X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......
Odpowiedz

Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya teraz będzie tylko lepiej 🙂 Rosnijcie zdrowo 😘

    Karolkya, Pia88 lubią tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 12 listopada 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałabym cichutko powiedzieć że pierwsza IUI chyba jest udana. W czwartek powtórka bety.

    Pia88, Iskierka87, Karolkya, Jane208 lubią tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Dziewczyny chciałabym cichutko powiedzieć że pierwsza IUI chyba jest udana. W czwartek powtórka bety.
    Nobis, właśnie o Tobie myślałam i miałam się pytać jak wyniki. Cichutko gratuluję i trzymam kciki we czwartek! :)

    Ja dziś po becie i progu. O ile próg piękny, o tyle ciąży brak. Poddaję się chyba, brakuje mi już sił i checi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 16:15

    Pia88, Nobis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya, Nobis - wielkie gratki! Trzymam kciuki za postępy.

    Sleepyhead doczekamy się :)

    Iskierka87, Nobis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia oby! Chociaż nie ukrywam, że z cyklu na cykl tracę wiarę, że kiedykolwiek się uda.

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis po cichu gratuluję i czekam na czwartkową betę z zaciśniętymi kciukami 🤗🤞

    Sleepyhead kiedyś musi się udać i nam. Ja też jestem zdołowana ostatnią wizytą 😔

    Pia a co u Ciebie bo Ty po punkcji jesteś? Jak się czujesz?

    Fabcia jesteś? Co słychać? 🙂

    Pia88, Nobis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka a co z Twoją wizytą? Staram się podczytywać ale chyba nie jestem w temacie, wybacz :(

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na of powinien być jeszcze założony dział - w oczekiwaniu na małpę 🙄

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee... Normalnie czuje że się cofam zamiast iść do przodu 😔 Niby wszystko ok bo nasienie męża sporo się poprawiło i z tego się cieszę bo chociaż o niego nie muszę się martwić ale co do mnie to jedna wielka niewiadoma. Po operacji mięsniaka podobno muszę dać czas na ustabilizowanie się wszystkiego i dać sobie czas jak to powiedział gin do wakacji. Mamy próbować naturalnie. Tylko że owu jest pod znakiem zapytania bo na usg nie wiadomo czy była i w grudniu mam monitoring.

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech współczuję, najgorsze jest właśnie że wszystko wydaje się ok, a dalej coś nie hula :( trzymam kciuki, żeby mimo wszelkich przeciwności w końcu się udało. Miałaś Iskierko robione badania immunologiczne?
    To ile dni po ovu poszłaś, że lekarz nie był w stanie stwierdzić czy ovu była czy nie?

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead byłam w 13dc przeważnie owu wtedy mam/mialam tym razem lekarz widział pęcherzyk ale nie był pewny czy pękł /pęknie więc nie wiadomo. U niego byłam tylko raz na monitoringu dlatego chcę jeszcze raz sprawdzić w grudniu czy owulka będzie. Jeśli nie to da stymulacje a jeśli będzie to startujemy z iui. Nie robiłam badań immunologicznych bo lekarz póki co nie zleca. U nas na początku był problem z kiepskim nasieniem i ja miałam mięsniaka. Dlatego gin daje czas na naturalne jeszcze starania ale szczerze w to nie wierzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, nie ma nic lepszego niż zdrowy mąż.
    Nasienie się leczy najgorzej - uwierz mi.

    Ja siedzę na minie.
    Mam na jutro zaplanowany transfer, ale moje maluchy są w jakimś głębokim inkubatorze i nie chcieli ich sprawdzać, więc nie wiem czy będzie co transferować. Czekam..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia ja oczywiście się cieszę że mąż zdrowy. Wiedziałam że to coś ze mną musi być nie tak, tylko kurde co? Skoro hormony są ok, drożność ok, mięsniaka już nie ma a ja nadal nie wiem o co Kaman. Co mogę jeszcze zrobić? 😔

    Kurcze a dlaczego nie chcieli sprawdzić? To co teraz czekasz na telefon i czy będzie transfer?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba możesz tylko wyluzować, ale wiem, że technicznie jest to niemożliwe.
    A przynajmniej ciężkie.

    Transfer mam zaplanowany na 13.
    Około 2h wcześniej mają dać znać jeśli byśmy mieli nie mieć transferu, żeby nie jechać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka to koniecznie sprawdź u innego lekarza w kolejnym cyklu. Jakoś mi się wierzyć nie chce, żeby lekarz takich rzeczy nie dostrzegł.
    Właśnie u mnie to samo, niby wszystko ok a ciąży nie ma. Po ostanich stymulacjach, kiedy beta mi drgneła lekarz właśnie zlecił immunologię. Obstawia, że do zapłodnienia dochodzi, ale mój organizm odrzuca kropka... Niedługo idę na badania. Boję sie wyników.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2019, 18:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pia, powodzenia jutro! Aby się ładnie u Ciebie maleństwo rozgosciło :)

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sleepyhead ja mam monit u mojego lekarza i póki co nie zamierzam go zmieniać bo mu ufam i wierze w jego doświadczenie. Ogólnie pęcherzyk był na usg tylko nie wyglądał na taki co by był po owu gin powiedział że ciężko określić stąd ten grudniowy podgląd. Dobrze by było gdyby to był problem tylko z owu i po stymulacji się udało ale w to wątpię. Mimo wszystko bd robić to co gin zaleca. On wierzy w moje naturalne zajście ale to ja nie chcę już czekać 😉

    A co za badania Ci zlecił? Tzn jakie dokładnie? Kurcze jaka beta była?

    Pia kciukam za pomyślny transfer jutro 🤞🤗

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to musiałam chyba inaczej zrozumieć z tym lekarzem ;)
    Beta ciąży nie potwierdzała, ale z kolei mój lekarz twierdzi, że jeżeli wogóle wskazała jakąś wartość (nie <0.1) to w organizmie się coś dzieje. Z badań sporo mam zleconych, ale chyba najważniejsze to allo mlr i komórki nk. Jakbyś chciała podpytać o resztę to może już priv ;)

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z chęcią dowiem się więcej wysłałam zapro :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaakceptowane :)

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ