X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Witaj Ona i od razu gratulacje!!!

    Witaj Motylku ! ❤❤❤ Bardzo dziękuję!
    Trzymam kciuki za Was wszystkie ❤❤❤❤✊✊✊✊✊✊😘😘😘

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Witaj! I gratuluję!

    Dziękuję ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    A w ktorej klinice jestes? U ktorego dr?

    Angelius Provita dr M Paliga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    A to ja zrozumiałam że jesteś w klinice w Krakowie, Dr Paliga ponoć działa cuda ;)
    W Krakowie polecam Artvimed ;)

    A Ty skąd jesteś Janess?
    Też słyszałam o Artvimedzie.
    Póki co spróbujemy z dr MP. Bardzo dużo rzeczy nam rozjaśniła.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej widzę ze wątek odżył to i ja też wrócę :)

    Ona gratuluję :)

    Pia88, Janess lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hej widzę ze wątek odżył to i ja też wrócę :)

    Ona gratuluję :)

    Dziękuję ❤
    Widzę Ty już na końcówce:-)jak samopoczucie ?

    Pia88, werni lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) termin mam na 20 sierpnia. Coś czuje że nie dotre do niego lub nawet po urodze. Ogólnie w tej ciąży dobrze się czuje. Rzadko miałam mdłości. A teraz to ciężko się poruszać ale daje jakoś rade :)

    A Ty jak się czujesz? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2019, 09:50

    Pia88 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    No ja jestem z Rzeszowa i dojeżdżam do Krakowa do Artvimedu.
    Ciekawie tam się zrobiło bo mniej więcej od wiosny, praktycznie każda dziewczyna z tego forum, która podeszła do transferu, zaciążyła. Dr Ch jest genialny a dodatkowo mają super embriologa, Panią Agnieszkę, która jako jedyna i pierwsza Polka dostała się do Komitetu Embriologów - jest w nim tylko 7 osób z całego świata.

    Brzmi super, mam nadzieję, że i Tobie się uda :)
    Gdybyś potrzebowała wsparcia tu na miejscu, to daj znać!

    Ja póki co zostanę u dr Paligi.
    Pełni ona też dla mnie rolę psychologa.

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek dobrze ze masz takiego lekarza co wspiera :)

    Pia88 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Tak :) termin mam na 20 sierpnia. Coś czuje że nie dotre do niego lub nawet po urodze. Ogólnie w tej ciąży dobrze się czuje. Rzadko miałam mdłości. A teraz to ciężko się poruszać ale daje jakoś rade :)

    A Ty jak się czujesz? :)

    Ja przechodzę ciążę zupełnie bezobjawowo. Więc ciągle w związku z tym stres czy wszystko jest wporzadku. I za każdym razem okazuje się że jest dobrze i tego się trzymam . Dopiero dziś zaczęły boleć mnie piersi 🤔, a tak to żadnych objawów jak do tej pory

    No kurczę Ty już masz taki pewnie piękny duży brzuch 😉😉😉😉, jeszcze chwila i będziesz tulić maleństwo:-)
    Teraz to nic nie Wiaodmo, w każdej chwili może zacząć się cosik dziać:-)

    Pia88, werni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Motylek dobrze ze masz takiego lekarza co wspiera :)

    Tak. Też zastanawiałam się nad dr Chrostowskim, bo w końcu to na miejscu. Miałam umówione dwie wizyty: jedną właśnie u dr Paligi, a potem u niego. Pani Paliga zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. I już do dr Ch. nie poszłam. To jest osoba, której po prostu chcesz się wygadać i ona znajdzie rozwiązanie. Wyryczałam się, oczyściłam atomosferę i chcę dalej walczyć. Dla mnie decyzja o in vitro jest bardzo ciężka. Cały czas liczę jeszcze na jakiś cud, aloe jeśli się nie uda, to wiem, że jestem w dobrych rękach.

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta jesteś na początku to może być różnie z objawami :) ale każda ciąża jest inna. Oj brzuch to już mam sporawy :) torba od dawna spakowana. Tylko czekam. W poniedziałek ostatnia wizyta u ginekologa. Synek będzie mały ale ważne ze przyrasta. W sumie się nie dziwię bo my z mężem jesteśmy szczupli.

    Motylek rozumiem. Ważne ze masz do kogo się zwrócić i jest fachowcem. Nie którzy lekarze to się mineli z powołaniem. Cuda się zdarzają patrząc po mnie. Miałam powtórzyć różne badania hsg a tu dziewczyny z innego wątku namowily na test bo kiedyś tam podałam date ze będę testować. 3 dni mi się okres spóźnial ale nie patrzyłam na to bo u mnie różnie bywało. Pamiętam ze to po pracy robiłam kolo 19 i wyszły dwie grube krechy. W szoku takim byłam ze z łazienki chyba z 10 min nie wychodziłam. Mojemu powiedziałam i się popłakałam. To tak w skrócie jak u mnie było. :)

    Pia88 lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    No tak, dr Ch nawet jak się wypłaczesz, to jednak trzyma dystans. Mi to nawet odpowiada ;)

    Janess, tak naprawdę niech se będą jacy chcą. Najważniejsze, żeby było skutecznie. Kiedy podchodzisz?

    Janess lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia to działamy razem :-) ja czekam na laparo, pONiej chwila oddechu i czeka mnie drugie ivf. Obu tym razem z lepszym wynikiem.
    A z tym Krakowem to tak nie proponuj bo chciałabym W KOŃCU pozwiedzać to słynne miasto :-)
    A ja dojeżdżam z daleka bo z dolnośląskiego, Lubin. Także jak chcecie zwiedzać zachód to póki co mam wolny pokój :-) pózniej zaciążam i będzie dziecięcy :-)

    Janess, Pia88 lubią tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Pia to działamy razem :-) ja czekam na laparo, pONiej chwila oddechu i czeka mnie drugie ivf. Obu tym razem z lepszym wynikiem.
    A z tym Krakowem to tak nie proponuj bo chciałabym W KOŃCU pozwiedzać to słynne miasto :-)
    A ja dojeżdżam z daleka bo z dolnośląskiego, Lubin. Także jak chcecie zwiedzać zachód to póki co mam wolny pokój :-) pózniej zaciążam i będzie dziecięcy :-)

    Trzymam kciuki mocno!

    Lubin znam tylko z KGHM Lubin - prawadzę z nimi projekt.
    Może pojadę służbowo, to wpadnę na kawę :)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Raz już podeszłam i skończyło się jak się skończyło.

    A kolejna próba kiedy? :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Trzymam kciuki mocno!

    Lubin znam tylko z KGHM Lubin - prawadzę z nimi projekt.
    Może pojadę służbowo, to wpadnę na kawę :)

    Zapraszam :-)

    Pia88 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek tak na serio , ale to serio serio maj był naszym ostatnim miesiącem starań i na jesień mielismy podchodzić do in vitro . Decyzja była podjęta na sto procent i pieniądze na to przygotowane w mojej kieszeni . W czerwcu po moich urodzinach już jakby była rozmowa taka ostateczna i zaplanowany termin wizyty w klinice. 4 dni późnej test ciążowy pozytywny ❤❤. Takze ja w cuda wierzę ❤❤

    werni, Janess, Pia88 lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki dziewczyny :)

    Janess, Pia88 lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Motylek tak na serio , ale to serio serio maj był naszym ostatnim miesiącem starań i na jesień mielismy podchodzić do in vitro . Decyzja była podjęta na sto procent i pieniądze na to przygotowane w mojej kieszeni . W czerwcu po moich urodzinach już jakby była rozmowa taka ostateczna i zaplanowany termin wizyty w klinice. 4 dni późnej test ciążowy pozytywny ❤❤. Takze ja w cuda wierzę ❤❤

    Marzę o takim scenariuszu..

‹‹ 534 535 536 537 538 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ