X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 26 września 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona ja bym powiedziała ze to on jest egoista a nie Ty. Powinien widzieć że Ty też chcesz dziecka. Ze Cię boli jak widzisz cudze.

    Do ivf dla mnie też to ostateczność. Najpierw to chce zrobić hsg.

    Schmetterling, Krystyna123, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On wie mówię mu o tym bezpośrednio, nie mam problemów z małymi dziećmi chętnie idę do siostry pobyć z małym, zaszłysmy w ciążę tak samo zdaje sobie sprawę z tego że i moje dziecko było by właśnie w tym samym wieku ale nie patrzę na niego tak... wracam pokazuje mu zdjęcia niewiem po co ... ostatnio skomentował zdjęcie dziecka w kąpieli mówi do mnie nie mów mi że tak się wkrecilas że aż go wykapalas czułam jakby szyderczy śmiech...

    Ccierpliwa rozmowy z nim nie mają żadnego sensu , kiedy mówię co czuje jak bardzo mi zależy jak czas mnie goni mówi ok ... rozmawia zemna tak jakbym już w ciąży była A następnego dnia zdanie zmienia może to jakieś rozdajenie jaźni? Lub mówi że np na wiosnę potem na wiosnę mówi że zima i tak się to ciągnie już lata ...
    Wymówki ciągle ma różne jeśli mi mówi ja odrazu mu argumenty i wtedy albo się obraża albo mówi że rozmowa zemna nie ma sensu .
    A co boli najbardziej? Zachowuje się jak nigdy nic wbija nadal w siebie to świństwo A mi mówi że najlepsza rzeczą jaką mu się przytrafiła to ja ... ręce opadają kiedy propobuje się do mnie zbliżyć A ja najzwyczajniej w świecie od kilku dni go odpycham mówię nie musisz gdzieś iść? Jechać? Daj mi spokój?
    Nagle zrobiłam się zimna jak lód nie potrzebuje go...nie chce ...
    Czy to dlatego że nie chce dziecka? To nie fair z mojej strony ... On też moze się tak poczuć ale ja nic już na to nie poradzę- pękłam

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 26 września 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, odkąd Cb poznałam na tym forum, wy wiecznie walczycie ze sobą o to samo. I coś tam musi Wasz związek kleić, skoro żyjecie od jednej dramatycznej rozmowy do kolejnej, ja nie dałabym tak rady. Dla mnie życie w takim napięciu jest nie do wyobrażenia. Ale ja jestem konkretna baba w tę albo wewte. Powodzenia życzę i wspólnych celów :)

    Kryśka, u nas granice są na bieżąco przesuwane. Nie podejmiemy się jedynie porwania, zdecydowanie nie! A poza tym, różne opcje na razie bierzemy pod uwagę, łącznie z adopcją, chociaż ta ostatnia to jest hardcore i tak jak Hipcia pisze - uczysz się być rodzicem, zdajesz egzaminy, dostarczasz zaświadczenia, kiedy dookoła dzieci wychowują laicy bez szkoły... jeśli wiecie co mam na myśli. No ale jakieś procedury muszą obowiązywać.

    hipisiątko, Schmetterling, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fanta dobrze napisane wiecznie walczymy o jedno i to samo A wiesz co klei nasz związek? Jego obietnice... w które ja naiwnie wierzę, czasem je spełnia ale na krótko...

    Też taka chciałambyc krótko i na temat albo w lewo albo w prawo ale kiedy mówię do niego zdecydowanie podejmij decyzję w lewo lub w prawo co chcesz on podejmuje! Mówi ok ! Ale parę dni późnej zmienia zdanie... Kiedy tak jak ostatnio odeszłam niewiem czy pisałam o tym ... dostawalam dziennie smsa 1 ,2 ,3 na jakim etapie jest jego odblokowanie wtedy pisał- kończę już dziś ostatni Twoja decyzja ! Znów uwierzyłam bo jaka mogła być moja decyzja ? Oczywiście że chce ... radość trwała miesiąc... bo trzeba bo siły nie ma na lato na wiosnę obiecuje i tak właśnie lata lecą

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 26 września 2018, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona29 jak już Krystyna mówiła nikt nie może Ci powiedzieć co powinnaś zrobić bo nikt z nas was nie zna ale powtórzę ci opowieść mojej babci. Rozstała się ona z mężem po wielu latach małżeństwa mimo że była to miłość od pierwszego wejżenia itp. Kiedyś zapytałam ją dlaczego. Powiedziała mi że nie kochała jego tylko swoje wyobrażenie o nim. Zastanów się co w nim kochasz i czy to istnieje w rzeczywistości.

    Fantasmagoria, Schmetterling, Krystyna123, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja wiem nie oczekuje porad ... to moje życie, nie pytałam też o doradzenie wyzalilam się... Może tego potrzebowałam jesteście dla mnie strasznie bliskie zzylam się i zarówno jak i krytykę czy doradzenie przyjmę bez wątpienia...

    Wróbel przestałam patrzeć na uczucia bo mimo że cholernie mocno go nim obdarzylam nie dostałam nic w zamian niekoniecznie też oczekiwałam niewiadomo czego ale ... po to jesteśmy razem żeby być szczęśliwi, tylko właśnie tego szczęścia nie ma ...
    Mówią że jak się związek rozpada to dziecko tego nie uratuje A ja mam wrażenie że mój się rozpada właśnie przez jego brak..., bo tak naprawdę mimo tego że mąż się stara nie uszczęśliwi mnie jeśli nie dostanę tego czego chce ...
    A jak jest na codzień? Jest ok , dogadujemy się normalnie żyjemy normalnie czasem gdzieś wyskoczymy ale to wszystko jest do czasu... do czasu kiedy mój zegar biologiczny nie przypomni mi że czas się kurczy do czasu kiedy przychodzi miesiączka A ja zastanawiam się czy ja mam czy to początki menopauzy bo jej nie widzę, czy czas kiedy idę na usg A lekarz próbuje co może żebym mogła zajść w tą upragnioną ciążę i czas kiedy próbuje rozmawia C z mężem i nie potrafię bo zawsze ta rozmowa kończy się tak samo.
    Serce mówi jedno rozum drugie
    Niechce żyć bez dziecka ( w sensie związku)

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 26 września 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarbie związek polega na tym że idziecie razem w jedną stronę a nie każde gdzie indziej. Nie wystarczy się nie kłócić nie na tym polega małżeństwo. Jeśli wasze ścieżki się rozeszły to bardzo mi przykro ale nie możesz się o to obwiniać. Tak się czasem zdarza. Nie jesteś egoistką. Jaka egoistką umiałaby wybaczyć zdradę?!
    I jeszcze jedno związki nie rozpadają się przez dzieci lub ich brak one tylko obnażają słabości związku które były już wcześniej.

    Fantasmagoria, Schmetterling, hipisiątko, Ona29, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    npV2p1.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 września 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to padam dziś na 4h jestem w pracy na wolnym. Wczoraj na wolnym tez byłam w pracy.

    Ona podobny związek miałam z byłym. Ciągle kłótnie obietnice. Dziewczyny doradzaly żebym z nim zerwała. Ale ja ślepa ciągle naiwna ze się zmieni. Raz ode mnie dostał jak właśnie tak chamsko się uśmiechał az wybuchnelam.
    Były zaręczyny miał być ślub ale mu odbiło i z nim zerwałam.

    Teraz od roku jestem z facetem z którym ani razu się nie poklocilam. Pomagamy sobie wzajemnie. Mamy swoje ciężkie historie z przeszłości i nas zblizylo.

    Ja Wam wszystkim kibicuje. Każda z nas będzie matką ja w to wierzę.

    Krystyna123, Ona29, Schmetterling, Karolina2787 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)

    Hipi jak dziś samopoczucie?

    Karola jesteś tu ?

    Ja wczoraj odwiedziłam semilaca i zakupiłam stemple wydałam prawie 70 zł bo oryginalne o co ? Kompletnie mi nie wychodzą, najciekawsze jest to że wzór ani trochę nie odbija się na stemplu mimo że robię to szybko żeby lakier się nie zesechl - czy któraś z Was ma jakieś z tym doświadczenia?

    hipisiątko, Schmetterling, Karolina2787 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes dokładnie o tym mówię, mam stempel ten przezroczysty A lakiery mam dedykowane do stempli ten samej firmy , problem w tym właśnie że stempel nie odbija ani cienia , tak jakby to wogole nie lapal mimo że wzór na płytce jest wyraźnie zabarwiony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ale te lakiery są hybrydami?
    Jak jakimś cudem udało mi się przenieść przynajmniej część wzoru na stempelek, to ten wzór już nie odbił się na paznokciu. Tak jakby nie chciał się przykleić do hybrydy.
    Próbowałam na sam kolor, na top z warstwą dyspersyjną i na top bz tej warstwy i ani raz mi się nie udało. Ale może ja coś robię źle.

    Udało mi się tylko wtedy, kiedy zrobiłam hybrydę, pozmywałam wszystko i na gotowe paznokcie naniosłam stempelkiem zwykły lakier i po wyschnięciu przywaliłam topem zwykłym. Nie robiłam jeszcze z topem hybrydowym.

    Lakiery do stempli to zwykle lakiery mocno napigmemtowane i ponoć szybko schnace , a stempelki na hybryde tyle że tak Jak mówię nawet na stemplu nie odbija się ani kawałek wzorka więc na paznokieć nie mam co odbijać
    Wzór zostaje na płytce, stempel czysty ...

    Schmetterling lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Ona, a dobrze odtłuściłaś stempel? I bardzo mocno go dociskasz do płytki?
    A czy stempel jest miękki?

    Hipi, Ty leniuchu :D leniuchuj leniuchuj, na zdrowie ;)

    Generalnie wszędzie zaleca się nie przemywac stempli żadnym odluszczaczem zmywaczem do paznokci itp A poprostu odcisnąć na rolce do ściągania paprochow z ubrań więc tak też zrobiłam dociskam lekko booo on jest bardzo miekki jak gabeczka, zresztą próbowalam i mocno i lekko i efekty żadne ...

    Tylko że no doczytałam że trzeba go zmatowic bloczkiem no i ten niewiem czy to zrobić czy to nie zniszcze. Producent nic o tym nie pisze za to dziewczyny już tak

    Hipi Hipi jak mi się To podoba , możesz wierzyc lub nie ale codziennie o Tobie myślę!! Kibicuje Wam strasznie <3
    Smacznego :-)

    hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 września 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi kciuki caly czas trzymam! A ty leniuchuj!


    Ona hybrydy robie i nawet zele, ale w.stemple sie nigdy nie bawilam wiwc nie pomoge...

    hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jannes spilowalam ten stempel zmatowil się i wzorki są:-)
    Co prawda miałam stracha ! Ale działa za 50-tym razem odbija całość ale odbija :-P

    Siostrzenica poddała się mnie , mówiłam że się uczę przedłużac zelowac i nakładać hybryde jak na pierwszy raz nawet spoko młoda zadowolona

    hipisiątko, Janess, Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5378d4c1123b.jpg

    hipisiątko, Janess, Krystyna123, Karolina2787, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipi dziękuję ale wiele niedociągnięć jest , testuje cały czas ten system elisium sama sobie ok , komuś często mi podchodzi powietrze ale poradzilam sobie kolor wybierała sama wzorki wybrałam ja
    Generalnie w świetle dziennym pięknie delikatne A zarazem mocne - dość ciekawie mi wyszło:-)


    Ja przez 8 lat pracowalam na straganie warzywnym A co za tym idzie skrzynki , ziemniaki kopanie w nich rękami i bez problemu paznokcie dawały radę- nie porównuje ale mimo wszystko to też nie jest praca dla pazurów:-P
    Ps jak plamienie? Kiedy pierwszy test ? Czy beta? Podziwiam- pewnie szczalabym już dwa dni po :-P

    hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 września 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona super ci wyszly!

    Mi wlasnie doszly moje nowe lakiery :D
    Byle byl czas kiedys przetestowac

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Ona super ci wyszly!

    Mi wlasnie doszly moje nowe lakiery :D
    Byle byl czas kiedys przetestowac

    Autentycznie lubię to robić, od zawsze chciałam mieć swoje spa paznokciowe kilka porządnych lat temu latalam po chalupach robiłam za kasę, ale na zelach szablonach generalnie na tipsach ( były wtedy w modzie)
    Tak myślę może zainwestuje w jakieś kursy , i zacznę w ten sposób dorabiać czy jakis malutki salonik

    Hipi rozumiem że test w poniedziałek:-P ;-)
    Lez odpoczywaj oddychaj głęboko:-P
    Mam nadzieję że dolegliwości są na kropka , jakbyś była gdzieś w pobliżu to bym Cię pewnie męczyła pytaniami cycki bolą? Mdłości są? Itd itd :-P

    Ccierpliwa , dziewczyny skad macie hybrydki jaka firma ?
    Ja mam hmm semilac , silcare ( tanie ale pozytywnie mnie zaskoczyły) I Art de lautrec

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 września 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Jak tam maleńka ? Grzeczna ?
    Dalej kujesz się clexane ? Mi dwa ostatnie wyszły mega bezboleśnie.
    A dziekuje:* Mala grzeczna, coraz bardziej kumata, juz sie czasem usmiecha chyba bardziej swiadomie, bo jak sie do niej mowi to czasem usmieszek strzeli :D
    Zaczyna tez powoli prowadzic konwersacje, wiec czas byl zakupic i powiesic karuzele zeby miala z kim konwersowac jak sobie lezy...
    Ogolnie jest super i jakby nie to jej ulewanie to byloby wrecz idealnie, a tak to trzeba uwazac jak sie ja odklada do kolyski w dzien jak nie spi zeby zaraz nie miec wszystkiego do przebrania...

    Clexane dalej robie, ale jeszcze tylko do jutra i od niedzieli wolnosc :D wkoncu od polowy listopada nie bede musiala brac zadnych zastrzykow!

    Im dalej w las tym bardziej bezbolesnie... mi sie juz malo kiedy zdarza zeby zostal jakis punkcik czy zeby zabolalo...

    hipisiątko, Krystyna123, werni, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 28 września 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona wiem o czym mowa bo sama robilam roczna szkole stylizacji paznokci... ale o ile uwielbiam to robic sobie, w rodzinie itp tak zawodowo chyba juz nie bardzo bym chciala odkad mam taka prace jaka mam, bo zdecydowanie wole to robic zawodowo...

    Ja jesli o hybrydy chodzi to glownie alessandro i neo nail... kilka mam z semilaca ale z nich jestem srednio zadowolona

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 460 461 462 463 464 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ