X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Dobry ginekolog POZNAŃ
Odpowiedz

Dobry ginekolog POZNAŃ

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy możecie polecić dobrego ginekologa z Poznania? Ptywatnie i NFZ

  • asiaes Koleżanka
    Postów: 50 14

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Arleta Szczęsna! przyjmuje na Piątkowskiej, cudowna kobieta!

    <3 <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Ochmańska, przyjmuje na sw Marcinie, zajmuje sie generalnie problemem nieplodnosci, pcos, i jest tez endykrynologiem co jest duzym plusem.. wiem ze przyjmuje tez na NFZ na Polnej , ale prywatna wizyta do 100 zl i mysle ze warto..

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr Jachowski przyjmuje prywatnie na Marcelińskiej. koszt wizyty z usg cytologią 150 zł

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Żak na Słowiańskiej, byle nie Polna...

    Martusia31 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ci lekarze pracują w jakich szpitalach?

  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 19 września 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam dr Dmochowskiego z Pro Life Clinic na Kosińskiego :)

    inessa, caławtrawie, Fuma Foch lubią tę wiadomość

    qXNVp2.png
  • Narinka Ekspertka
    Postów: 175 196

    Wysłany: 22 września 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu wizyty u Derwicha, po 2 miesiącach leczenia u niego była ciąża (niestety stracona w 22tc).
    Teraz zmiana na dr Kubiaczyk-Paluch z Medartu- ciąża po pierwszej wizycie ze szczegółową diagnostyką.

    myszaaa lubi tę wiadomość

  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 24 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radosław Słopień lub Beata Kubiaczyk-Paluch.

    myszaaa lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 25 września 2015, 17:45

    aiszza1
  • Mogali Znajoma
    Postów: 29 0

    Wysłany: 29 lipca 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor ZAK z MedART'u.
    Konkretny... z duzym doswiadczeniem ...empatyczny ...z poczuciwm humoru (dosc szorstkim ;) ...zawsze odpowiada na sms'y, albo oddzwania ...serdeczny chociaz nie owija w bawelne i wali prawde prosto w oczy ...nie naciaga na niepotrzebne badania czy wizyty!!!! ...wrecz odwrotnie ...dyspozycyjny niemal 365 dni w roku ...7 dni w tygodniu i przez 24h ... bylam na wizycie nawet we Wigile BN i w II swieto... ;) BARDZO POLECAM...

    Mogali
  • Mogali Znajoma
    Postów: 29 0

    Wysłany: 29 lipca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...Doktor ZAK przyjmuje teraz w klinice na Omiankowskiej... ;) (zostala przeniesiona).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2017, 23:03

    Mogali
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla odmiany napiszę kogo nie polecę - dr Adam Mościcki, chodziłam do niego na Polną na NFZ. Największe zastrzeżenie to brak monitoringu przy clo - robiłam go we własnym zakresie, dr M nawet nie wspomniał. Badania zlecał jakoś na raty, zamiast od razu - leczyłam się u niego od 2015 roku, a progesteron pierwszy raz kazał zrobić w 2017!!! Dużo badań zrobiłam na własną rękę. Jedyne co oceniam pozytywnie to zlecenie badania drożności kontrastem, choć nie przygotował mnie na to badanie, dopiero położna mi wszystko tłumaczyła.
    Mam endometriozę, dr po kuracji clo nie miał już żadnego pomysłu co dalej. Żadnego - żadne dalsze stymulacje, inseminacje, in vitro, kompletnie nic. Czyli specjalizuje się pewnie w przepisywaniu tabletek antykoncepcyjnych. Sugerowałam, że jestem w stanie leczyć się dalej prywatnie, że nie chodzi o to by dalej działać na NFZ, ale dr M nie wiedział co dalej robić.

    Kolejna kwestia to położna w przychodni - dodzwonić się d niej graniczy z cudem, poza tym niemiła, zajęta rozmowami z koleżankami zamiast pacjentkami. Wiecznie na cos obrażona, szkoda słów.

    Kobietom z problemami zdecydowanie odradzam.

    Pozytywnie natomiast oceniam pracę lekarzy, a zwłaszcza położnych w szpitalu na Polnej. Lekarze mówią konkrety, dyskretnie w gabinecie, nie na sali przy wszystkich. Położne - uśmiechnięte, rzeczowe, życzliwe, pomocne, same superlatywy!!!

  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 7 lutego 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli prywatnie, to dr Andrzej Chojnicki, polecam.
    Polecany dr Żak też jest ok, choć u niego byliśmy ze względu na partnera, a nie na mnie.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • Anecia666 Koleżanka
    Postów: 159 16

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny polecały Dr Małkka z Invimedu, ciepły człowiek i bardzo zainteresowany pacjentem. Wizyty u niego są wyczerpujące, nie masz wrażenia, że jesteś w fabryce - tak opisywały też na kafie go.

    2016:
    Starania naturalne.
    Badanie nasienia męża - Azospermia ;/
    Działamy.
    2017
    Przygotowanie do ivf w Invimedzie
    2022 Wracamy do gry!
  • Poszukiwaczka Zaginionej Fasolki Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 20 lutego 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez mrugnięcia okiem polecam dr Izabelę Kaczorowską. Cudowna kobitka wesoła, ciepła i delikatna w trakcie badań! Przyjmuje w Polmedzie, ale pracuje też w Szpitalu na Polnej. Zaangażowana na 1500%. Telefon odbiera o każdej niemal porze, badania wszystkie robi bez żadnego problemu. Jak potrzeba przyjmuje nawet w czasie wolnym od pracy (zdarzyło mi się to kilkukrotnie). Myśli o pacjentkach nawet poza pracą (wiem stąd, że zdarzyło mi się dostać wieczorkiem smsa, gdyż wpadła na jakiś pomysł związany z moją sytuacją). Dwukrotnie w czasie moich starań byłam kierowana przez nią do szpitala na Polnej i jak tylko miała możliwość starała się umówić najdogodniejszy termin. Wizyty u niej są naprawdę przyjemne, zawsze pożartuje i ta jej delikatność - nie do przecenienia!

  • elforia Autorytet
    Postów: 545 346

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam

    Dr Maciej Hassan
    Dr Monika Englert-Golon

    age.png
    2011 👦🏼❤️
    2013 👧🏼❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ