X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Do końca roku zobaczę II kreski
Odpowiedz

Do końca roku zobaczę II kreski

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:21

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Morwa, wykres faktycznie piękny :). Kiedy testujesz? Ja niestety musze przerwe zrobić ale może w końcu się wylecze i w lipcu mam isc do kontroli i podobno wtedy sprawdzi jak się mają moje pecherzyki. Może po tej wizycie zapisze mi clo :). A ja w miedzy czasie może jakoś sprawdzę czy mam owu...

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 maja 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:25

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:25

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    A jakie masz leczenie nadrzerki? No bo wiesz tak naprawdę wiele kobiet regularnie wspolzyjacych mają nadrzerki i wielu lekarz nawet o tym nie wspomina dlatego ,że niewielka nadrzerka "leczy się sama" . Jak jest inaczej to powinno się wykonać cytologie i duże nadrzerki się wypala albo wymraża . A tobie co lekarz o niej powiedział ?
    Szczerze? Niewiele bo jak tylko mnie badał to stwierdził że jest duża bo bardzo krwawilam... Tzn na waciku było dużo krwi... Zaaplikowal mi jakieś lekarstwo ale nie wiem jakie robil to jakieś 10 minut, długich minut. Teraz biorę gynalgin a po następnej @ znowu gynalgin, po 2 miesiacach (teraz juz 1,5 mies) solcogyn i znowu będzie mi to lekarswto dawał... Ale nie wiem jakie. A jak wygląda wymrazanie? Może mi wymrazal...

    p.s ale jak tak czytam o wymrazaniu to to wszystko pasuje do tego co on mi mowil... nie moglam do nastepnej miesiaczki wspolzyc i przepisal mi te globulki dopochwowe... czas tez sie mniej wiecej zgadza... uplawy mialam ale tylko jeden dzien no i bolal mnie brzuch przez niecalą godzine.... moze to to? spytam sie go jak tam pojade...
    a propo bolu... to znowu caly dzien pobolewa mnie brzuch... juz nie wiem od czego... ani nie jestem przed @ ani nie mam sie czym stresowac... to jest takie bardzo delikatne... praktycznie nie odczuwalne ale czuje sie jak przed @... piersi tez mometami ale juz rzadko i delikatnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 19:21

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, wtedy @ przyszła, ale stresu trochę było. Naszym weselem zajmowała się mama z racji tego, że wyprowadziłam się w strony mojego TŻ, a wesele chciałam mimo wszystko w swoich stronach. Garnitur w dniu ślubu?D: O matko, myślałam, że ja przyszalałam kupując buty ślubne dzień przed :P Koniec końców miałam je na sobie 2 godziny, i zmieniłam na baleriny. Było mi dużo wygodniej pomimo tego, że tamte miały oszałamiający 1 cm obcasik :P

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siema Dzieweczki ;-) co tam slychac w pieknym swiecie? Ja siedze w pracy i mam juz dosc. Przelozeni mnie b brzydko potraktowali, az szkoda gadac.
    Girl, no to lecz to swinstwo szybciutko i wracaj do staranek :-)
    U nas akurat slubu nie bylo, jestesmy razem 7lat. Moze zdecydujemy sie na cywilny przez wzglad na bobo

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opowiadaj co sie stalo bo inaczej watek nam upadnie ;p :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z czym sie stalo? :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 13 maja 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro obiecuje opisac co i jak do tej pory bo za 20min koncze prace i juz nie bede wchodic na forum. Na poczatek napisze,ze odebralam dzis bete z pon. ponad 44 000 i progesteron 29,12

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 20:55

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 maja 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mnie zastanawia... juz sama nie wiem... wszedzie pisze ze ginekolodzy lubia pobierac oplaty za mrozenie nadzerki, mimo ze jest refundowana przez NFZ i że bardzo czesto nie informuja pacjentek o tym że jest refundowana, a moj ginekolog nie dosc ze obcial mi za wizyte mniej niz bierze to jeszcze nic nie mowil na temat dodatkowych oplat.... (normalnie bierze 150 a mi wzial ostatnio 100 ale tez moze przez to ze usg nie mialam) wiec albo wymrazal i sam zaznaczyl tak zebym miala darmowa, albo nie wymrazal tylko robil cos innego tylko z drugiej strony wszystki inne pasuje.... on tez mowil ze nastepnym razem bedziemy musieli to zrobic w pierwszej polowie cyklu.

    Przepraszam za ten bełkot ale jestem juz taka padnieta... ostanio sie nie wysypiam wiec teraz ide zrobic obiad mezowi na jutro i ide spac.... jutro mam dopiero na 10 do pracy :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemka Kobitki! Ja narobilam golabkow i teraz odpoczywam. Po 15 przyjdzie nie-malz, to zjemy sobie. Czuje sie dzis jak zombie,ale to pewnie ta pogoda... We wt ide na usg i licze,ze zobacze/uslysze serducho! :-)

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 14 maja 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Tak mnie zastanawia... juz sama nie wiem... wszedzie pisze ze ginekolodzy lubia pobierac oplaty za mrozenie nadzerki, mimo ze jest refundowana przez NFZ i że bardzo czesto nie informuja pacjentek o tym że jest refundowana, a moj ginekolog nie dosc ze obcial mi za wizyte mniej niz bierze to jeszcze nic nie mowil na temat dodatkowych oplat.... (normalnie bierze 150 a mi wzial ostatnio 100 ale tez moze przez to ze usg nie mialam) wiec albo wymrazal i sam zaznaczyl tak zebym miala darmowa, albo nie wymrazal tylko robil cos innego tylko z drugiej strony wszystki inne pasuje.... on tez mowil ze nastepnym razem bedziemy musieli to zrobic w pierwszej polowie cyklu.

    Przepraszam za ten bełkot ale jestem juz taka padnieta... ostanio sie nie wysypiam wiec teraz ide zrobic obiad mezowi na jutro i ide spac.... jutro mam dopiero na 10 do pracy :)

    A moze zwyczajnie zapytaj gina o co come on?

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2016, 15:22

  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 15 maja 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vayn,no to graty :-P ja w tobocie siedze,a wolalabym byc w domu :-P

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie na malza czekam. Mowil, ze sie nie boi, panie rejestratorki sie z niego smialy bo nikt jeszcze z takim usmiechem tam nie wchodzil :D
    Vuko ciesze sie jej szczesciem bo oni prawie rok sie juz starali, i dawali sobie czas do lipca, pozniej mieli zaczac sie badac. Aaaaa no to teraz czas na mnie ;- )

  • zuza1212 Ekspertka
    Postów: 823 90

    Wysłany: 15 maja 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny moze wy sie znacie na becie hcg, te normy sa tak szerokie ze juz nie wiem czy to byl 4, 5 czy 6tydzien:/

    moj wynikt
    20dpo 4200 (4tydz 6dzien) progesteron 63
    23dpo 11700

    myslicie ze beta jest w normie? strasznie sie boje zeby to nie byl zasniad groniasty raz juz to przeszlam :(.

    Podziele sie z wami moimi straniami o ciaze stosowalam wszystkie mozliwe testy owulacyjne oczywiscie te tanie, bo szkoda bylo mi kasy na drozsze, raz wychodzily raz nie. zaczelo mnie to wkurzac bo juz sama nie wiedzialam czy ta druga kreska jest identyczna czy tez nie :/ szlak mnie trafial.
    Pewnego dnia postanowilam ze kupie sobie testy clearblue ovulation gdzie pokazuje mi usmiechnieta buzke i tego samego miesiaca sie udalo:). Warto wydac wiecej kasy i oszczedzic sobie nerwow:)

    09.2010- 1 poronienie/ciaza naturalna
    06.2015- 2 poronienie/ciaza naturalna
    11.2015 / 12.2015- 2proby iui- nie udane
    01.2016- 3 poronienie/ciaza naturalna

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 15 maja 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To musi ocenić twój ginekolog na który tydzień ciąży to wygląda a najlepiej oblicz od pierwszego dnia @ do dnia badania i juz będziesz miała :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 16 maja 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 00:26

    Felicity lubi tę wiadomość

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ