Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Długoterminowe staraczki !!!
Odpowiedz

Długoterminowe staraczki !!!

Oceń ten wątek:
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja póki co też nie mam żadnych konkretów...
    Kariotypy zrobiliśmy i czekamy na wynik.

    Janess aż tak chyba klaki nie powinny wychodzić. A to jakiś długowłosy pieseł?

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jak wcześniej była na dworze a teraz jest więcej w domu to sierść jej gruba narosla na zimę a teraz schodzi bo już jej taka nie jest potrzebna.
    Mój krótkowłosy kundel tak czy czasem lenił że klaki w kulach po chacie hulaly jak na dzikim zachodzie 🙂🙂 i nie raz w zupełnie przypadkowych porach roku 🙂🙂 póki nie ma lysinki to obserwuj i czesz i czesz i czesz 🙂🙂

    Janess lubi tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nawet do drugiej procedury nie kazali robić. To już moja inicjatywa.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się bardzo boję tych kariotypów :(
    Boję się, że coś przekreśli moje szanse na zawsze...



  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Ja się bardzo boję tych kariotypów :(
    Boję się, że coś przekreśli moje szanse na zawsze...

    To bardzo mało spotykane żeby Kariotypy były złe. Zazwyczaj w rodzinach gdzie są ciezkie choroby genetyczne.
    Zobaczysz że wyjdą dobre 🙂🙂

    Janess, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9481 12472

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    Ja wiem, że są wyjątki, które po swoim sukcesie dalej wspierają pozostałe staraczki. :) Niestety jest chyba większość takich, które potrzebowało forum tylko wtedy kiedy same były w potrzebie.
    Wątki na których się udzielałaś (i ja też) są w praktycznie niezmienionym składzie, mimo tego, ze rodzą się już drugie a nawet trzecie dzieci i wszystkie życzymy Ci jak najlepiej. Zresztą chyba to zauwazyłas na Dinkach.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tu na forum chyba już nic nie zdziwi.

    nick nieaktualny, emdar lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Mnie tu na forum chyba już nic nie zdziwi.

    Wyszukane odkopane byle by dojebac 😂

    werni, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Badania robi się po to, żeby wiedzieć jak postępować. Jak wiadomo z czym walczymy to prościej to pokonać.
    Zlecono Wam CFTR?

    Nie zlecono.
    Ale może zrobię. Muszę o tym poczytać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    To bardzo mało spotykane żeby Kariotypy były złe. Zazwyczaj w rodzinach gdzie są ciezkie choroby genetyczne.
    Zobaczysz że wyjdą dobre 🙂🙂

    Wiem Ewcia, ale boję się już teraz chyba wszystkiego..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek polecam książkę The Secret! ❤❤❤

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Wiem Ewcia, ale boję się już teraz chyba wszystkiego..

    Ja też... 😑 I jeszcze cały czas los podkładka kłody pod nogi... Także nigdy nie wiadomo co nas czeka... Ale walczymy piękna! Spinamy pośladki, cyc do przodu i działamy.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Janess, werni lubią tę wiadomość

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetka32 wrote:
    Wyszukane odkopane byle by dojebac 😂

    No dokładnie 😂 komuś się chyba nudzi

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia88 wrote:
    Ja się bardzo boję tych kariotypów :(
    Boję się, że coś przekreśli moje szanse na zawsze...
    Nie bój się:*. Jestem z Tobą. Będzie dobrze.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Wątki na których się udzielałaś (i ja też) są w praktycznie niezmienionym składzie, mimo tego, ze rodzą się już drugie a nawet trzecie dzieci i wszystkie życzymy Ci jak najlepiej. Zresztą chyba to zauwazyłas na Dinkach.
    Dinki są wyjątkowe. Brakuje mi tam kilku osób ale każdy czasem potrzebuje oddechu i sama to rozumiem.

    Rucola lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janka weekend szybko minal mi nawet nie wiem kiedy. A ztym kichaniem to pamietam ze wszystko mnie bolało 😄😄

    Motylek będzie dobrze 😘

    Moj maly to caly dzirn gadal jak katarynka. Dziś tez widzę a raczej slysze ze bedzie nawijal. Wlasnie mi nad uchem mowi swoje żale 😄😄

    nick nieaktualny, Janess lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ❤❤
    Dobrze napisane - bać to się dopiero człowiek zaczyna w ciąży. I o to wszystko!
    Ten strach jest nie odlaczny - jak narazie u mnie do tej pory. Ciągle coś nowego gdzieś zaboli gdzieś strzyknie i już pytanie czy to normalne ?
    Kichanie kaszel współżycie idziesz do sklepu kupisz 3 rzeczy więcej i już się zastanawiasz czy to dobry pomysł by to niesc
    Ja pamiętam jak zjadlam cukierka o matko sam alkohol - dopiero późnej przeczytałam tłustym drukiem o niespozywaniu przez dzieci i kobiety e ciąży- dwa dni chodziłam nieswoja niby wiem że taka ilość nie powinna zaszkodzić ale mimo wszystko jest ten niepokój jest silniejszy 🙄🙄

    Janka który to już tydzień kochana? Jak się czujesz? Wiaodmo już kogo nosisz pod sercem? 😍

    Janess, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie jak tam dziewczynka czy chlopiec?:)

    Albo jak za malo sie rusza tylko dlatego ze sobie śpi. :)

    Janess lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie weekend zlecial blyskawicznie!
    A pogoda od kilku dni lejaco padajaca wiwc masakra...


    Werni, to ja tego zmartwienia za malo sie ruszania totalnie nie znam😂 moje dziecko sie ruszalo 20h w ciagu doby😂 zastanawialam sie, czy ona w ogole sypia... jak sie urodzila to wszystko zrozumialam... od dnia naridzin tez sie caly czas rusza, przekreca, zmienia pozycje, nawet podczas snu...

    werni lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa to nie dala odetchnąć :)

    Janka gratuluje synka :) widze ze wiecej chłopców sie rodzi

    Janess, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 563 564 565 566 567 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ