mimo drożności uznajmy jednego jajowodu bo drugiego nie biorę pod uwagę to i tak na ciążę naturalnie nie liczę a tylko wspomaganą. Czas pokaże... Miłego dzionka kochana :)

    Hipi???

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No przejezdzalismy wczoraj przez Olsztyn odrazu pomyślałam o Tobie ;-)

    Hipiiii?

    Karolina2787, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze kiedyś będzie okazja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wątek zdechł... :(

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny, ja już na swoich wlosciach
    Po powrocie wczoraj szybko jechaliśmy na sklep kupić nową kuchnię:-)
    Same dobre rzeczy! Miałam przeznaczona gotówkę na zakup sprzętu oczywiście nie dało rady limit plus nadwyżka wyczerpane:-P
    Ale widok w kuchni niesamowity. Zostało mężowi jeszcze piekarnik przepalic - ja wczoraj próbowalam ale ilość dymu jaka się nagromadzila ( wiem że to normalne) tak mnie tak mnie przerazila że odrazu go wylaczylam

    Hipi co z testem ?

    Dziewczyny ja od wczoraj stwierdziłam że bol który określam jako bol owu to nie jest to :,( w tym miesiącu 3 razy go miałam :-(

    Karola A Twój badania robił ponownie ?

    Jannes ale żeby 4 rano ? Haha

    Krystyna123, hipisiątko, Janess lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Ja u teściów z moim siedzimy. No mam nadzieję że jak wrócą wszystkie z urlopów, wakacji itp. to i tutaj na wątek też ;)

    Ona nie jeszcze nie robił badania ale niedługo musi. Co do piekarnika to nie dziwię Ci się, trauma zostaje...

    Krystyna123, Janess, Lago lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8524 7417

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatni dzień urlopu. Wciąż walczę z diagnoza mojej tarczycy ale dostałam leki i za miesiąc mam powtórzyć badanie. Z mężem mam kosę i w tym cyklu w końcu odpuszczę starania bo mam zamiar się na dziada złościć jeszcze przez dłuższy czas :-) dzisiaj w planach odświeżenie/malowanie ściany w sypialni :-) a jak Wam mija niedziela?

    Krystyna123, Janess lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ