X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dobra rada?
Odpowiedz

Dobra rada?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • malina Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jak szukać dobrego lekarza? :( wydawalo mi się ze ten jest dobry i nici z tego. Po nowym roku chyba wybierzemy się do kliniki. tam chyba wiedza co robia

    "Dziecko to uwidoczniona miłość."058b337219f031a69b716a67456054c4.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Większość ginelologów specjalizuje się raczej w leczeniu innych przypadlości. Z taka sprawa poszłabym do kliniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2012, 14:46

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Mery82 Koleżanka
    Postów: 44 24

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przerabiałam klinikę i bardzo się zawiodłam... zresztą klinika klinice nie równa.
    Gdybym nie znalazła swojego lekarza, pewnie dalej bawiłabym się w inseminacje...tzn. procedury procedurami, ale ja czułam się bardzo przedmiotowo.Po prostu...kolejna chcąca mieć dziecko...
    A przecież psychika też jest ważna, i tu zabrakło człowieka, był tylko fartuch...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 grudnia 2012, 16:44

    AGA 30 lubi tę wiadomość

    „Cierpliwości wiele trzeba;
    Niech się dzieje wola Nieba.” (Z nią się zawsze zgadzać trzeba)
  • malina Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 28 grudnia 2012, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie zastanawiałam się nad tym czy moja psychika nie wytworzyła blokady albo bariery mimo, ze bardzo pragne dzidziusia. nigdy nie bylismy jeszcze w klinice dlatego chcemy sie udac moze tam nam pomoga :) Jestem ze śląska i sama nie wiem gdzie szukac dobrego lekarza. tam gdzie teraz chodze to poszlam wlasnie z polecenia. z tym ze nic z tego nie wyniklo. mimo, że kobieta bardzo mila i stara sie byc pomocna caly czas mnie uspokaja, ze trzeba czasu ale ja juz mam dosc czasu. dzidzie chcemy od 2 lat i uwazam, że czas juz aby zacząć działac z pomocą z zewnątrz.

    "Dziecko to uwidoczniona miłość."058b337219f031a69b716a67456054c4.png
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 29 grudnia 2012, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym probowalanie w klinice nieplodnosci ale naprotechnologii tam podchodza do pary calosciowo i sa ludzccy to nie tylko fartuch i pomagaja wyleczyc problem i zajsc naturalnie w ciaze

    http://naprofamilia.pl/index.php?id=18
    http://naprofamilia.pl/index.php?id=7
    http://www.rodzina.archidiecezja.katowice.pl/index.php?idz=1&kat=16&txt=16&nazw=Naprotechnologia

    ogolnie kazdej parze z problemami polecam wlasnie naprotechnologie bo w klinikach ida na latwizne z inseminacjami i in vitro a nie biora sie za porzadne leczenie problemu i nie ucza bardzo doglebnej obserwacji sowjego organizmu co jest niezwykle wazne w naprotechnologii i wszelkie badania sa oparte na waszym indywidualnym cyklu.

    polecam :)

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 29 grudnia 2012, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi lekarzami to generalnie jest ciężko, sama co chwila ide do innnego i jakoś nie mogę się dogadać. każdy usiłuje mi wmówić bez badań,że na 100% jestem zdrowa skoro nic mi nie dolega. A mnie to jakoś nie przekonuje.

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • malina Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 grudnia 2012, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że jest ciężko. w sumie to marze aby znalazł się taki lekarz na dłużej, żebym miała do niego zaufanie i żeby prowadził mnie w ciązy. Nie chce ciągle zmieniać lekarza :(

    "Dziecko to uwidoczniona miłość."058b337219f031a69b716a67456054c4.png
  • Effcia28 Autorytet
    Postów: 3546 7330

    Wysłany: 29 grudnia 2012, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może mi dziewczyny polecicie lub podpowiecie gdzie najlepiej się udać do lekarza?jestem z wielkopolski więc albo Poznań albo Wrocław?to wiem tylko może jakieś opinie bo lekarz ginekolog do którego chodzę powiedział ze jestem po drugim poronieniu więc będę musiała się zacząć leczyć.No i jeszcze że na Nfz i to by było tyle co wiem.Jeśli miałyście badania to opiszcie mi jakie?jak to wyglądało?ile się czeka na nfz? Będę wdzięczna za wszystkie przydatne dla mnie odpowiedzi i rady:)

    frgt5b8.png 546fc3c5c96d17b5.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ