X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 1 października 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi kciuki za 4 kreski!!!

    Motyl.super kolorki!
    A robienie samemu sie mega oplaca ;)
    Ja robie sobie sama paznokcie od 2007 roku ;)

    hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi 4 krechy jak nic !
    Zaglądam i czekam na wieści rozumiem że to jeszcze nie dziś:-(

    Cześć dziewczyny;-)

    Wtedy kiedy podjęłam decyzję mąż też podjął i osobiście podałam mu " antidotum " powiedział do mnie te słowa- jak Ty mnie wykrecisz i drugiego dziecka też widział nie będę to ja już Nieiwem co ja zrobię...
    Dzwonią mi te słowa w uszach do teraz, czy naprawdę tego się obawiał? Że poprostu odejdę? Nie dałam mu żadnego powodu do tego żeby tak myślał... , czyżby mi nie ufal? Aż ciężko mi to zrozumieć ... przecież ja o niczym innym nie marzę jak o PELNEJ rodzinie ... ehh powalone to wszystko ...

    Ccierpliwa niewiem jak hybrydy Ci spływają może za dużo tego dajesz? Malujesz tak jak lakierem ?
    Jannes technika stempla opanowana , u mnie na przeźroczystym lekko wystarczy dotknąć ja poprostu za mocno naciskalam - trzeba odcisnąć " na odwal się " i wtedy wychodzi

    Janess, Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl ja chodziłam co 3 tygodnie , obecnie mam zaoszczędzone 210 zł na sprzęt wydałam ponad 700 więc jeszcze 2 miesiące i mi się zwróci;-) myślę że opłaca się jak nic

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie możliwe Hipi powiedz że to nie prawda że jeszcze za szybko ta test sikany no weź :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa !! To nie możliwe:-(
    To nie może być prawda !! :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi wiesz jakie te testy sikane są może jednak jest nadzieja 3 dni to jednak coś poza tym beta jest bardziej wiarygodna. Ja jeszcze kciuków nie puszczam &&

    hipisiątko, Krystyna123 lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 2 października 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona nie nie daje za duzo, poprostu ciezko sie przestawic... po 9 latach tylko i wylacznie nakladania na moje paznokcie zeli od 2 lat robie tez hybryde a jednak nie ma sie co oszukiwac jest duzo rzadsza jak gesty zel... z tym ze mi zwykly lakier tez potrafi splynac tzn nie zeby lakuer czy hybryda jakos dramatycznue mi plynely ale jednak cos tam przy chwili nieuwagi sie zdarzy... przy zelu jednak mi latwiej...
    Co dziwne jak zrobie komus to nie mam takich problemow haha tylko samej sobie mi sie takie akcje z hybryda zdarzaja...
    Przywyklam poprostu do dobrego bo z zelami mi sie duzo latwiej pracowalo, a ze teraz robilam bardzo rzadko ze wzgledu na prace (nie moge miec w pracy) to nie zdazylam sie przestawic na cos mniej plastycznego, ciaza byla za krotka hehe a to byl jedyny okres kiedy robilam regularnie, a nie tylko na urlop...
    To na czym sie fajnie pracuje to baza proteinowa z indigo... jest fajna gesta...
    Za to baza hard z neonail jest tak rzadka ze az sie plakac chce, ale za to bardzo dobrze trzyma...
    Zawsze mam do czasu az odrost zaczyna "niezdrowo" wyglądać i prosi sie o zrobienie nowych i zawsze wszystkie w nienaruszonym stanie...



    Hipi tak mi strasznie przykro :(

    hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Tysia16003 Przyjaciółka
    Postów: 83 106

    Wysłany: 2 października 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chyba czas dołączyć do Was :) dziś wlasnie runął 10 cykl starań. Jak zwykle od 3 mcy pol dnia zaszklone oczy i opychanie się kinder bueno na pocieszenie...

    P.s wszystkie badania hormonalne, wit d, zelaza etc w normie, owulacje co miesiac są bez zarzutu w 14 dc jak w zegareczku a zaskoczyc nie zaskakuje...

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    11 cs - cykl udany :)
    Wszystkie wyniki w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia16003 wrote:
    Cześć dziewczyny, chyba czas dołączyć do Was :) dziś wlasnie runął 10 cykl starań. Jak zwykle od 3 mcy pol dnia zaszklone oczy i opychanie się kinder bueno na pocieszenie...

    P.s wszystkie badania hormonalne, wit d, zelaza etc w normie, owulacje co miesiac są bez zarzutu w 14 dc jak w zegareczku a zaskoczyc nie zaskakuje...
    Tak jak u mnie;) wyniki ok a ciazy jak nie bylo tak nie ma.
    Maz badany?
    Moj wlasnie musi sie wybrac ;)

  • Tysia16003 Przyjaciółka
    Postów: 83 106

    Wysłany: 2 października 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Tak jak u mnie;) wyniki ok a ciazy jak nie bylo tak nie ma.
    Maz badany?
    Moj wlasnie musi sie wybrac ;)
    Moj tez musi sie wybrac ale hak to mowi "boje sie ze cos bedzie nie tak, jak u Ciebie wszystko ok, i co wtedy" . A naciski na dzidziusia zaczął on, co mnie bardzo cieszylo, ze chce :)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    11 cs - cykl udany :)
    Wszystkie wyniki w normie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak z moim tez sie boi chociaz kurcze cos mi podpowiada ze to ze mna cos nie halo ;) wiesz ja zawsze mialam mega mieregularne cykle itp wzielam sie za wizyty po lekarzach gdy sie okazalo ze chcemy miec dziecko ;)
    Od stycznia jestem na lekach na tarczyce na prolaktyne od niedawna mam wlaczony metformax jedynie LH mam wysokie pije na to inofem ;) i wyniczki cudne a ciazy niestety dalej nie widac ;(
    Lekarz stwierdzil ze nastepny krok to juz badanie nasienia a jesli to wyjdzie ok to droznosc jajowodow;)
    Tylko smutne to i przykre gdy kolejny cykl i znowu nic ta nieudana probe jakos tak strasznie przezylam do tej pory mam jakies smuty z tego powodu heh
    Ale coz glowa dodo gory i probujemy dalej

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plus taki ze uregulowaly mi sie cykle co miesiac ladne wyliczony owulacje tez potwierdzone mialam usg i badamie progesteronu zawsze 7dni po owulce;)
    No niby jest ok ale na dzidzie dalej czekamy ;) tylko im dluzej tym bardziej sie rodzi w czlowieku mega przygnebienie i mysli co jest nie tak ;)
    Moze trzeba to odpuscic wrzucic na luz odouscic

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 2 października 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Pani Ewo1984 lajkujaca wybiorczo posty moje badz o mnie (cos jak internetowa anonimowa psychofanka), byloby milo, gdyby wlaczyla sie Pani w dyskusje zamiast namietnie sledzic moje wynurzenia zgorzknialej wspolalkoholczki :-P

    No wlasnie dzis klikajac na tym watku kolejny raz "lubie to" zastanawialam sie kiedy zwrocisz na mnie uwage :D

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 2 października 2018, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina i Lago moze mnie pamietaja ze starych watkow. Kiedys bylam Tissaia :)

    Krystyna123, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 2 października 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Zwrocilam uwage. Co teraz? ;-)
    A nicka Tissaia za cholere nie kojarze?

    Teraz chyba jestem zmuszona sie udzielac i zakolegowac z Wami :)
    Tissaia to byla wieki temu, jakos ze 2 lata :)

    Krystyna123, Karolina2787, Schmetterling lubią tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja właśnie pracę skończyłam, zasiadam do lapka, włażę na wątek i kuźwa myślałam że mi się pomyliły wątki bo nowe koleżanki widzę, chociaż z 10 cioma nieudanymi cyklami to ja bym jeszcze do długoterminowych się nie zaliczała, bez urazy ale każdy lekarz powie Wam że do roku starań to bez paniki dopiero po roku można coś podejrzewać że jest nie tak, podjąć badania i wgl ale oczywiście popieram że chcecie działać szybciej z leczeniem :)

    Tissaia pamiętam co u Ciebie? Znacie się z Krysią?

    Krystyna123, hipisiątko, Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 2 października 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta :)

    Hipcia trzymaj się :) mam nadzieję, że jakoś przez to przejdziesz i kolejne podejście okaże się szczęśliwe!!!

    Co do pazurów, to moja szwagierka się w to bawi i czasami ja na tym korzystam :) nie przepadam, bo niestety niszczą mi płytkę, więc częściej jednak używam tradycyjnych lakierów. Tak więc nie udzielę mądrych rad.

    Witam nowe koleżanki :) 10 cs to jeszcze nie tak dużo, mimo wszystko mam nadzieję, że to już końcówka starań, czego życzę z całego serca!!! Tyle, że u nas na wątku o staraniach chyba jest najmniej :D

    U mnie ost tydzień L4 :'( a tak mi dobrze było. Dziś zrobiłam zakupy, jutro jadę do domu rodzinnego na 3 dni, ostatni chorobowy weekend mam zamiar spędzić w domowych pieleszach :p Za oknem szaro, buro, ponuro oby żadna chandra się do mnie nie przyplątała...

    Trzymajcie się cieplutko!!!

    hipisiątko, Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia16003 wrote:
    Cześć dziewczyny, chyba czas dołączyć do Was :) dziś wlasnie runął 10 cykl starań. Jak zwykle od 3 mcy pol dnia zaszklone oczy i opychanie się kinder bueno na pocieszenie...

    P.s wszystkie badania hormonalne, wit d, zelaza etc w normie, owulacje co miesiac są bez zarzutu w 14 dc jak w zegareczku a zaskoczyc nie zaskakuje...

    Jak cos wpadaj na staraczki 2018 pogadamy ;)
    Oj dziewczyny dla osob ktore bardzo pragna dzieciatko nawet 10 cykl staran jest to duzo tym bardziej gdy wyniki sa ok ;)
    Wiadomo nie ma to porwnanoa do kilku lat ale jal ktos tu wpada to chyba sygnal ze moze szuka jakiejs porady kogos doswiadczonego itp
    ;)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 2 października 2018, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedno: zmywarkę kupiliśmy :D jupiiiii!!!

    hipisiątko, Janess, Schmetterling, werni lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Jak cos wpadaj na staraczki 2018 pogadamy ;)
    Oj dziewczyny dla osob ktore bardzo pragna dzieciatko nawet 10 cykl staran jest to duzo tym bardziej gdy wyniki sa ok ;)
    Wiadomo nie ma to porwnanoa do kilku lat ale jal ktos tu wpada to chyba sygnal ze moze szuka jakiejs porady kogos doswiadczonego itp
    ;)

    Tyle że jak Wy macie ten 10cs to zawsze jest ta gadka że a może odpuszczę i się uda, zrelaksuje się i wyjdzie a my z kilku letnim staraniem tego typu podejście mamy daleko za sobą i co my mamy podpowiedzieć? Jedyne co to przebadać faceta jeśli u ciebie wszystko gra, rozumiem że owulacje potwierdzone masz monitoringami.

    hipisiątko, Fantasmagoria, Krystyna123, Janess, Schmetterling, werni lubią tę wiadomość

‹‹ 462 463 464 465 466 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ