X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No laski, do dzieła!

    hipisiątko, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 grudnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hip dokładnie hehehe raz ma się tyle energii ze góry można przenosić a raz na nic nie ma siły.

    Zmieniłam datę na 27.12 chce wziąć wcześniej wolne.

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 03:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wróciłam z urodzin przyjaciółki.Nawalona. Na prezent kupiłam naszyjnik z Tous. Stary z psem.

    Krystyna123, werni, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na Wigilię do rodziny - jednak mimo to coś tam W domu robię w sumie bigos sałatka i krokiety ażeby było

    Co do prezentów, my sobie nie robimy bo wyjeżdżamy ale robimy innym potrzebującym
    Mąż ma znajomego bezdomnego który mieszka w lesie więc jedzenie jakieś owoce i ciuchy już poszły, dodatkowo małżeństwo w tym roku zmarła im córka 11 lat 2 lata walczyła z białaczka ojciec główny zywiciel rodziny również nowotwór przeżył ale choroba dziecka wykończyła ich finansowo A jeszcze 2 jka dzieci w domu więc wczoraj pojechali z koperta. Co roku tak ...w zeszłym roku były dwa domy dziecka powiem Wam piękne uczucie.

    Ja pół nocy nie spałam, miałam 2 razy taki ból brzucha że za pierwszym razem myślałam że zejde dosłownie się spocilam cała nie wiedziałam co się dzieje:-/

    Krystyna123, Schmetterling, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Nocka do bani. Wybudzal mnie smrod i tupot lapek oraz chrapanie starego Pies puszczal baki i go to budzilo, ciagle lazil po chalupie. Pewnie zezarl uj wie co, bo pomagal przy gotowaniu ;-)
    U mnie podobnie ale to nie przez pierdziochy, zresztą pierwszego dnia na tabletce jak upuscilam smrodek to czułam kurczaka ! Także polecam :-D

    Krystyna123, werni, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    podczytywałam, ale nawet nie miałam czasu nic pisać.

    Tooney, myślami jestem z Tobą! Mam nadzieję, że radzicie sobie z tym wszystkim i macie plan B!

    Delegację z szefami przeżyłam, zastrzyki robiłam gdzie popadnie. Powrót - masakra, odwołane loty, zagubiony bagaż. Zamiast powrotu 10 h, było chyba z 20... Ale dobrze mi ta del zrobiła, skupiłam się na pracy, na chwilę zapominając o tym co ryje banię. Szefowie roztoczyli przede mną wizję rozwoju mojej kariery, jeden z nich zapytał wprost o plany rodzinne, pomyślałam sobie "Spierdalaj, głupi uju", powiedziałam, że z uwagi na stan mojego zdrowia to skomplikowana sprawa. No nic niech się dzieje, co ma być.

    A w domu dekoracje rozłożone, choinki nie mam, bo jakoś mnie nie jara. Prezenty kupione, dziś będę robić śledzie i to tyle z moich świątecznych przygotowań :D Dzisiaj ze starym wstaliśmy po 9, już nie pamiętam kiedy tyle spałam (kładliśmy się koło 11).

    Dół jakoś chwilowo odroczony, jestem z siebie mega dumna, że radzę sobie z zastrzykami, mój powiedział, że on by chyba nie dał rady. Co za mientka pipka... za kogo ja wyszłam???!!!

    Co do pomocy potrzebującym, to my w pracy zrobiliśmy dwie paczki dla rodzin z szlachetne paczki, oprócz tego ja co jakiś czas wpłacam pieniądze na siepomaga.pl, tam są aukcje dla ludzi, którzy potrzebują na leczenie, Wpłacam tam bardzo małe kwoty, ale zawsze coś. Polecam, ponieważ dla wielu z nas 10 zł to bardzo niewiele, ale jeśli wielu ludzi wpłaci bardzo niewiele, to robi się bardzo wiele dla kogoś, kto dla ratowania życia potrzebuje duużo pieniędzy.

    Życzę Wam spokojnych świąt, spędzonych wśród ludzi, wśród których nie czujecie się samotne, odpoczynku, pięknych prezentów i spełnienia marzeń :* :* :*

    Schmetterling, werni, Janess lubią tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z przygotowaniami w czarnej dupie... no ale stary juz od wczoraj nie pracuje, dopiero po nowym roku idzie, wiec kapusta sie gotuje, pieczarki stary posmazyl, bedzie dzis lepienie uszek z grzybami, pierogow z kapucha i grzybami i ruskich... barszcz tez juz dzis wstawie, jutro ciasta i salatki na 1 dzien swiat bo ma mona siostra przyjechac i kuzyn meza z zona, to cos do zarcia trzeba miec...
    Stary wczoraj chate ogarnal, ja poprasowalam, bo kupilam sobie pod choinke generator pary i trzeba bylo wyprobowac czy cos wart...
    Teraz pozeram rosol bo stary rano wstawil...

    Janess mnie chipsy w ogole nie kreca, ale jakby mnie przed sciana cheetosow postawic bylabym gruba jak swinia... jedyne czemu nie moge sie oprzec... ani slodycze, ani inne przekaski mnie nie ruszaja, a cheetosy i chrupki kukurydziane to moja najwieksza slabosc... dobrze, ze w de nie maja...

    Fanta kciuki za dalsze zastrzyki! Kiedy jakies podgladanko?

    Krycha jak ja doskonale znam ten smrodek pierdkow psich haha...

    Hipi ales ty ogarnieta! Nie chcesz u mnie porpbic?!

    Co do pomocy ja tradycyjnie zasilam fundacje pomagajace zwierzaczkom...
    Tak juz mam, ze duzo bardziej mnie to rusza i kluje w serce... a dodatkowo mam swiadomosc, ze wiecej osob pomoze ludziom jak zwierzakom, wiec dla mnie wybor prosty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 13:07

    hipisiątko, werni, Janess, Schmetterling lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    Nie, u Niemca.


    Aaas bo pisalas o angielskim przepisie lol

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantasmagoria o planie bedziemy rozmawiac z lekarzem 21.01 zobaczymy co powie

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Fantasmagoria Autorytet
    Postów: 379 562

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa 29.12. mamy wizytę.

    Tooney, trzymam kciuki!

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    Niespełnione marzenia oddam za darmo w dobre ręce...
    AMH 0,2/brak lewego jajowodu oraz lewej nerki/morfologia nasienia 1% ---> poprawa na 3%
    I IVF, długi protokół, stymulacja przerwana - słaba reakcja
    II IVF krótki protokół - punkcja, 0 komórek pobranych :(
    III IMSI 06.2019 kd - 17.06. transfer, 28.06. beta 1,2 brak mrozaków
    AZ - transfer 02.12. ☹️
    Koniec walki o macierzyństwo, początek walki o przetrwanie...
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 23 grudnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pisałam kiedyś na tym watku, życzę Wam żebyście nie odpuszczaly bo wiara czyni cuda! Wesołych Świąt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2018, 21:39

    Schmetterling, hipisiątko lubią tę wiadomość

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje 66 uszek, 50 puerogow z kapusta i grzybami, 40 ruskich, barszcz tylko jutro doprawic jak przez noc przejdzie czosnkiem i przyprawami...
    Na jutro jeszcze sernik, krokiety, karp, losos i salatki na wtorek...
    We wtorek pueczen wolowa w czerwonym winiaczu i pavlova, a w srode leze doopa do gory bo stary pdzejmuje gary, beda rolady wolowe z kluskami...


    Promyczku geatuluje coreczki! Naweg nie wiedzialam, ze juz urodzilas, tak rzadko sledze rozne watki ostatnio...
    Tobie rowniez najpiekniejszych świat, tych pierwszych razem z malenka <3

    Janess, Krystyna123, hipisiątko, Schmetterling, promyczek 39 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt kobitki! Oby się pierogi nie rozgotowały, a karp nie przypalił :-) abyśmy miały siłę przetrwać coroczne życzenia od wścibskich teściowych i ciotek! Żebyśmy w tym wszystkim nie zapomniały o tym, że nikt nie chce dla nas źle. Abyśmy już w przyszłe święta były mamami :-) cieszmy się! Bóg się rodzi! Jeszcze raz, zdrowych, rodzinnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia!

    Schmetterling, hipisiątko, Janess, Rose87, Ona29 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych kochane!! :-)

    hipisiątko, Janess, Rose87, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
    gdzie gasną spory, goją się rany,
    życzę wam zdrowia, życzę miłości,
    niech mały Jezus w sercach zagości,
    szczerości duszy, zapachu ciasta,
    przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
    kochanej twarzy, co rano budzi
    i wokół pełno życzliwych ludzi. WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE!!!

    hipisiątko, Janess, Schmetterling, Ona29, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 grudnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt dziewczyny :* :)

    Janess, Rose87, hipisiątko, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych!!

    Janess, hipisiątko, Rose87, werni lubią tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 26 grudnia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dzisiaj tak rozciągnął się żołądek, że przeszłam samą siebie. Z dnia na dzień jadłam coraz więcej ale w dniu dzisiejszym gdybkazdnh miał już jedzenio i alkoholo wstręt to ja wmłucilam wszystko. Zreszta obskoczyłem 2 wigilie, 3 miejsca w 1 dzień i 3 miejsca w drugi, a u każdego trzeba było wszystkiego spróbować!
    Jutro zdycham ale ju wiem, że będę głodna.

    Janess, Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja :-) podobnie jak Ewa z rozciągniętym zoladkiem. Całe święta poza domem przedwczoraj dwa obiady ciągle jedzenie wczoraj rano wstałam i mówię do męża że robię sobie detoks od jedzenia ale co jak za 1
    5 godziny tak w brzuchu mi burczalo że pewnie sąsiedzi za ścianą slyszeli aż mi nie dobrze było. Jeszcze wczoraj zawitała małpa punktualnie zgodnie z terminem. Tabletki pomogły mi przetrwać wizytę u teściowej która przywitała mnie z tekstem " zawsze możesz mnie odwiedzić czy z nim będziesz czy nie " zamiast syna za łeb wziąść i do żony mu kazać spieprzac to ta jeszcze mu obiadki do pojemników gotowała.Na wejście do niej usłyszałam o część! Synu mój kochany!! A ja stałam jak baran ... druga sprawa rozmawiam z nim kiedy do jego chrzesnicy z prezentem A ona się wyłania z kuchni i tak jak by mnie tam nie było " ja Ci powiem jedź sobie potem na spokojnie " odpowiedział " czekaj przecież widzisz że uzgadniamy " .
    Dziecka mi nikt nie życzył na szczęście więc przetrwalam.
    A Wy jak tam ?

    Krystyna123, Schmetterling lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 27 grudnia 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za teściowa. Krysia haha dobry tekst :) Janess ogólnie ok tylko zaczęło się nocne chodzenie do łazienki ale już powoli się przyzwyczaiłam. Szybko robie się śpiąca i koło 21 juz śpię ale rano juz się budzę. Teraz jadę znów do rodziców bo tam moja ginka teraz przyjmuje. Jadę po zwolnienie. Mój zaniesie i pogada z Sebastianem. Bym mogła później wrócić do pracy.

    Krystyna123, Janess, Ona29, hipisiątko, Rose87, Schmetterling lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 520 521 522 523 524 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ