X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Duphaston a badanie progesteronu 7dpo
Odpowiedz

Duphaston a badanie progesteronu 7dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadzia19 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 marca, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Planuje w tym cyklu zbadać progesteron 7dpo w celu sprawdzenia prawidłowości owulacji. Jednak lekarza zalecił mi brać 20-25dc duphaston ze względu na długie plamienia przed i po miesiączce. Czy duphaston może zafałszować i podwyższyć mi wynik progesteronu?

  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3265 3551

    Wysłany: 15 marca, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    Cześć,

    Planuje w tym cyklu zbadać progesteron 7dpo w celu sprawdzenia prawidłowości owulacji. Jednak lekarza zalecił mi brać 20-25dc duphaston ze względu na długie plamienia przed i po miesiączce. Czy duphaston może zafałszować i podwyższyć mi wynik progesteronu?
    Nie. Duphaston to prog syntetyczny i nie wychodzi w badaniach

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ