X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Mam 25 lat i od 4 lat próbuję ale nadal bez skutku :(
    Jak to wygląda u Was ?

    Ona29, AneTkaa87, Multiwitamina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka jestem w tej chwili na urlopie w górach i nocuje po schroniskach i różnie tu z netem wiec jest mnie mało na forum. Wracam ma przełomie tygodnia.

    Ja mam 27 lat w sierpniu 28. Staramy się z mężem prawie 3 lata. W grudniu 2014 poroniłam w 5 tyg ciazy... :( od sierpnia 2015 wiem o endometriozie. Mam też problem z prolaktyna, tarczyca. W lutym tego roku miałam badanie droznosci jajowodow - oba drozne no i teraz mam 3 cykl wspomagany CLOi duphastonem.

  • Monix2 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 28 maz 27 lat starania od ponad 2. Od stycznia naprotechnologia, w sierpniu laparo poniewaz jest podejrzenie endo.

    Monix2
  • Monix2 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodatkowo hiperprolaktynemia czynnosciowa na ktora lykam bromergon.

    Monix2
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    27 lat starania od 2011 roku 5 lat prawie zleciało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 21:23

    Margaret7 lubi tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 19 maja 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 21:24

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 20 maja 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również 27 lat. Starania od 2013 (w czerwcu będą 3 lata). Mamy za sobą badania, leczenie, inseminacje, a aktualnie jesteśmy w rządowym programie in-vitro. Na razie bez powodzenia (ostatni transfer zakończył się sukcesem ale w około 8 tygodniu płód przestał się rozwijać).

    Daria - dawno Cię nie widziałam. Co u Ciebie? Zmieniło się coś?

    Tosia80 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej czy ktoś tu jeszcze stara się z dłuższym stażem bez powodzenia? Może znajdzie się ktoś kto tak jak ja stara się o pierwsze dziecko bądź o kolejne już jakiś czas. Odświeżam wątek i zapraszam chętne babeczki do wspólnego klikania ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet kochana miło że dołączyłaś :) ogólnie znamy się z mojego wątku na pewno kojarzysz z ''kiedy masz już dość....'' ;) Wiesz postanowiłam tu napisać a raczej odświeżyć ten wątek bo na tamtym widzę że ruch już się zmniejszył odkąd większości babeczkom się szczęśliwie udało zajść w ciążę oczywiście wszystkim serdecznie gratuluję i bardzo się cieszę z ich szczęścia :) jednak ja miejsca sobie nie mogę znaleźć bo staram się już 34cykl i nic :( dlatego też pomyślałam że dobrym pomysłem będzie ożywić ten wątek a nóż znajdzie się więcej kobietek które mają podobnie. Cieszę się że dołączyłaś ^_^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:24

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też potrzeba zrozumienia i wsparcia, najlepiej właśnie taka osoba która ma podobną sytuację bo wtedy jest wspólny język :) Mamy podobny czas starań także wiem jak się czujesz tym bardziej że widzę po opisie że sporo już za Tobą. Jesteś z Łodzi tak? Czy tylko tam się leczysz?

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, można się przyłączyć? :) Co prawda nie wiem czy tutaj pasuję, bo prawdziwe starania mamy zacząć dopiero początkiem przyszłego roku (pełna diagnoza i leczenie). Od 2 lat zero jakichkolwiek zabezpieczeń, a ciąży brak. Ja mam stwierdzone PCOS, brak owulacji i za wysoką prolaktynę. Ych... właściwie prawdziwych starań jeszcze nie zaczęliśmy, a ja się czuję już tym wszystkim wykończona :|


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:24

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie, tak jak pisałam wyżej od nowego roku zaczynamy działać pełną parą, ale te dwa lata bez zabezpieczeń i ciąży mnie przerażają. Chyba ciągle miałam jakąś naiwną nadzieję, że się obejdzie bez lekarzy. Na razie stosuję tylko luteinę podjęzykową, bo bez niej w ogóle u mnie okresu nie ma :| Teraz to już w ogóle się wszystko pomieszało i przez ostatnie 3 albo 4 cykle, kiedy brałam lutkę okres w 20dc :| Teraz nie wzięłam, żeby sprawdzić czy sam przyjdzie i lipa 37dc, 3 dzień lutka co 8h i dalej nic :|
    Czasami to szlag mnie trafia, bo 20 cykli na ovu i wszystkie pamiętniki, które czytałam już dawno po fioletowej stronie. Ych, chyba mam gorszy dzień, sorki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2017, 12:48


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie dobiegnie końca mój 49 cykl starań (równo 4 lata).

    Tosia80 lubi tę wiadomość

  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, jaki problem u Ciebie jeśli można zapytać?


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tej pory wszystko ok, nawet laparoskopia i hsg, ale ostatnio się okazało, że mój mąż ma przewlekłe stany zapalne (bezobjawowe), co powoduje aglutynację nasienia i leukocyty w nasieniu, mimo, że pozostałe parametry nasienia są bardzo dobre, lekarz twierdzi, że z takim stanem zapalnym plemniki nie są zdolne do zapłodnienia. No to bierze kolejny miesiąc antybiotyk. I zobaczymy, co dalej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2017, 11:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anet masz już dalszy plan działania?

    Peggie Witam Ciebie :) U mnie też stwierdzono brak naturalnych owulacji, na stymulacji są ale co z tego jak ciąży nadal brak :/ więc chyba problem jest jeszcze inny. Przy PCOS lekarze często zalecają pić inofolic ja piłam tańszy zamiennik przez pół roku ale sama nie wiem czy coś mi pomogło chociaż obecny lekarz stwierdził tylko jeden jajnik pęcherzykowaty.


    Misia czy Twój mąż miał robione usg jąder?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ