X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......
Odpowiedz

Doświadczone 30stki i ich niekończące się starania......

Oceń ten wątek:
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 19 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu? Diabetolog na pewno coś pomoże i doradzi. Ja teraz sprawdzam indeks glikemiczny wszystkiego.

    Byłam u lekarza i dostałam zwolenienie do wtorku. Śmieszna pani doktor. Kazała mi colę pic, żeby organizm trochę siły dostał od cukru :p najgorzej mój mąż już te wszystkie objawy bierze za ciążowe, nie chce żeby było mu przykro jak i ta inseminacja okaże się klapą.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na każde problemy z żołądkiem pije cole 😁

    Nada oby tym razem się udało 🤞

    Pia88, nada lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny,

    na początku się przywitałam i zamilkłam na jakiś czas.
    Jesteśmy teraz z mężem i z psem na urlopie.
    Myślę, że wpasuję się dobrze w temat, bo i mam IO i męża z kiepską morfologią.
    Od października startujemy z długim protokołem.
    Czytając Wasze wypowiedzi mogę stwierdzić, że przyczyny słabej morfologii często po prostu nie ma, a inseminacja raczej nie pomoże. Dobrze, że DNA jest dobre, bo to daje duże szanse przy in vitro.
    Jeśli chodzi o IO to dowiedziałam się o niej niedawno i jestem na diecie od dietetyczki. Chcę przygotować swój organizm jak najlepiej.
    Jestem zmotywowana, ale się boję..

    Kolorowych snów! :*

    Iskierka87, Nona lubią tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 19 września 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada też sprawdzam indeks wszystkiego i eliminuje z diety wszystko co trzeba ale już mam dość wizyt u lekarzy nie chce kolejnego dokładać. A drugi problem to pieniądze w ktorkim czasie dużo badań i wizyt u lekarzy (multum wymazów, leków kolejnych badań) nadszarpneły budżet do tego co rusz psuje nam się auto i wydajemy krocie żeby jeździło a oszczędności się kończą. Wiem że to początek drogi więc jak najwięcej chce oszczędzić jakby przyszło do in vitro.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Jak tam u Was piatuś się zaczyna? Ja wczoraj oczywiście nie kupiłam tego prezentu i dziś powtórka z rozrywki, muszę jechać i kupić bo do poniedziałku mało czasu.

    Zapomniałam wspomnieć że moje tsh ładnie wygląda na lekach tzn teraz jest 1, 416 i chyba na takim poziomie zostanie bo wcześniej było 1,8 czyli lek dobrze dobrany. Szkoda tylko że wizyta u gina dopiero za miesiąc ech... Pewnie będzie gadka o iui

    Pia to miłego urlopowania 🙂 ja w poniedziałek wracam do pracy bo też urlop mi się kończy właśnie ale tydzień w zupełności mi wystarczy.

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 20 września 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też od poniedziałku idę do pracy dwutygodniowy urlop się kończy. Niestety gardło boli i nic nie przechodzi więc idę do internista żeby coś mi przepisała bo w poniedziałek muszę być zwarta i gotowa do pracy żeby w 4 dni nadrobic 2.tygodnie nieobecności.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 września 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis a myślałaś o jakimś pakiecie? Rozumiem, że masa kasy na to idzie wszystko :/ w klinice zostawiłam ostatnio 650 zł za badania, bo okazało się że źle zrobiłam część... i 800 zł za samą inseminacje. Co do diabetologa, ja mam pakiet medicover z pracy i jego mam tam, dlatego łatwiej. W sumie nic takiego odkrywczego mi nic nie powiedziała, tylko żebym nie przekraczała 3 dni przerwy w aktywności. Tez dużo chodzę na spacery bo mam psa :D teraz nawet chora muszę z nią łazić bo nikogo innego nie uznaje tylko mnie na spacerku. Jędza.

    Iskierka bardzo ładne tsh!

    Fabcia mocne kciuki, kiedy wizyta?

    Iskierka87, fabcia lubią tę wiadomość

    PplPp1.png
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 20 września 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w pracy nie ma pakietów więc nie mogę sobie wykupić. Wiem ile to wszystko kosztuje bo za zwykła wizytę i receptę na ovitrelle płacę średnio 300 zł. Za tydzień pewnie dowiem się jakie badania zrobić bo pewnie też zaczniemy szykować się do inseminacji.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam właśnie z miasta. Kupiłam bransoletke za 70zl do tego jeszcze kupię jakiś ładny bukiet i winko i styknie a co tam 😉 szczerze Wam powiem że marny wybór co do tych bransoletek. Ogólnie chodziło mi o takie na rzemyku bo ona ma dwoje małych dzieci a wiodomo jak to dzieci pociągnie i porwie, dlatego taką na rzemyku będzie miała dłużej. Brak pomysłów całkowicie więc myślę że git jest jak na ostateczność.

    Fabcia 3mam kciuki co by w końcu coś pozytywnego 🤞

    Co do wydanej kasy to lepiej nie mówić. Ja za samą wizytę u lekarza zostawiam 250zl a jak ruszymy z iui to się dopiero zacznie, choć nie ukrywam że chciałabym jeszcze naturalnie poprubować przynajmniej do końca roku.

    fabcia, Nona lubią tę wiadomość

  • nada Autorytet
    Postów: 1265 859

    Wysłany: 20 września 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale nie w pracy, prywatnie, wiem ze medicover ma taka opcje, inne tego typu placówki pewnie też. Tylko medicover nie leczy bezpłodności. Mnie nie raz odmawiali badań jak mówiłam że potrzebuje do inseminacji. Chociaż część udało mi się zrobić u ginekologa (np cytologia, czystość, jakieś tam hormony). Nie wiem, czy w innych placówkach jest tak samo. Medicover wykupił invimed, więc po porostu wszytskich kierują tam.

    no to fajnie, że udało sie kupic prezent.

    ja już straciłam wiarę w naturalne zachodzenie w ciąże. Od kiedy wy się staracie Iskierko?

    PplPp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nada staramy się już 4 rok ja również wątpię w naturalne zajście w ciążę choć teraz gdy jestem po operacji usunięcia mięsniaka mam taką maleńką nadzieję że może kiedy go nie ma jest szansa. Bardzo bym chciała żeby to była właśnie główna przyczyna naszych niepowodzeń ale wiem że nie będzie tak kolorowo i pewnie bd musiała starać się z pomocą kliniki.

    Nona lubi tę wiadomość

  • ata88 Ekspertka
    Postów: 140 57

    Wysłany: 20 września 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i dołączam do klubu . W listopadzie 31 :)
    Po przejściach , w tej chwili jesteśmy na etapie diagnozowania problemu

    Iskierka87 lubi tę wiadomość

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 20 września 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znalazłam we Wrocławiu Glucophage xr więc kupiłam jego zamiennik avamina sr zobaczę czy będzie dobrze czy będę musiała próbować zdobyc pierwotny lek

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ata88 wrote:
    Witam się i dołączam do klubu . W listopadzie 31 :)
    Po przejściach , w tej chwili jesteśmy na etapie diagnozowania problemu

    Ata88 Witamy serdecznie, rozgość się 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Nona w kupie raźniej 😉

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2019, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siofor jest podobno kobyłą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2019, 21:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    A co tu taka cisza, wszystkie weekendują 😀

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 15:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam syrop, jadłam siemię, piłam olej z sieminia i brałam wieśka kiedyś na polepszenie śluzu. Ważne jest by pić dużo wody.

    Nona, Pia88 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ